Strona 393 z 670
Pokaż wyniki od 3,921 do 3,930 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Super Asiu też nie wiedziałam o tym móżdżku. A imię się już Wam coś wyklarowało?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Melduje sie po wizycie. Lozysko na przedniej scianie. Zosia zostanie Zosia, wiercioch z niej straszny. Wszystkie pomiary w normie. Widzialam buzie w 3d ale nie mam tego zdjecia. Malutka wazy 334g.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Super wiadomości Dziewczyny najważniejsze ze wszystko dobrze

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asiu i Stologo dobrze ze z dziecmi jest wszystko dobrze a zdjęć się doczekacie
    Stologa czujesz juz ruchy Zosi?

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa, super, że wszystko dobrze z Zosią szkoda zdjęcia, ale może następnym razem dostaniesz no właśnie też mnie ciekawi, czy czujesz ruchy, jak łożysko masz na przedniej ścianie

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    (...) ja tez odliczam do połówkowych. Byle do wtorku
    Mira, ja też
    Asia, Stologa - gratuluję udanych wizyt! Maluchy rosną nam zdrowe i coraz większe, sama radość :-)

Ja zamówiłam już kosz Mojżesza, a teraz oglądam mebelki firmy Wisad. Drewniane, solidne i bardzo rozsądne cenowo, więc mocno się zastanawiam. Klupś jednak ma mnóstwo negatywnych ocen odnośnie jakości..a te wyglądają solidniej. Co myślicie?
    http://sklep.meble-wisad.pl/meble/72...ada-biale.html
    Najładniejsze są chyba Bellamy, ale 2 razy droższe :-(
    http://www.pippin.pl/pl/p/BELLAMY-Ze...ka-GRATIS/5929

Nad wózkiem nadal myślę, oglądam rankingi, czytam recenzje i wciąż nie zdecydowałam...tyle modeli do wyboru, ze można oczopląsu dostać...
    Pytanie do mamuś, które jeszcze nie kupiły - czym się kierujecie przy wyborze?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa gratuluje rownież udanej wizyty mój maluszek jest chyba najmniejszy z tego grona ja mam zdjęcie buźki wtulonej w macice? Łożysko? Ale w 2D więc wiecie, trzeba się domyślać moja mama brała czoło za nos

Imienia dalej nie mamy. Ciagle na tapecie jest Olaf i jeszcze rozważamy Mikołaja... ale może jeszcze coś innego się pojawi nie mam pojęcia. Najczęściej mówimy Olafek.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia,Stologa super że wszystko jest w jak najlepszym porządku

Wy odliczacie dni do połowkowego a ja mam je mieć dopiero 28czerwca no śmiech na sali, teraz 8czerwca zwykła wizyta,nie kumam tego serio, w pierwszej ciąży połówkowe miałam w 22t3dc a teraz takie cyrki:/ a przecież już jestem w 22t i 4dc.

Robaczek ja wózek mam po pierwszej córce więc chyba go zostawię dla kolejnej pociechy,nie rozglądam się za żadnym nowym wózkiem. Drewno bukowe ponoć jest bardzo ciężkie ale też solidne,to łóżeczko będzie służyło Twojej córeczce bardzo długo Natomiat drugi linki o litości jaka drożyzna za tylko trzy meble, ja bym tego nie wzięła za taką kasę, moim zdaniem zdzierstwo i nabijanie sobie kieszeni na przyszłych rodzicach.

Dzoewczyny o dziwo tak jak pisalyscie powinnam malo czuc te ruchy, a jest odwrotnie. Malutka jest bardzo ruchliwa. Najczęściej czuje je wieczorem takie juz mocne uderzenia. W ciagu dnia to takie delikatne. Kurcze az sprawdze jeszcze na wydrukach od pani dr bo moze cos pokrecilam.

Sprawdzilam i jest napisane ze lozysko na przedniej scianie.
    Asia rowniez gratuluje udanej wizyty.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów