Strona 373 z 665
Pokaż wyniki od 3,721 do 3,730 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Fajnie się czyta dobre wiadomości z Waszych wizyt duże już Wasze maleństwa są Mira,Jabłuszko, Kiora gratuluję że wszystko jest w porzadku

Kiora gratuluję córeczki wspaniała wiadomość mając dwóch synkow w domku

Iwcia Tobie też gratuluję córeczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Iwcia gratuluję córeczki dopisz się do naszej tabelki

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Gratuluję iwcia

Dla mnie lampka się zapaliła już całkiem po dzisiejszym czwartym zarodku. W piatek były dwa serduszka i jeszcze bez trzeciego, a dziś 8 tydzień? Przecież na tym etapie to już są zalążki nóżek i rączek... No a wcześniej tez ta osoba miała przygody. Nie wiem bo akurat tą osobę mało znam jak dołączyłam tam to ona już się mało udzielała bo miała problemy.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Czesc dziewczyny:)

Czesc dziewczyny.

Już od dawno podczytuje wasz wątek i miałam cicha nadzieje dolaczyc do Was już chwile temu..no ale niestety zycie pokazalo trochę inaczej i nie udało mi się donosic ciąży do pazdziernika dlatego tez ostatecznie nie dolaczylam:/. Chcialam w związku z tym dolaczyc do staraczek aby tez mieć jakas radość w tym ze jestem w większym gronie osob które tez się starają i tam podzielić się swoimi doswiadczeniami. Tamten watek tez ostatnio podczytuje no i niestety chyba zrezygnuje.. Po kilku ostatnich zdarzeniach i tu na forum i teraz tam sama nie wiem czy to zrobić. Po prostu przykro mi ze pewne osoby sa nieszczere i ich historie sa zmyślone bo naprawde takie forum się przydaje i jest checia wygadania się czy o problemach czy o radościach wśród osob które sa w tej samej sytuacji..a i mysle ze fajne relacje i może i przyjaznie tez się tu nawiazuja.

A teraz dlaczego w ogole dziś napisałam. Przepraszam ze tak się tutaj w ogole wtracilam ale chciałam Wam cos pokazac, szczególnie dziewczynom które się wypowiadają również na forum staraczek a propos pewnej sytuacji. Oto zdjecie które znalazłam na pewnym blogu z 2012 roku-mam nadzieje ze się wklei- http://tajmababy.blogspot.com/2012/ - zdjecie które wlasnie dziś nieco mnie zniechecilo aby dolaczyc do forum staraczek:/. No ale nic-zostawię bez komentarza.

Tutaj Wam nie będę już przeszkadzać bo do pazdziernikowych mam się nie zaliczam ale wszystkich dziewczynom tutaj zycze szczesliwego zakończenia ciąży i obyście mogly tulic Wasze ukochane zdrowe maleństwa już w październiku) Trzymajcie się cieplo i jeszcze raz przepraszam ze tak się wtracilam trochę znienacka:/

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Aida. Przykro mi, że nie było Ci dane, dołączyć do naszego wątku. Dzięki za cynk. Ty wkleiłaś link do całego bloga. Tu jest dla łatwiejszego znalezienia link do postu ze zdjęciem jak od naszej koleżanki http://tajmababy.blogspot.com/2012/0...-scan.html?m=1 wiecie co? Naprawdę ręce i cycki opadają. To się robi chore i sprawia, że nie wiadomo komu można wierzyć, że pisze prawdę, kto jest z nami szczery, a kto zwyczajnie ściemnia :/

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Iwcia gratulacje

O cholera, czyli miałyśmy racje. Niewiarygodne... No to teraz której przypadnie przywilej napisania o tym u staraczek, bo musimy im powiedzieć prawdę. Na szczęście udało się szybko odkryć prawdę

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Iwcia gratuluję córeczki dopisz się do naszej tabelki

jak mogę to zrobić?
    jestem początkująca i nie wiem w jaki sposób się dopisać.
    Ja po wizycie u lekarza usiadłam w samochodzie i zaczęłam płakać.
    Hormony buzują, sama dokładnie nie wiem czemu łzy leciały jak groch.
    Na pewno ze szczęścia, może stres w końcu ze mnie zszedł bo tak się martwiłam, że jest coś nie tak.
    A tu piękna, zdrowa córcia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Wiecie co ja podejrzewam, że tu są konta fake'owe, tylko nie wiem czy piszą go jacyś ludzie tak po prostu czy pracownicy forum by napędzać machinę. Już dawno temu zauważyłam, że zazwyczaj osoby które zakładają wątek znikają i w ogóle wiele z pierwszych. Tak jakby żeby nie zniechęcić pojedynczych zwykłych osob które dołączają że jest tak mało na grupie. Tak sobie to tłumacze bo jeśli robią to zwykle osoby to nadają się tylko do psychiatry. Czyli miałam nosa. Już historia ze strąceniem pamięci wydała mi się nieprawdziwa. A teraz takie dziwne dawkowanie emocji... jakie to chore pisanie wyników bety, dodawanie zdjeć, wymyślanie terminu...

Jeśli moze to ktos napisac na staraczkach wolałabym żebym to nie była ja. Wk**** się trochę. Zaglądam tam bo tak kibicuję Kasi, Arwen, Szafirkowi ale tak jak mówicie cycki opadają (chociaż moje już chyba bardziej nie mogą ) dzięki za link z tym zdjęciem... nikt mi właśnie nie wciśnie że to zdjęcie przedstawia 8 tygodniowe zarodki, No way...

22.10.2016(*)6tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Iwcia oby samych takich miłych zaskoczeń

22.10.2016(*)6tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja wiele jestem w stanie zrozumieć i w sumie to Wam się po części nie dziwię tego ciśnienia, ale z drugiej strony ... Ja już się chyba internetowo wypaliłam i najczęściej w wielu przypadkach dochodzę do wniosku, że g**** mnie obchodzi wiele sytuacji. Tu nie chodzi o wtrącanie się, a raczej o święty spokój.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów