Strona 385 z 659
Pokaż wyniki od 3,841 do 3,850 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Melduję, ze jestem po udanej wizycie, podczas której mała gwiazda została szczegółowo pomierzona, obejrzana i osłuchana :-) Niestety dobrych fotek brak, bo tak się wtuliła w macicę i zakryła rączkami, źe pozować nijak nie chciała.. ale, ważniejsze jest to, ze serducho prawidłowo się rozwija, bije rytmicznie, komory i przedsionki pracują jak trzeba. Wątroba i żołądek w odpowiednim miejscu, aorta widoczna, struktury naczyniowe tez, pępowina prawidłowo. W główce wszystkie synapsy i płaty są na miejscu, móżdżek też jest :-)
    Aaaa, waży 320 g moja królewna. Po lekturze Waszych wszystkich badań podpytałam doktorkę szczegółowo żeby rozwiać wątpliwości i szyjka jest prawidłowa (prawie 5cm), łożysko rozwija się prawidłowo, nic już się nie odkleja (wcześniej kosmowka się oddzielała) zlokalizowane na tylnej ścianie, krwiaka nie widać, więc mogę odstawić luteinę.
    Wyniki krwi i moczu prawidłowe, biorę tylko typowy suplement witaminowy i nic więcej nie kazała mi brać. Zrobiliśmy tez cytologię. Na zwolnienie narazie wskazań nie ma, więc jeszcze przez kolejny miesiąc będę chodzić do pracy, a na badaniach 28.06 zdecydujemy co dalej. Ogólnie 2 godziny w gabinecie mocno mnie uspokoiło i coś czuję, ze na Dzień Dziecka Mała dostanie pierwszy prezent
    Dziękuję wszystkim za kciuki, Wasze wsparcie jest bezcenne!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Kiora witaj w klubie ja tez jak myje zeby to jakby świniaka zarzynali krew leci z każdej strony, kupiłam pastę parodontax ale ma tak ohydny smak ze nie moge nia myć. Trzeba szałwia płukać ale narazie nie widze poprawy.

Mira pięknie rośniecie brzusio okrąglutki ale cyc faktycznie pokaźnych rozmiarów

Robaczku cudowne wieści, gratulacje zdrowiutkiej córy pochwał sie jaki kosz Mojżesza mała dostanie w prezencie? Dogadaliście sie juz co do imienia?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robaczku, cudne wieści moje gratulacje, dobrze, że tak szczegółowo wypytałaś lekarkę, na pewno jesteś dzięki temu spokojniejsza

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Robaczku, super wieści bardzo się cieszę, że z córeczką wszystko dobrze

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Martita, Mira, Maggie - Dziękuję dziewczyny Jestem już znacznie spokojniejsza i z coraz większym optymizmem patrzę w przyszłość! Oby tak dalej
    Co do imienia, to cały czas przewija się Julia, Róża, a ostatnio też Amelia.
    Kosz mojżeszowy wstępnie wybraliśmy ten, który kiedyś pokazywałam Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2257.JPG
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	37.2 KB
ID:	101073
    U nas w domu praniem i prasowaniem w całości zajmuje się M i stwierdził, ze będzie z przyjemnością prał i prasował te falbanki dla naszej królewny, więc skoro tak twierdzi to chyba wezmę tą. Ma świetne opinie (ponad 131 pozytywnych na Amazonie) a płozy kołyskowe ponoć ułatwiają zasypianie.

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Robaczku super wieści Mira piękny brzuszek podobny do mojego, cyc też dlatego właśnie szukam stroju z dużą góra. Znalazłam w spoko cenach na bonprix ale nigdy tam nie zamawialam i trochę się boję co przysla. Znalazłam też ładna sukienke na wesele, na które idziemy we wrześniu ale chyba jeszcze za wcześnie na kupowanie, bo nie wiem jak do tego czasu urosne. Myslicie że się nadaje na wesele? http://misimi.pl/m-a-m-a/sukienka-luna-mama-2123.html Miała nam szyć krawcowa ale pomysł z druhnymi odpadł więc muszę coś kupić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku gratuluje udanej wizyty super ze z córcia wszystko dobrze.
    Kiora mi tez krwawia dziasla i zmienilam szczoteczke na super miękka i uzywam pasty Meridol. Troche pomaga ale nie zawsze...
    Mira cudny brzusio i pokazny biust

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag bardzo fajna sukienka raczej nikt nie bedzie oczekiwal od Ciebie nie wiadomo jak wykrojonej kiecki w 8 miesiacu ciazy.
    Dla mnie bomba

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Agag Sukienka fajna ale nie na duży brzuch tylko taki jak ta babka ma na zdjęciu.
    Robalek rewelacyjne wiesci, czyli wychodzi na to, ze moja to mały tucznik ? Bo 419 gram to chyba sporo.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów