Strona 367 z 670
Pokaż wyniki od 3,661 do 3,670 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Okropnie niesprawiedliwe to co się jej przydarzyło, aż płakać się chce

Po pustkach tutaj widzę, że nie tylko nas weekend wciągnął. W sobotę zakupy później przyjechała chrzestna Zuzi i jakoś zleciało. Dzisiaj cały dzień na dworze byliśmy na karuzelach i na placów zabaw, także ja padam na twarz. Zuza jeszcze ogląda bajkę ale już widzę, że jej się oczy zamykają.

Dziewczyny powodzenia na jutrzejszych wizytach, trzymam kciuki.
    Mira super zakupy targi fajne?
    Kiora dobrze, że zostałaś zdiagnozowana i jesteś pod dobrą opieką.

Mój mąż pojechał wczoraj grać w piłkę i wrócił ledwo idąc. Ma zbity mięsień łydki. Jutro idzie do lekarza i pewnie skończy na l4 bo w pracy nie da rady chodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Poryczałam się. To jest tak straszne i okropne, że aż nie umiem o tym myśleć. Przecież ona była miesiąc dalej niż My już...
    Życie jest tak niesprawiedliwe, że nie mam na to słów. Biedna Nicole

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Gdzie ta informacja w ogóle jest ? Bo szukam jak tłumok.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Na Instagramie, najnowsze zdjęcie.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Straszna tragedia... aż brak mi słów...
    Mira śliczne zakupy, fajnie że coś udało znalezc sie na targach dla Maksa.
    Agag zdrówka dla męża. Oby szybko sie wyleczyl.

tak mi przykro z powodu Nicole
    aż brak słów aby cokolwiek napisać....
    dziś idę na badanie połówkowe, mam nadzieję, że poznam płeć
    miłego dnia

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Witam się w nowym tygodniu z dwójką z przodu Ale ja czekałam na ten dzień. Połowa ciąży i wizyta. Będę wiedziała ile syneczek waży akurat w połowie, świetnie się to złożyło. Teraz kolejne odliczanie do końca II tc

Od wczoraj coś pobolewa mnie brzuch. Ale tak dziwnie po bokach, ból promieniuje od pachwin do miednicy. Czytałam, że to normalne na tym etapie, ale cieszę się, ze idę dziś do lekarza.

Iwcia, witaj w gronie wizytujących dziś. To jest nas już trzy. Powodzenia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co za wieści... nie wyobrażam sobie takiej straty. Co się stało? Wiem że wcześniej pisałyście miała problemy z wodami, ale też widziałam parę dni temu zdjęcie jak z mężem byli szczęśliwi po udanej wizycie. Nie umiem tego pojąć. Jestem głupia może, ale oszczędzam się na ile mogę w czasie ciąży, boję się na każdym etapie choć wiadomo z czasem mniej. Na listopadówkach 2015 była dziewczyna, której synek umarł w dniu terminu porodu. Chyba już pisałam przestała czuć ruchy i okazało się, że coś tam przy pępowinie się odkleiło czy że zaczął się szykować do porodu a miał jakąś wadę właśnie związaną z pępowiną o ktorej nie wiedzieli (lekarze badają to jedynie w zagrożonej ciąży) i niestety zmarł. Nie mniej nawet znając takie historie jestem dobrej myśli bo muszę być. Obawa jest, ale trzeba żyć i cieszyć się z każdego dnia naszych ciąż.

Kiora zdrówka pod opieką kardiologa na pewno będzie dobrze.

A ja nadal bardzo mało i jak już to delikatnie czuję ruchy. Myślałam że w drugiej ciąży będzie inaczej. Z Oliwierem zaczęłam czuć smyranie w 18 tc, teraz w 14, ale od tego czasu prawie nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że o niczym złym to nie świadczy. Serduszka słucham co parę dni i wczoraj już miałam stres bo wcześniej mały był po prawej stronie, a wczoraj po lewej i trochę go szukałam.

Mira dziś Wasz wielki dzień czekałam na niego by móc Ci pogratulować połowa drogi za Wami teraz już blizej niż dalej.

Tobie i pozostałym dziewczynom dzisiaj wizytującym życzę samych pozytywnych wieści.

Miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dziękuje Ci Kochana :*
    Ja też dalej bardzo uważam i obchodzę się ze sobą jak z jajkiem, a takie tragedie tylko dają mi dodatkową motywacje, żeby postępować tak dalej. Bo licho nie śpi i wiem, ze na wszystko nie da się wpłynąć, ale na ile umiem minimalizuje ryzyko.

Ty też za chwilę wizytujesz, ale to nam zleciało. Ledwie co pisałyśmy sobie o pierwszych prenatalnych a już połówkowe na tapecie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira gratuluję półmetka teraz to już "z górki"

Asia, a jak tam sytuacja z Twoim mężem? Co mu lekarz powiedział na ten ból? Co do ruchów, może drugi synek ma inny temperament i zamiast mocno kopać mamę to delikatnie się wierci a łożyska nie masz na przedniej ścianie? najlepiej zapytaj na wizycie jak Cię to niepokoi.

Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące mamusie

Ja od wczoraj nie mogę przestać myśleć o mamieginekolog. Boję się. Jak to do samego końca ciąży nie można być pewnym, że wszystko skończy się szczęśliwie. Chciałabym poczuć tę samą beztroskę, jak w pierwszej ciąży, kiedy nie byłam świadoma takich tragedii i od samego początku byłam przekonana, że wszystko będzie dobrze. No nic, trzeba myśleć pozytywnie. Dziś jest mi podwójnie trudno, bo znowu zostałam słomianą wdową. Mąż pojechał nad morze, bo tam rozkręca biznes i przynajmniej miesiąc go nie będzie (z przerwą na 11 czerwca, bo idziemy na przyjęcie), a później planuje, że będzie tam jeździł na weekendy do pomocy, ale czy tak się uda, to wyjdzie w praniu. 1,5 miesiąca był w domu i tak mi smutno, jak znowu zostałyśmy same

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów