Strona 362 z 659
Pokaż wyniki od 3,611 do 3,620 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dobrze Martita że sytuacja z zębem nie taka straszna jak wyglądała całe szczęście

Iwcia też się bałam bo druga ciąża mi obumarła, ale co dzień jestem spokojniejsza. Po 1 trymestrze i pierwszym prenatalnym już było lepiej, teraz już trzymam się wersji że musi być dobrze, a tamta ciąża musiała być wadliwa. Też polecam detektor, co parę dni słucham serduszka małego i jest mi lepiej. Jak 200 zł to dużo dla Ciebie to ja np kupiłam od jednej mamy, ktorej już niepotrzebny za 50 zł. Idzie dostać używane taniej. Za to nie działa mi kabel do telefonu i nie mogę sparować detektora z aplikacją w telefonie by sprawdzić puls lub nagrać serce.

Miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    dzięki dziewczyny, może faktycznie poszukam tego detektora - będę spokojniejsza. Miłego dnia

Witajcie mamusie wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta

Moja starsza juz od 3 w nocy sie wierci wstaje pyta czy to juz i czy moze dac mi prezent raz to mnie nawet wystraszyła jak w nocy wstawałam do toalety a tu jak widmo sie pojawiła

Miłego dnia Dziewczyny

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez iwcia_87 Zobacz posta
    dzięki dziewczyny, może faktycznie poszukam tego detektora - będę spokojniejsza. Miłego dnia
    Ja kupiłam swój nowy Angelsounds za 117 zł plus przesyłka (kupowałam przez stronę producenta www.Angelsounds.pl).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita, super że ząb uda się dobrze i już niedługo naprawić
    Witaj Ullena

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć kobietki Mira chyba te zdjęcia widziałam ale dziękuję w ogóle oglądałam sporo filmów z porodu na yt gdzie nic nie zakrywaja i dla mnie jest to po prostu piękne
    Martita dobrze że sytuacja z zębem tylko wyglądała na straszną
    Iwcia każda z nas jest panikara

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie w tym wyjątkowym dniu wszystkiego najlepszego dla nas wszystkich, bo jakby nie było każda z nas już jest mamą

Martita ale to musiało być słodkie, jak córka tak się nie mogła doczekać, żeby złożyć Ci życzenia i wręczyć prezent ja od mojej córci dostałam kwiatki i laurkę bardzo wzruszające to było a zaraz idziemy do mojej mamy, a potem mam dentystę. Taki prezent na dzień matki sobie sprawiłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witajcie kochane mamusie, wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta!!!

Od paru dni pobolewało mnie gardło a dzisiaj to mnie tak boli że ledwo mówię

Dostałam juz prezenty od dziewczyn ładnie musiały naciągnąć babcie ze pomogła im kupic pytam Hani skad miałaś pieniążki? A ona ze na wycieczce tylko straciła 5 zł a reszte zaoszczędziła.

Ja swoja mame tez juz obskoczyłam jak co roku sie wzruszyła ale nie siedziałam tam bo biedna głos straciła moze mowić tylko szeptem to samo jej sie zrobiło co dla mnie w zimie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kochane Mamy, w tym wyjątkowym dniu życzę Wam żeby nasze dzieciątka wszystkie były zdrowe to jest najważniejsze

Ja też już do swojej mamy pojechałam z kwiatkiem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów