Strona 394 z 665
Pokaż wyniki od 3,931 do 3,940 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Stologa i Asia gratuluję udanych wizyt. Ja z każdej wizyty dostaję pamiątkę w postaci zdjęcia, ale to zależy pewnie od dobrej woli lekarza. Agus ja też na koniec czerwca mam dopiero polowkowe. Będę wtedy bodajże w 23tym i 5dniu. Gin przy poprzednim badaniu mówiła że wszystko jest ok i nie ma potrzeby zbytniego pośpiechu. Ty masz wcześniej umówioną wizytę może zadzwoń i zapytaj dla swojego spokoju czy wtedy można wykonać polowkowe? My już po śniadaniu. Młody zazyczyl sobie z rana naleśniki. A potem idziemy do dentysty. W szkole dziś jest festyn rodzinny to może zajdziemy i tak nam sobota zleci.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Stologa Zobacz posta
    Dzoewczyny o dziwo tak jak pisalyscie powinnam malo czuc te ruchy, a jest odwrotnie. Malutka jest bardzo ruchliwa. Najczęściej czuje je wieczorem takie juz mocne uderzenia. W ciagu dnia to takie delikatne. Kurcze az sprawdze jeszcze na wydrukach od pani dr bo moze cos pokrecilam.
    Stologo, ja też mam łożysko na przedniej ścianie a czuje ruchy mojego małego tak jak Ty wyraźnie w formie kopniaków, także na to chyba nie ma reguły.

Gratulacje Zosieńki

Robaczku, moim skromnym zdaniem nie ma co popadać w przesadę, a komplet mebli dziecięcych za prawie 4k to jest przesada. Przecież to nie jest jak kuchnia mebel na lata, tylko za 2-3 lata nasze pociechy z tych łóżeczek wyrosną i trzeba będzie kupować nowe. I nawet jeżeli się zużyje, to żal będzie z tego jedynie taki, że nie da się go sprzedać. Mój syn będzie spał w Klupsiu, bo jest ładne i ma rozsądną cenę. Co do wózków, to jak pisałam dla mnie głównie liczy się waga, potem wygląd i kolorystyka.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 03-06-17 o 07:34

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Stologa ja też mam ponoć łóżysko na przedniej ścianie ale ruchów nie czuję... gin mówiła, że do 22 tc mam jeszcze czas.
    Robaczku łóżeczko bardzo ładne. Chociaż my również wybraliśmy Klupśa... ale teraz zaczęłam czytać opinie... nie chcę wydawać kilkaset złotych na łóżeczko bo dla mnie to przesada a Klupś jest ładny i myślę, że kupując łóżeczko za 1000 można trafić na feralny model;/
    Mira zgadzam się z tobą, że meble za taką sumę są przesadą... tym bardziej, że to nasze pierwsze dziecko i w rodzinie nie mamy nikogo od kogo moglibyśmy dostać coś używanego, żeby odciążyć nas finansowo...
    Robaczku co do wózka to dla mnie najważniejsza jest lekkość w prowadzeniu, wygląd zwłaszcza spacerówki, no i cena. Zdecydowałam się na wózej dopiero go oglądając na żywo..
    Ja badania połówkowe mam 14.06 i już nie mogę się doczekać

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    My używalismy łóżeczka Klups ok.2.5roku nic złego z nim się nie stało. No ale zależy co tam komu się podoba. Jeśli chodzi o wózek to u mnie podstawą są obrotowe koła, lekka waga, łatwość składania i by nie zajmował całego bagażnika. Zwracam dużą uwagę na fotelik musi być bezpieczny. Duży kosz na zakupy. Łatwość prowadzenia i oczywiście wygląd. Fajnie jak ma przekładane siedzisko spacerówki. I ważne są też materiały z jakich jest wykonany czy jest solidny.

Witajcie gratulacje udanych wizyt. A ja mam kumulacje alergii ledwo funkcjonuje chyba musze zadzwonić do mojej ginekolog bo to juz nie przelewki az duszno mi jest.

Dzis mamy festyn w szkole wczoraj piekłam ciasto na kiermasz takie mi pyszne wyszło ze wyniosłam do sąsiadki bo bym je normalnie zjadła

Robaczku meble za 4 tysiące sa śliczne ale przy malutkim dziecku az szkoda zeby sie zniszczyły. Moja Iga np obgryzla całe łóżeczko wkoło jak jej zeby wykiełkowały, potem dzidzia zacznie chodzic bedzie zabawkami obtlukac, albo popisze jak tylko dorwie długopis do reki.
    Ja np lubie meble z Ikei nie sa drogie a ładne jak sie zniszczą chociaz nie szkoda potem wyrzucić

Mira jednak dalej bierzesz Greentoma pod uwagę? Spacerówkę moge Ci polecić ja jak przeszłam z Quinny na spacerówkę wlasnie to byłam w szoku z tą lekkością. Jest strasznie zwrotna i moja Hania normalnie znosi ją ze schodów ale jednak z gondola na zimę nie zaryzykowała bym. Widzialas gondole na żywo? Mnie zniechęciło to ze to jest sam materiał i jest strasznie płytka Bo na początku u nas tez była mowa ze dokupujemy tylko gondole i moj T na to przystał tylko sobie kolor granatowy wybrał.
    W tym Anexie np gondola jest z takiego tworzywa plus dopinany w środku jest na zamek taki materiał od spodu nawet lekko ocieplany. Wiec tutaj dzidzia raczej nie zmarznie
    Poszukaj moze sa jeszcze inne lekkie wozki co maja lepsze gondole bo jednak musimy jezdzic tymi wózkami cała jesien, zimę, wczesna wiosne.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Najpierw Anex Martita, potem dopiero Greentom (na żywo widziałam tylko spacerówkę i jest śliczna), bo mnie te 9 kg kusiło, ale głęboki nie podoba mi się wcale a moja mama w ogóle twierdzi, że wygląda jak trumienka (a to dziadkowie kupują wózek, więc ich zdanie też się liczy), także bardzo wątpliwe, żeby Greentom przeszedł. Dziadek to w ogóle zafiksował się na tym pomarańczowym Anexie, a ja się upierać nie będę. Za tydzień jedziemy oglądać

Evlin widzisz, a ja mam kuzynkę (i to taką bliską w pierwszej linii), która urodziła syna 1,5 roku temu, zawsze mi się wydawało, że się przyjaźnimy, a od czasu jak jestem w ciąży z Maksem przestała się do mnie odzywać, jakby się nie wiem bała, że Bóg wie ile rzeczy będę od niej chciała. Także nawet jak się ma dziecko w rodzinie, to to czasem w kompletowaniu wyprawki w ogóle nie pomaga. Tak samo musimy kupić wszystko.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 03-06-17 o 08:58

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja, jak już kiedyś pisałam, też mam łóżeczko firmy klupś. Służyło Mai ponad 2 lata i nic złego się z nim nie działo Ale każdy sam decyduje na co przeznacza pieniądze dla mnie w sumie ważniejszy niż łóżeczko był dobry materac

Mira, u nas kobieta w bloku obok ma wózek anex sport właśnie w tym kolorze, co Ty chcesz kupić i naprawdę bardzo fajnie się prezentuje no i też ma go dla chłopca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Maggie bardzo dobrze że zwróciłas uwagę na materac. Dokładnie tak. Jest bardzo istotny . Marita ja alergiczka nie jestem to w temacie się nie wypowiem, ale skoro masz problem z dusznosciami to faktycznie trzeba poradzić się dr co z tym dalej robić. My już po obiedzie siedzimy na placu zabaw.

Dzwoniłam do mojej lekarki ona jest ogólnie nastawiona anty na te wszystkie leki antyhistaminowe ale jak juz mnie tak meczy to moge wapno i niby jedna tabletke Allertecu albo sobie spróbować brac po pol tabletki jak dawno nie brałam żadnych leków na alergie to powinno te pol wystarczyć. Mowila tez ze kazdy lek wziewny ma w sobie w większej bądz mniejszej dawke sterydu. I bądz tu mądry i mam brac czy nie.

Zaniosłam ciasto do szkoły i dałam nogę nie chce mi sie tam siedziec i oglądać tych wszystkich występów, zreszta szkole mamy pod nosem ze z balkonu wszystko słychać Hanka wroci to pojedziemy do mojej mamy na ogrod zrobimy sobie grilla takiego mam smaka

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Martita, nie bój się sterydów. Ja biorę Encorton 5 mg od 6 tc i nie mam żadnych skutków ubocznych (bo moja choroba jest autoimmunologiczna i żeby organizm nie odrzucił dziecka). Maks rośnie jak na drożdżach i mam takie wrażenie, że to steryd mi uratował ta ciążę, bo póki go nie brałam było kiepsko. Jak pytałam mojego docenta czy to nie zaszkodzi dziecku, to powiedział, ze wręcz przeciwnie.

Co do materaca zgadzam się z Wami dziewczyny. Tu nie ma co oszczędzać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów