Strona 366 z 665
Pokaż wyniki od 3,651 do 3,660 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie

Ooo Mira to faktycznie ciekawy i miły dzień Ci się zapowiada. Oby pogoda dopisała u nas piękne słonko od rana, wybieramy się na grilla na działkę korzystać z aury

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira udanych targów i zakupów dla Maksa
    Ja w nocy spać nie mogłam ale nad ranem nadrobilam u mnie też piekna pogoda. Jedziemy do mamy za nie dlugo milego dnia

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U nas dziś zapowiada się chyba 30 stopni. Niestety mąż w pracy i ograniczymy się jedynie do zabawy na balkonie w cieniu, popołudniu na plac zabaw bo dalej nie chcę chodzić w taki upał. Niestety zle znoszę. A działki niestety nie mamy chcielibyśmy kupić, ale u nas zwykle rekreacyjne kosztują 30 tys minimum (pomyśleć że u moich rodziców stoją puste za jedynie opłaty roczne po paręset złotych i nikt ich nie chce) i na razie to tylko plan. Za to jutro obiad u teściowej ma jeszcze przyjechac siostra męża z dziećmi potem może na festyn dla dzieci to będzie ciekawie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczyny sobotnio U nas dzień pracowity byliśmy z młodym na evencie Minionkowym, młody kręcił kołem fortuny i wygrał bilet. Jechaliśmy piętrowy autobusem. Teraz czas na jakiś obiad. Wieczorem pokosimy działkę i pewnie tam spędzimy czas a jutro może jakiś grill.

TWitajcie weekendowo jednak nie pojechaliśmy w gory bylo tak gorąco ze nie dała bym rady, ale za to wózek zamówiony taki jak był w planach czyli Anex sport, widziałam na żywo dotknęłam prowadziłam i podoba mi się, materiał ok fajnie amortyzuje, gondola dosyć duża. Czas oczekiwania do 6 tygodni. Dziewczyny lepiej zamawiać wozki bo potem duzo firm produkujących wozki idzie na urlopy i tak w każdym sklepie nam mówili i jeszcze moze byc tak ze Anex podrożeje po wakacjach bo jest taki zbyt. Do tego fotelik Kiddy i tez babka mowila ze maja ostatnia dostawę tych fotelików potem bedzie przerwa.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Witajcie mamuśki Byłam w środę u kardio ... Zdiagnozowano tachykardię. Póki co serce nie szaleje. Już się nie mogę doczekać poniedziałku, w zasadzie to tylko dwa dni i zleci jak z bicza. Bo poniedziałek o rana będzie na nogach, z młodszym jedziemy na kontrolę do okulisty, takze zmiana okularców znowu przed nami a po południu już prenatalka
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Martita, dobrze wiedzieć, że jest takie zainteresowanie. W takim razie nie ma co zwlekać, i trzeba się w czerwcu na poważnie wziąć za wózek, pooglądać, wybrać i zamówić.
    Kiora, grunt, że jesteś pod opieką lekarza. Trzymam kciuki za połówkowe. To razem wizytujemy jutro (pierwszy raz udało mi się tak zapisać, że jestem druga w kolei, więc tym razem bez czekania)

Pochwalę się Wam łupami z targów. Maksiowi wpadła poduszka-motylek do kompletu z zawieszką na smoka i sensoryczna przytulanka
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	królik.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	101030Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	motylek.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	95.8 KB
ID:	101031

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira super lupy
    Kiora trzymam kciuki

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Siedzę i ryczę. Mamaginekolog straciła Ernesta już wczoraj się dziwiłam, że nie zamieściła nowych postów na instagramie i nie dodała żadnych snapów na snapchacie. Dziś napisała, że Erneścik zmarł wczoraj zanim się urodził ku....a jakie to życie jest niesprawiedliwe a już przecież było tak dobrze, po ostatniej wizycie Nicole była taka zadowolona, a tu nagle taka tragedia...
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 28-05-17 o 17:51

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cholera jasna, ona już była wysoko ... Straszna strata. Strasznie przykro. Ale tym samym i ja cały czas do końca nie wierzę, ze w ciąży jestem, choć dzikus w brzuchu tak szaleje, że spać nie można. Ale mimo wszystko. Na moim "osiedlu" jest dziewczyna, która pochowała dziecko w jego 8 miesiącu (w ciąży). Tego już nie jestem w stanie ogarnąć. Wolałabym stracić i pięcioro ale do 15 tygodnia niż jedno a w 8 miesiącu. (ja wiem jak to brzmi ale jak się człowiek bardziej zastanowi to ma to sens)/
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów