Strona 376 z 659
Pokaż wyniki od 3,751 do 3,760 z 6587

Październikowe mamy 2017

Tez widziałam te haremki ale teraz na te upały nie wiem czy to zda egzamin nie dość ze długie nogawki to jeszcze kolory tez takie nieciekawe.

Jak mnie w nocy komary pogryzły bąbel na bąblu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira mi też pokazywał na usg tu są nóżki tu pośladki a tu wygląda jak chłopaka a ja tam i tak nic nie widziałam więc też pozostało mi uwierzyć na słowo

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Czyli jednak miałyśmy nosa co do staraczek, szkoda...

Mira fajne zdjęcie
    Mój mąż jak był ze mną na usg to pani dr tak fajnie mu wszystko pokazywała i tłumaczyła, pokazała mu też siusiaka a jak wyszliśmy z badania to on stwierdził, że jedyne co rozpoznał to kręgosłup i żebra
    Gratuluję półmetków

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, coś mnie lekko piecze w pochwie po wczorajszym badaniu. Chyba mi lekarz coś podrażnił wziernikiem.
    Jaki żel na podrażnienia jest dla nas bezpieczny? Provag?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira tak provag jest dobry na podrażnienia i mozemy go stosować

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ale się rozpisałyście od wczoraj.B ardzo sie cieszę,że wszystkie wizyty udane i gratuluję mamom które dopiero poznały płeć dziecka. Nie byłam nigdy na wątku staraczek więc do końca nie wiem o co chodzi. Sądzę jednak,że nie warto sobie zawrać tym głowy,że ktoś oszukuje. Niestety w tym wirtualnym świecie jest mnóstwo takich świrów, którzy w jakikolwiek sposób próbuja zwrócić na siebie uwagę. U nas kolejny ciepły dzień. Ogarnełam mieszkanie i zastanawiam się co kupić młodemu na dzień dziecka, bo jeszcze nic nie wybrałam. A Wy juz obkupiłyście swoje dzieciaczki?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira współczuję, nie cierpię wziernika... najgorsza część badania jak dla mnie. Nic nigdy nie używałam więc nie pomogę.

my bąbelku kupujemy rowerek, tylko nie wiem jeszcze czy bardziej jeszcze jeździk czy już biegowy, musimy z mężem coś wybrać. Od dziadków i cioć dostaliśmy pieniążki to się po prostu złożymy na jakiś lepszy.

moniqla powodzenia na wizycie, śliczny brzuszek

jak mały pójdzie spać to dodam zdjęcia naszą "płcią"

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asia jak moge cos doradzić to kupcie rowerek biegowy, dzieci naprawde sobie fajnie radzą nawet te małe i bardzo dobrze taki rowerek ćwiczy zmysł równowagi. Ja osobiście polecam szkoda juz pieniążków wydawać na te jeździki.

Ohoooo u nas chyba zbiera sie na burze

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Asia faktycznie biegowy rowerek fajnie sie już sprawdzi u Oliego. Nasz smyk bardzo szybko załapał zasadę jazdy i rowerek służył mu długo. Chodzi mi po głowie jakaś fajna edukacyjna gra o zwierzętach, bo Patryk jest na etapie ,że wszystko musi wiedzieć, ale nic mi narazie w oko jeszcze nie wpadło.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    No kochane mój synciu rozpoczął sezon kąpielowy i wyciągnął mały basen i się tapla

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów