Strona 369 z 667
Pokaż wyniki od 3,681 do 3,690 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziękuje dziewczyny :*
    Mąż ma zwolnienie na cały tydzień, ale głównie ze względu na to że w pracy musi dużo chodzić, bo tak to nic z tą nogą się nie dzieje. Ma smarować maścią i powinno pomóc. A ja będę mogła wykorzystać, że on jest w domu i spotkać się z koleżankami bez zabierania Zuzy Całe szczęście, że to nic poważnego bo już raz miał złamaną tą nogę. Ponad 3 msc siedział w gipsie od stopy aż po pas i to jeszcze latem.
    Lecę na zakupy ogarnąć jakiś obiad

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie kochane

Trzymam kciuki za wizyty, czekamy potem na relacje dziewczynom wkraczającym dzisiaj w polowe gratulacje oby druga połowa zleciała równie szybko jak ta.

U nas upałow ciąg dalszy, dzis ma byc 31 stopni, dlatego wzięłam sie za czyszczenie moich białych conversow, kupiłam sobie biała sukienkę beda jak znalazł tylko nie wiem czy wrzucić je do pralki czy czyścić ręcznie.

Mira moja persica taka sama sierota jak Twój kot ile razy nie trafiła w drzwi, nie doskoczyla na stol krzesło czy sofę, kiedys jak wpadła za narożnik wyjsć nie umiała jakby tak przyszło jej żyć na zewnatrz to wróble by ją zadziobały czy wasze koty teraz w te upały tez tak sierść zaczęły gubić? U mnie fruwa wszedzie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag fajnie ze wykorzystasz troszeczkę obecność męża
    Moja kotka leni sie caly rok niestety... ona jest cala biala a meble ciemne w salonie wiec to koszmar.. tym bardziej ze ma troszke dluzsza siersc... no ale moj madry maz ostatnio obcial jej troche siersci i juz mniej jej lata wszedzie
    U mnie tak parno ze nie ma czym oddychac..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie 27 st.
    Identyczny typ, on by umarł z głodu bo by sobie nic nie upolował.
    Mój kocur akurat jest z tych łysawych kotów (rex kornwalijski) ale kocica gubi sierść na potęgę. A to jest taka wariatka, że nie da się wyczesać, także chodzi i się drapie i zostawia po sobie kłaki.
    Evlin, a Twója biała kotka nie jest głucha? Tak z ciekawości pytam, bo to się często zdarza.

Martita, ja swoje Conversy niebieskie potraktowałam w zeszłym roku praniem w pralce i przeżyły bez szwanku, wyglądały potem jak nowe, także śmiało pierz.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 29-05-17 o 11:33

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej Kochane, trzymam kciuki za wizyty :* U nas też upał, cała się zziajalam idąc z przedszkola z młodym. Asia dobrze ze dentysta zaradził zębom Twojego Męża Moja kotka linieje dwa razy w roku na wiosnę i jesień Kupiłam dziś już truskawki ale za 10 zł kg.Tyle że nie żałuję, bo słodkie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Smile u mnie sa po 14 zl za kg wiec ciesz się że zaplacilas tylko 10
    Mira na szczęście nie jest glucha chyba ze jesli powie sie "nie rusz" albo jak z tarasu sie ja wola
    Ale tak to slyszy bardzo dobrze. Sąsiad rodziców na właśnie dwa białe koty i obydwa głuche. Na szczęście moja nie jest od Nich

Mira a co białe koty maja to do siebie ze moga byc głuche? Pierwsze slysze hihi moja jest głucha jak ją wołam ale jak mowie masz jesc to leci mało sie nie zabije

Powiem wam ze wczoraj, była bratowa mojego T z córka ona urodziła w styczniu. I jak to tatus chciał sie pochwalić tym co juz mamy kupione i jej pokazuje ona tak przeleciała te ubranka od niechcenia i z tekstem a po co wam tyle dziecko zaraz wyrośnie a to nie potrzebne nie przyda sie. Ja juz sie nic nie odzywałam, tak jak ja bym jakas ciemna i głupia była, pouczać bedzie matkę 3 dziecka. A moj T tak patrzy i mowi a jaki Ty widzisz problem wyrośnie to sie nowe kupi.

Moja teściowa pózniej mowi ze ona zazdrosna bo ta mała to jedyna wnuczka w rodzinie a teraz urodzi sie druga Moj T jej nie znosi ale ze względu na swojego brata zeby sie nie klocic jakos ją toleruje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Smutna wiadomość o synku Nicole tak mi jej szkoda,fajna dziewczyna a taka tragedia ją spotkała

Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny

Maggie jeśli tyle wytrzymaliscie osobno to wytrwacie ten miesiąc,mąż przyda Ci się później pod końcówkę ciąży, niech teraz rozkręca biznes póki jesteś na chodzie a potem będzie już przy Was z wyjątkiem weekendów.

Asia nie martw się o ruchy synka,ważne że w ogóle je czujesz może jest jeszcze za wcześnie na porządne kopniaczki,ja do dzisiaj dostałam kilka u moje maleństwo też jest póki co spokojne,też czuje delikatne przesuwanie, puknięcia,narazie mnie jeszcze nie skopała tak porządnie póki co ale Asia jeszcze będziemy płakały z bólu jak nam nasze małe smyki dadzą wycisk w brzuszkach dopiero jesteśmy na półmetku więc napewno się doczekamy solidnych kopniaczków łożysko i temperament też mogą być kluczowe tak jak pisze Maggie.
    Asia jak jest torbiel to koniecznie mąż musi ją usunąć bo to pewnie ona jest przyczyną całego zajścia i bólu u męża. Niedawno jak poszłam do sklepu kupić bluzkę dł teściowej i ekspedientka po piędziesiątce tez miała torbiel pod zębem,ile się nacierpiala,po ścianach chodziła z bólu,poszła do dentysty,on jej usunął tą torbiel założył lekarstwo, ból minął i ząb uratowany. Oby udało się uratować żeby u Twojego męża i żeby wyszedł z tych zabiegów cały i zdrowy.

Agag daj znać po wizycie męża u lekarza.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak, ten sam gen który jest odpowiedzialny za całe białe futro i niebieskie oczy może powodować wrodzoną głuchotę.
    O wybiórczej głuchocie na "nie wolno" nie wspominam, bo dźwięk wyciąganej z szafki saszetki słyszą zawsze nawet głęboko śpiąc
    To ja widziałam truskawki na straganie w zeszłym tygodniu za 16,90! Wyglądały średnio, także się nie skusiłam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u mnie też truskawki po 15 zł i jeszcze się nie skusiłam, jak zejdą poniżej 10 to na pewno kupię.

tymi ruchami jakoś bardzo się nie martwię, wiem że jeszcze czas, po prostu czuję lekkie zawiedzenie

no czekamy na relacje z wizyt!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów