Strona 388 z 670
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,880 z 6694

Październikowe mamy 2017

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    A no i u mnie w końcu połóweczka Jakos tak nie wierze bo do października to się wydaje kupa czasu jeszcze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Moniaa u mnie jutro poloweczka. Szybko mi minął ten czas. Ale jak pomyśle ile jeszcze do października to mam wrażenie że cała wiecznosc minie. Może jak zacznę przygotowywać ubranka itp.to bardziej w to uwierzę. Także mam takie same odczucia. Najgorsze będzie to wyczekiwanie
    porodu. A jak się trafi po terminie to wtedy nerwowka się zaczyna i te wszedobylskie komentarze; Jeszcze nie urodziłaś? Ale co tam damy radę. Bo jak nie my to kto :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A niech pytają na zdrowie.
    Mnie najbardziej cieszy, że ta sama końcówka przypadnie nam w fajną porę roku, bo ani nie będzie upałów ani mrozów, więc może nie będzie aż tak dokuczliwa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    To fakt będzie trochę lżej. Z tego co pamietam przy pierwszej ciąży to na koniec dokuczaly mi tylko opuchnięte nogi.Ale wtedy jesień była wyjątkowo ciepła więc może dlatego.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mnie tam bardziej irytowały pytania obcych ludzi od sierpnia "o chyba już końcówka co" a gdzie jeszcze do listopada, głupio mi było odpowiadać że jeszcze parę miesięcy, taki miałam brzuch, teraz będzie powtórka z rozrywki

moniaa gratki połóweczki!

zdrówka dla innych choruszków u nas trochę lepiej trzyma się temp w okolicach 37,3 więc już spoko

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny :0 miałam napisać wcześniej ale miałam dość pracowity poranek Najpierw piekłam bułki, oczywiście musiało braknąć maki więc wycieczka do sklepu... umyłam całą lodówkę i wyprałam komplet do wózka dla Antka i rożek później obiad i tak zleciało
    Jeśli chodzi o cellulit to słyszałam, że w ciąży nie są wskazane kosmetyki na bazie kawy. U mnie dziś grzeje tak, że masakra. Co do tego wózka to mi wizualnie też się nie podoba ale to kwestia gustu.
    Dziewczyny gratuluję półmetka
    Mam głupie pytanie... jakiej temperatury są Wasze brzuszki? mój przy pępku jest zimny.. po bokach ciepły i nie wiem czy się martwić czy nie...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Aż od razu cały brzuch sprawdziłam - mój jest cały ciepły.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    To mi trafiały się jeszcze pytania czy bd blizniaki ? 20kg na plusie zrobiło swoje :-) Teraz coś mi się wydaje że bd miała podobną wagę.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Mój też ciepły :-)

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mój brzuch też cały ciepły

Byłam dziś u endo i stwierdził, że za dużo przybieram na wadze i mam odstawić słodycze. To sie tylko zaśmiałam, że mięso to ja mogę odstawić, ale gdzie słodycze chociaż przyznaję, że waga mnie przerazila. Na połówkowym miałam + 5kg, a dziś 2 tygodnie później już +8kg. 3kg w 2 tygodnie to mnie trochę poniosło

A to mój dzisiejszy zakup

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8400218_20170601_151547.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	94.4 KB
ID:	101077

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów