Strona 39 z 646
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    A ja dzis byłam u dentysty leczyłam zęba i to
    Bez znieczulenia jestem z siebie dumna. Jeszcze mam jednego do zrobienia. No i nie wiem czemu ale dentystka stwierdziła ze w ciazy nie wolno usuwać kamienia ultradźwiękami. Gdzies czytałam ze nawet wskazane jest usuwanie kamienia. Ale chyba cos musiałam zle zrozumieć.
    Co do rzęs to ja mam 3:1 i moja kosmetyczka twierdzi ze jest to całkowicie bezpieczne. Przy drugiej ciazy i farbowałam włosy, chodziłam na rzęsy, na paznokcie i teraz tez nie mam zamiaru z tego rezygnować.
    Miałam usuwany kamień w tym tygodniu skalerem, dentysta powiadomiony o ciąży nie widział przeciwwskazań, więc chyba coś źle zrozumiałaś. Za to przy moim APS borowanie lepiej sobie odpuścić do przyszłego roku, bo dentysta stwierdził, że on się boi i się nie podejmie, o ile nie zacznie mnie coś strasznie boleć (a ubytek mam jeden malutki), bo nie daj boże trafi w jakieś naczonko na dziąśle i mu się zakrwawię na fotelu.
    http://www.mjakmama24.pl/ciaza/przeb...,538_6263.html
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 03-03-17 o 15:10

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    zapewniam mira że duży schowek przy wózku się przydaje
    W sensie, że Mima ma mały? Ma dwa kosze, moim zdaniem wystarczające.

Mira a z jakim fotelikiem oglądałas tą Mime?
    U mnie narazie wybór padł na Greentom.
    Przy drugiej córce miałam Quinny Moodd i jak dla mnie był rewelacyjny. Ale moj mężczyzna nie chce teraz wozka trójkołowego.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    BeSafe Izi Go z dedykowaną do Mimy tapicerką, także to wizualnie jest komplet.

Greentom wygląda rewelacyjnie jako spacerówka, ale głęboki jest strasznie kanciasty.

Drugi kandydat ewentualnie to Joolz Zen, ale myślę, że jednak Mima Xari wygra bo patent przerabiania głębokiego wózka na spacerówkę za pomocą zamków jest dla mnie genialny, odpada problem gdzie w domu potem tą wielką budę trzymać.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 03-03-17 o 15:21

Ja mam wlasnie nowa biała rame i spacerówkę Greentom i tutaj tylko musze dokupić gondole. Gondola fakt moze nie powala z ładnoscia ale jest wózek ogólnie jest fajny lekki a u mnie to odgrywa duża role. Choc nie powiem Mima mi sie tez podoba :-)

Junior Member
    Kaja1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Witajcie!!!
    Po przeczytaniu całego forum postanowiłam dołączyć i ja. Nieśmiało i cichutko obserwuję co się u Was dzieje. Dla mnie jest to pierwsza, upragniona i wyczekiwana ciąża. W końcu po ponad 7 latach starań, 2 rundach in vitro, 4 transferach mamy już ponad 9 tyg. Radość przyćmiona strachem...Ogólnie panikuję i trzęsę się nad sobą, ale jednak dalej pracuję i chciałabym pracować dalej, jak tylko maluszek pozwoli. Póki co wszystko wygląda dobrze, jesteśmy po 3 usg ( ostatnie wczoraj) mimo, że mieszkamy w Uk i wiadomo jak tutaj to wygląda...

Ostatnio edytowane przez Kaja1982 ; 03-03-17 o 15:27

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mima waży niecałe 12 kg, w sklepie dała się wozić 1 palcem dosłownie, także zgadzam się, to jest ogromny plus.
    Już nie umiem się doczekać tych wszystkich zakupów

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    miałam wczoraj zakładane plombo-lekarstwo, ale nie mówiłam o ciąży, mam nadzieję że sobie nie zaszkodziłam?

mira ja patrzę pod swoim kątem, że w schowku muszę zmieścić: folię przeciwdeszczową, koc, i podręczne zakupy powiedzmy ok. 5 szt. Bo często spaceruję i robię jakieś mniejsze codzienne zakupy, a z siatkami w rękach mi nie pasuje chodzić. Ale może Ty masz inne potrzeby albo tylko mi się wydaje, że te schowki małe.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Wszędzie jeżdżę autem, nawet do warzywniaka przysłowiowego, bo mieszkam na peryferiach i mam w pobliżu jeden słabo zaopatrzony sklepik jedynie, także u mnie opcja spacer+zakupy razem zwyczajnie nie będzie miała racji bytu.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    no i dlatego piszę, że każdy ma inne potrzeby ja wcale nie jeżdżę autem więc schowek rzecz święta

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów