Strona 389 z 665
Pokaż wyniki od 3,881 do 3,890 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Skąd to? Ja chce "synusia mamusi"! Koniecznie

No Maggie, to ta Twoja miłość do Marsów

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Teraz już się przerzuciłam na bounty i prince polo A bodziaki kupiłam na stoisku mama i ja

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie super bodziaki trudno znalezc z fajnymi napisami po polsku. Ale mi zrobilyscie ochotę na Marsa.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Robaczku tak jestem ważona na kazdej wizycie i gin przeżyje szok że w trzy tygodnie tak dużo przytyłam...U mnie nie było takich warsztatów na sr więc liczę na jakiś wskazówki od Ciebie jeśli coś pożytecznego się dowiesz Co do gimnastyki mam takiego lenia że szok, spacery i ogarnianie domu to dla mnie wystarczający wysiłek,dziś ledwo zipałam po umyciu podłóg także ten tego.

Ullena w którym tc jesteś?

Maggie śliczne bodziaczki słodkie napisy

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Mój brzuch jest tak samo-zimny na przodzie, ciepły po bokach, nie każdy jest to w stanie tak określić ale to normalne. Ale dziecku zimno nie jest.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Dziękuję dziewczyny myslalam ze to cos niepokojacego i muszę isc do lekarza.
    Ja probowalam cos cwiczyc ale szczerze nie nam zapalu. Wole wiecej spacerować. Moja gin powiedziala ze spacery sa wystarczajace. Ja ma problem z dolnym odcinkiem kregoslupa wiec cwiczenia to dla mnie duzy dyskomfort i czesto bol.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U nas dzisiaj cały dzień po za domem i dopiero usiadłam do kompa.
    Mi też się podobają długie sukienki ale wydaje mi się że przy moim niskim wzroście będę źle w takiej wyglądać. Chociaż może kiedyś z ciekawości przymierze i nie będzie tak źle, bo taka długa też na pewno ładnie by wyglądała na weselu.
    Dużo zdrówka dla dzieciaczków.
    Cały dzień dzisiaj coś robiliśmy i teraz czuję, że brzuch mi trochę twardnieje, ale czuję, że mały się kreci więc po prostu muszę odpocząć.
    Zuzia dostała na dzień dziecka piłkę i bramkę a ja się śmieje, że może synek będzie chciał się ze mną bawić lalkami bo na córkę już nie liczę
    Co do wózków to ja się nie wypowiem bo mam po Zuzi, a też specjalnie nie oglądam żeby czasem mi się jakiś za bardzo nie spodobał
    Jak tak piszecie o wadze to ja się zastanawiam ile przytyłam. Na ostatniej wizycie było plus 3kg i gin mówiła że ok. Szkoda, że nie mam wagi w domu żeby to lepiej kontrolować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A w ogóle to się pochwalę, że dziś w Rossmannie pani kasjerka poprosiła mnie do kasy do przodu bez kolejki. Normalnie +100 do czucia się w ciąży. Pękałam z dumy

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Maggie super te bodziaki! Faktycznie ciężko dostać z polskimi napisami gdzieś stacjonarnie, a te są świetne
    Evlin mój brzuch też po bokach ciepły a przy pępku zimny
    Myślałam o jodze dla ciężarnych ale jakoś nie mam zapału. Staram się dużo spacerować z nadzieją, że wystarczy chociaż przyznam, że w pierwszej ciąży byłam bardziej aktywna.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jejku ja jestem do przodu 9 kg i wszystko poszlo w brzuch i cycki.. ale gin mowi ze jest ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów