Strona 391 z 665
Pokaż wyniki od 3,901 do 3,910 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mira czyli nie tylko ja sfiksowałam na myśl o dziecku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa i Asia trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty czekamy na wieści

Maja to się faktycznie napracowałaś. Dziś wypoczywaj jak się da

Ja nie mam zgagi, nigdy nie miałam w życiu.

Bąbelku w tej ciąży chyba raz mi się śnił maluszek jakieś 2 miesiące temu. W poprzedniej ciąży za to bardzo często śnił mi się poród, bo się go strasznie bałam

My już po zabawach w piaskownicy i zakupach. Teraz wróciłyśmy i trzeba brać się za obiad, ale jak spojrzałam na zastawiony naczyniami zlew, suszarkę z wypranymi suchymi ubraniami i ogólny bagałagan (jak to Maja mówi), to odechciało mi się cokolwiek robić i siadłam pogrzebać w telefonie szkoda, że samo się nie zrobi

A w ogóle muszę się pochwalić, że udało nam się odpieluchować Maję już widać do tego dojrzała, bo kiedyś były staszne histerie, a teraz po 2-3 dniach już załapała i wpadki się nie zdarzały od tygodnia jest już sucho jedyny problem, że na dworze nie chce się wysikać i muszę z nią co jakiś czas przychodzić do domu na nocnik. O ile będąc na osiedlu to nie problem, to wybrać się z nią gdzieś dalej, np do miasta może być trudne. Chyba że z nocnikiem pod pachą
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 02-06-17 o 12:17

maggie link z nocnikiem https://bebito.pl/spacer-i-podroz/tr...FZOSGAodYgIE-Q

Taki w razie w na miescie.
    Super ze udalo sie odpieluchowac. My walczymy jeszcze z nocnym siku bo juz bez pampersa ale trzeba wysadzac.

Babelek u mnie sny sie nie pojawiaja. Padam po calym dniu na twarz i nie pamietam nic co mi sie snilo.

Witajcie, dzis bylysmy zrobic tego zęba Hani tak zrobiony ze niczym sie nawet nie różni ze był ukruszony, ale dentysta kazał uważać przy jedzeniu twardych pokarmów i cukierkow.

Maggie brawo dla Mai nam tez udało sie juz odpieluchowac na dobre ale powiem ci my ten sam problem bo Iga nigdzie indziej nie chce zrobic siku tylko w domu. Lub na dworze ba trawkę.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    martita dobrze że udało się tak ładnie naprawić córce ząb mój mąż jedzie w przyszły piątek na dalsze leczenie i przy zapisie dowiedział się, że ma szykować 2,5 tysiąca. Usunięcie tej torbieli, spiłowanie korzeni, wypełnienie jakimś tam utwardzaczem i trzy kanałówki.

zgagi nie mam, dwa razy dosłownie na chwilę mnie dopadła przez ostatni miesiąc więc jakby wcale. I dwa razy obudził mnie rano skurcz co najdziwniejsze w stopie jakby od łydki, że stopa mi szła w bok, coś okropnego.

dziś wizyta przełożona na 17:20. Mam mieć gości więc mam robotę, ale chociaż chciałam z Wami się przywitać na dziś mały dopiero po 13 dziś zasnął niech trochę pośpi co matka w spokoju sobie poogarnia

gratuluję maggie odpieluchowania, my będziemy próbować chyba w lipcu. Ale jak nie załapie to i za rok będzie ok. Dwójeczkę robimy już dawno na nocnik, tylko siku trzeba ogarnąć :/

co do snów, dzisiaj miałam najgorszy ze znaczenia bo śniło mi się że wszystkie zęby mi się ruszały, jak zaczęłam je dotykać to każdy jeden, a jeden przy ruszaniu mi sam odszedł i że się okazało to przez szczoteczkę soniczną bo mi za bardzo ruszała zębami haha. I do tego w pakiecie moja mama szła z Oliwierem, ale był jakiś mniejszy na rękach i nie zauważyła takiego dołu i mimo że krzyczałam wpadła tam z Olim na szczęście jemu nic się nie stało (i jej). Nie wiem co to za głupoty, ale ja sny zawsze miałam takie, że film można nakręcić.

Wszystkim życzę miłego dnia, wieczorem dam znać jak po wizycie.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, trzymam kciuki i czekam na wieści

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Stologa Zobacz posta
    maggie link z nocnikiem https://bebito.pl/spacer-i-podroz/tr...FZOSGAodYgIE-Q

Taki w razie w na miescie.
    Super ze udalo sie odpieluchowac. My walczymy jeszcze z nocnym siku bo juz bez pampersa ale trzeba wysadzac.
    Dzięki Stologa zaopatrzę się w takie cudo i zobaczę, czy mojej gwieździe przypadnie do gustu

Martita, super że tak udało się zrobić zęba Hani

Asia fajnie, że wizyta wcześniej. Mniej czekania też nie lubię snów o wypadajacych zębach, bo potem gdzieś tam w podświadomości zostaje znaczenie takiego snu. Chociaż nigdy mi się nie sprawdziło, to jednak głowa robi swoje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    maggie niestety nie bardzo odpocznę bo już zapakowałam bagażnik do pełna i o 15 zbieram chłopaków i jedziemy dalej robić.Staram się za każdym razem jak jadę pakować w bagażnik co wejdzie to zawsze potem mniej do przewożenia a wiadomo że tych drobnych pierdół, kartonów z ubraniami itp to jest pełno więc potem będzie trochę mniej.Kończę gotować obiadek i uciekam

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Marita fajnie że macie już naprawiony ząbek. My jutro idziemy do dent.założyć plombę. Asia cena kosmiczna. Wspoluczuje takiego dużego nieprzewidzianego wydatku. Moja siostra miała podobny problem z zębem . Tylko na nfz się zalapala. Ja też nie lubię dziwnych snów bo potem siedzą mi w głowie i martwię się na zapas. Ja swojego synka odpieluchowalam jak miał 1 i 8 m-cy akurat było lato więc poszło nam sprytnie.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Asia trzymam kciuki za Was
    Martita świetnie, że udało się tak dobrze pomóc Hani też byłam dziś u dentystki już ostatnia wizyta, uzupełnienie plombywpisała mi w ksiazeczce ciazy ze zeby wyleczone a pozostałe zdrowe oby nic już się tam nie zmieniło. Jeszcze weekend a potem idę na polowkowe, już nie mogę się doczekać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów