Strona 363 z 665
Pokaż wyniki od 3,621 do 3,630 z 6643

Październikowe mamy 2017

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170526_090240.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	86.8 KB
ID:	101018
    Dziewczyny chciałabym się pochwalić kompozycjami na dzień mamy, urodziny babci i dla małżonki przyjaciela mojego M, do których jutro idziemy
    Już w przyszłym roku część z nas będzie obchodziła dzień Mamy, a tym które już obchodzą, życzę wszystkiego najlepszego
    Ja już chodzę jak na rzęsach, bo w poniedziałek o 18 wizyta ale młody mnie przekopuje (strasznie dziwne uczucie), więc wszystko będzie dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Jabłuszko śliczne te kompozycje a powiedz skad masz te pudełka gdzies zamawiałas ? Ja ide na chrzciny moze bym cos takiego wykonała, fajny pomysł zamiast tradycyjnego bukietu.
    A te kwiaty wbija sie w jakaś specjalna gąbkę czy tylko tak wkłada?

Moja Agatka od rana dzisiaj czkawkę uskutecznia i brzuch mi skacze

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    super prezenciki dla Was i od Was zazdroszczę tym z Was, które mogły odwiedzić swoje mamy. Ja złożyłam jedynie telefoniczne życzenia. Brakuje mi jej tu bym mogła w każdej chwili podlecieć do niej na kawę lub ona do mnie. Prezentu nie dostanę bo mój mąż mówi, że nie jestem jego mamą by mi kupował prezenty, a Oli mi dał od rana jęczenie i marudzenie teraz śpi, ale pewnie za długo to nie potrwa bo nie zjadł za wiele od rana. Mam tylko nadzieję, że później będzie lepiej. Bo to jęczenie nie wiadomo o co to najgorsza część macierzyństwa

Również chciałam Wam złożyć życzenia, zdrowia, byście nigdy nie poczuły się złymi mamami. Spełniajcie się i znajdujcie zawsze porozumienie z Waszymi dziećmi.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maks tak samo od wczoraj jest bardzo ruchliwy, wczoraj wieczorem pierwszy raz nie dał mi zasnąć, bo jak się położyłam to się rozkopał na całego i nie umiałam znaleźć pozycji w której by mi było wygodnie. Cudne uczucie

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Po pierwsze- dziękuję za tak miłe przyjęcie
    A teraz- przede wszystkim Wszystkiego najlepszego, zdrowego, pulchnego i różowego z okazji Dnia Matki

Niestety to nie jest moja pierwsza ciąża. Za pierwszym razem doszło do poronienia zatrzymanego (czy jakoś tak...obumarcie płodu bez żadnych objawów) w 13 tygodniu i był to (i tu znowu niestety) chłopiec- czyli tak jak sobie z mężem wymarzyliśmy (tzn. żeby pierwszy był chłopiec a potem już obojętne)... No, a teraz zapowiada się dziewczynka Co prawda nie nadaję się do plecenia warkoczyków i nie znoszę różowego koloru....wole autka od lalek itp no ale wszystkiego idzie się nauczyć ;D Dodam jeszcze, że moi rodzice mają trzy córki, moja siostra ma dwie córki (młodsza ma 13l. więc jeszcze ma czas;P), a brat męża dla odmiany ma dwie córki ) Więc ten chłopiec jest taki wymarzony przez wszystkich 30.05 idę na połówkowe i zobaczymy czy potwierdzi płeć wg mojej prowadzącej A jak będzie dziewczynka to jeszcze mamy w planach jedno podejście
    Pozdrawiam cieplutko

Mira moja to samo robi jak sie tylko poloze do łóżka kopie mnie z lewej strony a z prawej jakby chciała wyjsć juz gora brzucha zobaczysz jakie fajne uczucie jak Maksiu dostanie pierwsza czkawkę będziecie skakać obydwoje

A Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6463.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	93.3 KB
ID:	101020to dzisiejszy zakup fakt różowe ale jakos tak nie mogłam sie powstrzymać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ja również dołączam się do życzeń. Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Myślę że wszystkie tutaj jesteśmy zgodne co do tego że bycie mama to najważniejsza i najpiękniejsza rola w życiu. Ja tylko tel.złożyłam mamie życzenia bo daleko mieszka. Ale jak ją odwiedzimy to wtedy wreczę prezent. W przedszkolu o 16 mam przedstawienie u synka więc będę miała taki uroczysty dzień mamy.Robaczku piękne kompozycje kwiatowe. Ullena witaj na naszym pokładzie. U mojego męża w rodzinie sami chłopcy jest tylko jedna dziewczynka Więc dziadkowie wyczekiwali wnuczki. A Tu klops bo kolejny wnuczek w drodze. A u mnie w rodzinie to tak pół na pół. Ale ja się cieszę. Płeć nie jest najważniejsza. Asia to fakt po dłuższej przerwie trudno wraca się do pieluch {wiem z doświadczenia bo u mnie bd 6 lat różnicy}ale z drugiej strony to może i lepiej. Podobnie jak Ty trzeciego dziecka nie planuje aczkolwiek nigdy nie mow nigdy :-)

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny tak, tak dziś nasze święto nawet jak jest to nasza pierwsza ciąża WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NAS !!! ja od stycznia czuję się MAMĄ i na pewno z niecierpliwością będę czekała aż mój skarbek wypowie to magiczne słowo ahhh znając moje zdolności to się popłaczę ze szczęścia tak jak większość z Was byłam już u mojej mamci teraz została tylko teściowa, ale to już późnym wieczorkiem podskoczymy do niej z mężem
    Martita61 cudowny zakup aż nie mogę przestać się uśmiechać tak mnie nakręcają takie malutkie słitaśne ubranka
    Moja wizyta we wtorek, ale jestem spokojna, bo mała podskakuje w brzuszku jak szalona i nawet detektora nie muszę już tak często używać... słucham dla relaxu

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta Oby nasze dzieci były zdrowe, bo to najważniejsze
    Mnie też córka z samego rana odwiedziła z kwiatkami a ja się oczywiście popłakałam
    Zaliczyliśmy już spacer i lody, a teraz odpoczywamy na ogródku. Mój mały też szaleje w brzuchu a najbardziej lubi skakać mi po pęcherzu

Miłego dnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów