Strona 381 z 667
Pokaż wyniki od 3,801 do 3,810 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratuluję moniqla wymarzonej zdrowej modeleczki, a Tobie ullena wymarzonego synka. Oby tak dalej

w 51015 cała kolekcja wiosna-lato -50%
    Ostatnio edytowane przez Asia1988x ; 30-05-17 o 20:15

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Gratulacje dziewczyny udanych wizyt zdjecia super. To juz chyba wszystkie znamy płeć naszych dzieciaczków.

Jak mi dzisiaj upał dał do wiwatu od południa przeleżałam to spałam troche a głowa tak mnie bolała ze mało nie pękła, potem się podniosłam zrobiłam szybki obiad nawet nie miałam siły posprzątać po obiedzie po kolacji tak wszystko lezy.

Teraz troche popadało i burza sie rozpętała powietrze troche sie oczyściło jest czym oddychać.

Evlin moja kotka tak czuje burze ze burza jeszcze 200 km od nas a ta juz z podkulonym ogonem pod lozko zwiewa, podejrzewam ze bohaterka wyjdzie dopiero rano

Asia na 5 10 15 trzeba brac poprawki oni ceny specjalnie podnoszą zeby na swoje wyjsć. Zaglądałam na strone i to co zamawiałam wczesniej jest teraz droższe przy -50 niz ja kupiłam przy -30.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno nie pisałam, ale czytam Was codziennie. Chociaż nie znam Nicolę z FB, to czytałam Wasze wpisy o "mamie gin" i serdecznie jej kibicowałam, a tu taka tragedia
    Gdy czytam o takich strasznych stratach w zaawansowanej ciąży to boję się jeszcze bardziej... bardzo jej współczuję.
    Generalnie czuję się dobrze, choć coraz bardziej meczy mnie poranne wstawanie do pracy i długie godziny przy biurku gdy taka pogoda za oknem..odechciewa się zupełnie i koncentracja coraz słabsza. Poza tym przytyłam i nie wiem czy to możliwe ze zatrzymuję więcej wody w organizmie i stad to wrażenie "spuchnięcia"? Nie jem jakoś szczególnie więcej ani inaczej niż zwykle, więc nie wiem. Trudno mi ocenić dokładnie przyrost wagi, bo nie zważyłem się na początku, ale jestem ok. 3-4 kg na plusie.
    Gratuluję wszystkim mamom udanych wizyt i fantastycznych wieści o zdrowych bobasach nabierających ciałka :-) Moja wizyta jutro, nam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Codziennie słucham serduszka i to mnie trochę uspokaja, ale wolałabym wiedzieć coś więcej na temat stanu łożyska, szyjki etc. Do tej pory o tym nie było mowy i trochę się martwię jak czytam o Waszych skrupulatnych badaniach.
    Nie czuję jeszcze żadnych ruchów..czy to normalne? Jakie to uczucie? Pewnie trudno to opisać, ale zastanawiam się na czym powinnam się skoncentrować i o jakiej porze dnia czuć najmocniej?
    Jeśli jutro wszystko będzie dobrze to na dzień dziecka kupię kosz Mojżesza, o którym Wam kiedyś pisałam :-) Tymczasem zamówiłam trochę ciuchów w Zalando, bo moja garderoba do pracy nieco się kurczy wraz z przyrostem masy ;-) Jak przyjdzie coś fajnego to napiszę :-)
    Aaaaaa i zapisałam się do Szkoły Rodzenia :-) Zaczynamy 14.06 :-)
    Pozdrawiam wszystkich!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robaczku, przy pierwszych ruchach rzeczywiście trzeba się skupiać i wsłuchiwać, bo to bardziej takie laskotki, przelewanie a brzuchu, można je pomylić z ruchami nomen omen robaczkowymi, ale kopniaki czuć tak mocno, ze budzą z głębokiego snu. Jak sie slabo czujesz, to marsz na L-4. Nie będę Ci moralizować bo każda z nas ma swój rozum, ale druga połowa ciazy i lato to jest ostatni moment kiedy powinnaś robić z siebie bohaterkę, bo wypoczęta mama to wypoczęty maluch i ja nie widzę sensu takiej męki.

Martita ja tez dziś padłam. Puściłam sobie Radwańska i pamietam, ze się rozgrzewała i tyle

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mira, w takim razie czekam na kopniaki bo te motylki w brzuchu to chyba trudno mi będzie zidentyfikować ;-)
    Jutro idę na wizytę i zapytam moją doktorkę do kiedy powinnam chodzić do pracy...zdam się na jej opinię, powinna wiedzieć w jakiej formie jest maluch i na ile mogę sobie pozwolić. Nie chodzi o to, ze muszę komuś czy sobie coś udowadniać..jestem odpowiedzialna za caly zespół ludzi i wciąż nie mam zastępcy na czas nieobecności. Do końca czerwca powinna się wyklarować ta sytuacja i wtedy z czystym sumieniem dam sobie odpocząć, a tymczasem ratuję się urlopami od czasu do czasu. Jeśli jednak lekarz mi powie, ze nie ma na co czekać, to nie będę się wahać tylko wezmę zwolnienie.
    Staram się wciąż ruszać po pracy, w ogrodzie, bo nie chciałabym zupełnie odstawić aktywny ruch na powietrzu, przynajmniej póki mogę. Praca w ogrodzie mnie uszczęśliwia i wiem, ze dobrze mi to robi, choć nie mogę przeginać z pracą fizyczną.
    Do napisania jutro po wizycie!

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry środowo
    Dziś dzień przedstawienia w przedszkolu Zacznie się, zaraz po leżakowaniu Kochane czy ktoś z Was kupił projektor gwiazdek z biedronki? My wzięliśmy nosorożca i jest super. Pięknie i mocno swieci. Z Alkiem mieliśmy Fisher pricea ale bez porównania.
    Robaczku powodzenia na wizycie i koniecznie daj znać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Dzięki Smile!
    Dzień dobry wszystkim! Mam nadzieję, ze dzisiaj moja córa zechce pokazać buźkę bo ostatnio tylko linię grzbietu ;-)
    Do napisania, miłego dnia!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku trzymam kciuki za wizytę co do ruchów to jeśli masz łozysko na przedniej ścianie to mozesz czuc je później lub słabiej. I dobrze Mira radzi.. marsz na zwolnienie. Porozmawiaj z doktorka. Zdrowie córci nawazniejsze.
    Ja lece oddac krew i mocz

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o evlin też dzisiaj byłam oddać krew i mocz z rana

robaczku co do ruchów to możesz jeszcze nie czuć, w pierwszej ciąży czucie ich dopiero w 22 tc też jest normalne, nie masz czym się przejmować słuchasz serduszka i wiadomo, że jest ok trzymam kciuki za wizytę

czy bierzecie jakieś leki na alergię? w ciąży z Olim ciężko mi się oddychało latem i byłam u alergolog, dała mi jakieś wziewy, rok temu było znośnie i nie brałam leków, a teraz zaczyna na dobre rozkręcać mi się kichanie, katar i swędzące, zaczerwienione oczy. W piątek wizyta więc spytam, ale zastanawiam się czy ona mi coś przepisze czy muszę umawiać się do alergologa a najlepsze jest to, że jako dziecko nie miałam żadnych alergii, dopiero w ostatniej klasie technikum coś załapało :/

martita nie wiedziałam, że 51015 robi takie wałki przykre

smile udanej imprezki w przedszkolu

i Wam wszystkim miłego dnia my popołudniu jedziemy na szczepienie, jak ja tego nie lubię. Ale będzie spokój już na 4 lata.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów