Strona 375 z 659
Pokaż wyniki od 3,741 do 3,750 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, najserdeczniejsze gratulacje

Widzę, że reakcje u staraczek co najmniej dziwne... ja się już nie odzywam.

Wklejam Wam zdjęcie z wczoraj na którym rzekomo widać siusiaczka mojego syna z pięknym podpisem pana doktora (tam gdzie jest strzałka tam jest żołądź, aczkolwiek zdjęcie tylko dla ludzi z dużą wyobraźnią )
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	maks 29-05.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	101.6 KB
ID:	101060

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny to byla dlugowyczekiwana dwojka wiec mysle ze do 3 juz szybko zleci
    Mira trzeba miec ogromna wyobraznie zeby tam cos zobaczyc ale skoro lekarz widzial to wie co tam jest
    Martita zdrowka zycze mnie juz trzeci dzien meczy w nocy i wieczorem suchy kaszel... nawet musze uwazac jak oddycham bo jesli wezme za gleboki wdech to zaczynam sie dusic.. nie wiem co to moze byc. Zadnych innych objawow nie mam.
    Moniqla śliczny brzuszek powodzenia na wizycie

Haha u mnie tez dzis zmiana kodu

Dziewczyny prosze o dopisanie do tabelki. Termin 17.10 dziewczynka imie chyba Zosia-ale to jeszcze nie ostatnia wersja. Nastepna wizyta 2.06
    Z gory dziekuje

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Haha Mira, ja mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, bo ja tam widzę małego czlowieczka nawet oczy, nos i uśmiech chochlika haha ale ważne, że lekarz widzi tam, co trzeba

Stologa gratuluję dwójki z przodu

Evlin moze ten kaszel masz alergiczny teraz tyle tych pyłków lata ja mam samochód czarny to koloru na nim nie widać jest żółty. Ja jestem straszna alergiczka ale musze sie przemęczyć bo te wszystkie leki na alergie nie sa w ciazy wskazane.

Mira tak oglądam to zdjecie i z żadnej strony siusiaka nie widze ale wierze na słowo ze tam jest
    Ja tez jak dostałam 4 strony zdjeć z połówkowego to rozszyfrowałam tylko stopę i rękę reszta to czarna magia a doktorek widział wszystko.

U nas corka w piatek wieczorem zwymiotowala i myslalam ze to grypa jelitowa. Dzien wczesniej w zlobku zwymiotowal kolo nas chlopczyk i opikunka powiedziała ze chyba ma wlasnie grype. Na szczęście u nas tylko jednorazowo.
    U mnie wczoraj taki bol glowy ze nawet apap nie pomogl. Wieczorem zwymiotowalam i od rana jeszcze lekko boli.

Gratuluje udanych wizyt. Jakie duze juz Wasze dzieciaki
    Musze jeszcze 3dni wytrzymac do wizyty. Stresuje sie czy wszystko dobrze po tej stluczce.

Dziewczyny a moze zalozymy konto na poczcie i bedziemy tam wysylac nasze zdjecia.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To jest dolna część ciała, miednica i jedna noga. A tam gdzie jest ta biała kreska na końcu strzałki jest jak mi to tłumaczył docent "podwójne echo" i to znaczy, że to jest żołądź, ale przyznam się, że również muszę mu uwierzyć na słowo. Zdjęcie jest o tyle wyjątkowe dla mnie, że jest na nim imię i dlatego je Wam wkleiłam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Tak myślałam że to nozka Antos z tej samej perspektywy miał określana płeć
    Alergia raczej to nie jest bo nie jestem alergiczka ani zadnych uczulen nie mam... coz zobacze jak dalej to bedzie. Ale moze cos w tym jest.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    dziewczyny wtrącę się jeszcze na chwilkę przeglądałam rano gazetkę Lidla od 5.06 i będą dla nas haremki za 40zł i przy okazji można np wybrać jakieś legginsy 2pary dla pociech, bo bodziaki i bluzeczki z krótkim rękawkiem raczej na jesień nam się nie przydadzą ooo i te malusie słodkie skarpecioszki bedą

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.

Widzę że jakaś kolejna uchynięta osoba nie ma co robić na staraczkach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów