Strona 384 z 666
Pokaż wyniki od 3,831 do 3,840 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No to rzeczywiście masz prawo się martwić, że młodszy też będzie spory a mając tą świadomość, że to będzie vbac to na pewno martwisz się podwójnie.
    Ale jak piszesz, lepiej nie odstawiać witamin. Słyszałam dużo opinii, że na tych wszystkich Femibionach się rodzą takie spore dzieci właśnie.
    U mnie przez APS jest spore ryzyko hipotrofii, dlatego ja Maksa faszeruję, bo mam paranoje, że będzie malutki.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wiem że rodzą się dzieci vbac ponad 4 kg, ale boję się że mnie nastraszą, a ja już na finiszu ulegnę. W piątek chcę spytać moją lekarkę o próbę bo jeszcze nie rozmawiałyśmy na ten temat. Mam nadzieję, że pozwoli chociaż spróbować.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Dla mnie waga też bd kluczowym elementem przy podjęciu decyzji o porodzie. Pochwalę się , że od wczoraj zaczęłam czuć takie intensywniejsze ruchy malucha. Świetne uczucie :-)

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Babelku gratuluje
    My dzis po pobraniu krwi pojechalismy oglądać łóżeczka i juz mamy upatrzone. Myślę że po wyplacie jak sie uda to je kupimy chociaz mamy spore plany na czerwiec bo chcemy kupic jeszcze monitor oddechu i turystyczne lozeczko. Zobaczymy jak to bedzie. Przy okazji kupilismy parę rzeczy dla Antosia na dzien Dziecka butelke, opakowanie termiczne na butelke, platki mydlane, łańcuszek do smoczka i kilka pieluch tetrowych uwielbiam te zakupy
    Co do wyników to hemoglobina mi spadla wiec bede musiala nad nią popracować.
    Zaraz poczytam co i staraczek z ciekawości bo czuje ze zapowiada sie jakas bajka

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    My łóżeczko mamy z firmy Klupś z zyrafką. Teraz rozglam się za wózkiem. Wpadł mi w oko peg perego sportivo. Wygląda ciekawie. Muszę sprawdzić jak na żywo się prezentuje.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy Wam też mocno krwawią dziąsła ? Ja już nie mogę... Aż mnie na wymioty zbiera po umycciu, leje mi się z tych dziąseł jakbym zęby wyrwała. Wiem, ze w ciąży dząsła puchną, są delikatniejsze. Kupiłam sobie szczoteczkę z miękkim włosiem ale myję je już co kilka dni, bo zwyczajnie nie daję radę.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dawno nie było, a trochę urosłam.
    Tacy My
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0356.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	86.8 KB
ID:	101072

Kiora, u mnie nie ma tego problemu wcale.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 31-05-17 o 17:24

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kiora ja nie mam tego problemu. Co więcej, byłam dziś na piaskowaniu i stomatolog stwierdziła, że mam dziąsła w dobrym stanie i nie krwawią. No ale słyszałam o tym, że w ciąży jest to częsta przypadłość. Tylko jak można temu zaradzić to nie wiem :/

No Mira widać różnicę chociaż przyznam, że pierwsze w oczy rzuciły mi się duże piersi i nie, nie jestem facetem podszywającym się pod ciężarną haha

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Miska G ;] jak leżę na plecach to dalej mam cyc większy niż brzuch

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ostro ja w ciąży osiągam aż C i cieszę się jak głupia akurat u mnie mogłyby takie zostać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów