Strona 364 z 670
Pokaż wyniki od 3,631 do 3,640 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu zwłaszcza dla tych, dla których jest to pierwsze Święto Matki
    Martita cudny pajac ja jade do swojej mamy jutro. Wczoraj kupila pierwsze rzeczy dla Antosia i poszalala a ja nie moge sie doczekać az to zobaczę my byliśmy w parku ale strasznie bolą mnie lydki wiec musielismy wracac. Mam nadzieje ze i Antos zacznie w koncu sie tak wiercic jak Wasze maluchy

2. dzieckozakupy.pl
    Evlin korzystaj poki Antoś Cie nie bombarduje kopniakami ja wiem ze to sa kopniaki na ktore wszystkie czekamy jak na szpilkach ale potem bedziemy miały tego dosyć

Zaraz moj T przyjedzie z pracy i przywiezie mi zapas tarty z truskawkami z Auchan ostatnio kupiłam i tak mi smakowała ze az mi sie po nocach śni a my chyba jutro ruszamy do Karpacza pogoda piękna odpoczniemy sobie Troche, pochodzimy po górach.

Dzisiaj była u mnie koleżanka poplotkowalysmy sobie i przywiozła mi wiejskie jajka uwielbiam to nie to samo co ze sklepu

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170526_151350.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	82.9 KB
ID:	101022
    A ja takie Fiatuszki sporządziłam Mamom naszym wyszło za wszystko 55zł bukiecik w doniczce z 33 różyczkami Biedronka i trochę dobrych chęci górą )

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Martita61;3070980]Jabłuszko śliczne te kompozycje a powiedz skad masz te pudełka gdzies zamawiałas ? Ja ide na chrzciny moze bym cos takiego wykonała, fajny pomysł zamiast tradycyjnego bukietu.
    A te kwiaty wbija sie w jakaś specjalna gąbkę czy tylko tak wkłada?

Akurat po pudełka jak i po kwiaty pojechałam na giełdę kwiatową, ale widziałam w internecie np allegro takie pudełka do środka wkładasz folię przezroczystą, na to gąbkę (trzeba ją kna kilka minut zanurzyc w wodzie) i zsczyna się etap wbijania i przycinania za 3 niebieskie(jeszcze jeden mam dla teściowej na później) zapłacilam 45 zł (czyli wychodzi 15zl za pudelko) a za to male 12 zl polecam kupic tulipany, albo róże. Ja z różami jeszcze nie ryzykowałam, bo są o wiele droższe od tulipanów, a nie wiedzialam co z tego wyjdzie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    No kochane szykuję się na usg, mam nadzieję że moje maleństwo zrobi mamusi prezent i pokaże co ma między nogami

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maja udanej wizyty oby maleńswto się ujawniło

Ja również się dołączam do życzeń dla obecnych i przyszłych mam wszystkiego najlepszego i samych radości z macierzyństwa

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za udaną wizytę Maja

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maja trzymam kciuki
    Ullena ładne bukieciki

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jabłuszko, Ullena super kwiatki ja tam poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowe, ale jednak co własnoręcznie robione, to ma większy urok

Maja i jak tam? Maleństwo pokazalo, co ma między nóżkami?

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    no więc chyba będzie chłopiec, za 3 tygodnie dowiem się na 100 % jak pójdę prywatnie na 3d bo tam lepiej widać.
    Dzidzia waży 200 gram. Wszystko jest ok. Wstępne imię Antoś ale czy tak zostanie to zobaczymy bo do października może się zmienić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów