Strona 386 z 646
Pokaż wyniki od 3,851 do 3,860 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mój klops 424 gramy, ale to już jest ten moment kiedy nasze pociechy rozwijają się każde w swoim tempie, więc nie ma sensu się porównywać, bo będą różne tak jak my jesteśmy różne, jedne mogą rosnąć szybciej teraz, drugie później.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dzięki Evlin właśnie nie chcę zbyt wymyslnej tej sukienki bo obawiam się że będę wyglądać jeszcze gorzej a ta jest taka prosta i myślę ze brzuch będzie w niej wyglądał ok

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Agag mi sukienka się podoba . Jest taka subtelna. Ale z kupnem bym się wstrzymała bo do września dużo się zmieni więc lepiej mierzyć tak w miarę na bieżąco. Kiora mi troszkę krwawią dziąsła.na Twoim miejscu zmienilabym jeszcze pastę. Ja ogólnie mam wrażliwe dziąsła i używam sensodyne ultraszybka ulga. Robaczku same dobre wiadomości. Bardzo się cieszę :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Agag co do strojów sprawdź polską firmę Dalia www.dalia.pl. Mam od nich i strój i stanik i sprawują się wyśmienicie, rozmiarówka jest szeroka a ceny nie zabijają.
    Sukienka ładna, ale zgadzam się, że za szybko na zakupy.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    super wieści robaczku oby tak dalej (tylko zwolnienie mile widziane na przyszłej wizycie )

brzuch super mira, ja to mam już balon :/

agag sukienka ok, ale ja jestem zwolenniczką długich zwiewnych sukienek w ciąży, może to przez to, że w takiej wyglądałabym przeokropnie z grubym ciałem, a długa wszystko ładnie wytuszuje też nas czeka wesele w sierpniu piątego, średnio chce mi się iść, ale wiem że kuzynowi zależy na naszej obecności.

do juterka drogie panie mam nadzieję, że Oli będzie spał spokojnie i bezgorączkowo po szczepieniu.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Robaczku cudowne wieści, najważniejsze ze wszystko w porządku Przedstawienie się odbyło, nie płakałam ale łatwo nie było niestety coś rozkłada mi młodego bo już wieczorem 37,6 miał, więc jutro zostaje ze mną w domu. Rower przyszedł niestety wgnieciona była osłonka na łańcuch ale dosla nam nowa w piątek a z chorowitkiem póki co na rower i tak nie pojdziemy
    Mira cudowny brzuszek
    Asia oby Oli nie goraczkowal

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Smile, Asia, Bąbelku, Aga, Evlin, Kiora - dziękuję ❤
    Kiora, Mira - Wasze pociechy rosną jak na drożdżach! Oby tak dalej :-) Ja cieszę się przede wszystkim z tego, ze wszystkie pomiary i anatomia w normie, a przyrost wagi pewnie jest indywidualny, tak jak pisze Mira. Dziewczynki pewnie też nieco mniejsze niż chłopcy z definicji, prawda?
    Za tydzień mam kolejne prenatalne, liczę na nieco lepsze foty i może filmik 3D :-)
    Mira, efektowny brzuszek! Mój podobnych gabarytów, ale w luźnych tunikach mniej widać ;-) Niesamowite, ze masz tylko 2.5 kg na plusie! Sam Max wazy prawie pół kilo, płyn owodniowy, rozrzedzona krew..to wszystko pewnie daje dodatkowe 2-3 kg...Ja pytałam dzisiaj doktorkę czy mogę ćwiczyć, bo chciałabym wrócić na orbitrek, ale odradza, bo może boleć brzuch..zaleca jogę dla ciężarnych i pilates dostosowany do możliwości. Rozejrzę się za ofertą ćwiczeń dla przyszłych mam, bo kondycja mi siadła w ostatnich miesiącach..
    Aga, sukienka efektowna, choć ja szukałbym czegoś dłuższego i zwiewnego na większy brzuszek. Wszystko zależy od figury i tego, w czym się czujesz dobrze, ale sam krój bardzo elegancki :-)
    Aaaaa, dziewczyny - a co myślicie o wózkach Emmaljunga City Cross? Czytałam fajną recenzję: http://mamygadzety.pl/emmaljunga-cit...ie-do-zdarcia/
    Pozdrawiam!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, gratulacje za udane wizyty

Robaczku 2h w gabinecie wow super że mogłaś podejrzeć córeczkę I że jesteś spokojnijsza jak wiesz co i jak z szyjką i łożyskiem rozumiem Cię że jesteś trochę zawiedziona brakiem zdjęć,ja nie dostałam fotki od trzech wizyt i na następnej też nie dostanę,dopiero pod koniec czerwca jak będę miała połówkowe co jest dla mnie irytujące....

Któraś dziewczyna pisała o krzywej cukrowej że będzie miała 8czerwca,ja idę na nią 5czerwca w przyszły poniedziałek przed czwartkową wizytą.

Martita,Asia współczuję Wam alergii,słyszałam że dobre jest claritine jak dolegliwości bardzo męczą ale najlepiej zapytać o to lekarza.

Asia oby drugi synek miał w miarę dobrą wagę byś mogła spróbować porodu sn, a raczej abyś mogła urodzić sn Ja jestem zalamanaztez biorę femibion ale waga przez ostatnie niecałe 2tygodnie skoczyła mi o 4kg do przodu,nie mam pojęcia czy waga mnie tak wrabia czy ja robię się już taka duża:/ rany 4kg w niecałe dwa tygodnie,co prawda pochlebiam sobie ostatnio i mało się ruszam ale to jest jakaś masakra,już się czuje napompowana a apetyt na lody nie maleje wręcz rośnie wraz z wysokimi temperaturami.

Mira śliczny zgrabny brzusio masz i cycuś dorodny

Rety co tu się działo ostatnio, dziewczyny macie nosa a w zasadzie Asia Ty to wyczujesz ściemę na odległość. Wierzyć się nie chce że ktoś może robić takie rzeczy...ręce opadają.

Dziąsła zdarza się że mi krwawią przy myciu zębów ale nie za każdym razem,Kiora to pewnie przez silne ukrwienie dziąseł w ciąży.

Chyba Evlin pytałaś o puchnięcie nóg, na razie mi nie puchną ale zaczynają mnie boleć i zaczyna mnie boleć jeszcze kręgosłup,dziś ledwo chodziłam i sadziłam pomidorki koktajlowe na balkonie. Zaczyna mi też dokuczac zgaga,moja zmora z poprzedniej ciąży:/

Asia spokojnej nocki bez pobudek synka i bez gorączki.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nie wiem czy to nos czy po prostu już jakieś doświadczenie, łykałam wcześniej wszystkie ściemy, ale po prostu wiem jak wyglada ciaza 8 tygodniowa i to był kit już perfidny. Niestety nie zawsze, ale czesto kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy pózniej kłamca wpadnie. Do tego wcześniejsza czujność Maggie jakoś mi dodała dystansu do patrzenia na forum.

Jeśli chodzi o dziąsła bo zapomniałam, nie mam tego problemu, ale mąż ma. są tez płyny do płukania jamy ustnej które mają pomóc, może warto wybrać się do apteki lub dentysty i o taki spytać.

Spokojnej nocy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Cześć Dziewczyny, witam Was w ten jakże piękny, słoneczny poranek. Nie pamiętam kiedy ostatnio sama z własnej woli wstałam z wyrka tak wcześnie...znaczy przed 10, a tu od 5.30 buszuję po domu Poruszyłyście w tak krótkim czasie tyle wątków, na które mam ochotę się wypowiedzieć..zacznę notatki robić następnym razem podczas czytania zaległości ;P

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że po wizytach wszystko OK.

Kostiumy kąpielowe kupowałam w Bon Prixe przed ciążą i zawsze byłam zadowolona i z ceny i jakości.

Co do wesela też mam zaproszenie do kuzyna na wrzesień i nie mam pojęcia w co się opatulę Poczekamy i zobaczymy przede wszystkim jaka pogoda będzie, ale raczej też stawiam na sukienki iście sesyjne- długie i zwiewne
    Na początku maja byłam na weselu u przyjaciół i na 50 gości było 5 ciężarnych (10%) Specjalnie zamówili kilka butelek wina bezalkoholowego- i powiem, że dało radę...

A odnośnie dziąseł, to nie wyczytałam nic mądrego, ani moja dentystka mi nic konkretnego nie powiedziała. Większość ciężarnych ma problem z krwawiącymi zębami i już... Ja mam tak różnie- raz mi mocniej krwawią, a raz słabiej... Ale też nie myję za często- tylko w razie potrzeby ;P

Mira- ja też najpierw patrzyłam na cycki Ale również zaliczam się do tych dziewczyn, które radują się na widok większej miseczki w ciąży, więc pewnie to dlatego. Mimo wszystko, kiedy patrzę na swój brzuszek z profilu to u mnie proporcje są odwrotne- brzuszek troszkę większy niż cycki

Aguś- ja pisałam o krzywej cukrowej- idę 8 albo 9, byle przed weekendem, żebym wyniki miała na następną wizytę

Ruchy dzidziusiowe zaczęłam czuć w trakcie 18 tygodnia, ale nie byłam pewna czy to jest tym. Ale od 20 tygodnia z dnia na dzień są coraz mocniejsze Co do wagi mojej, to właściwie można powiedzieć, że nic nie przytyłam bo po poronieniu wystartowałam w drugą ciążę z 10 kg na plusie...więc chyba zapas schodzi na razie... Za to w talii miałam 63cm a teraz mam 99cm (w miejscu gdzie ta talia jeszcze nie tak dawno była) ;P No i strasznie mnie wkurza ta zbierająca się woda w organizmie...te uda pokrywające się cellulitem ble...Ja nigdy nie miałam widocznego cellulitu...Muszę wrócić do picia pokrzywy...

Trzymajcie się cieplutko, albo chłodniutko- jak tam która sobie życzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów