Strona 361 z 670
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 6695

Październikowe mamy 2017

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witaj Ullena

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Witaj Ullena Witamy w klubie.

Wiecie co , ja wiem, ze te gadanie "kiedys to było tak i tak" bywa męczące, szczególnie jeśli chodzi o wychowanie, chorowanie dzieci czy naukę. Ale odnośnie pieniędzy czy mieszkania faktycznie się to sprawdza-czym większa bieda tym więcej dzieci ale i te dzieci są o wiele lepsze niż wielu jedynaków z obrzydliwie bogatych rodzin. Nam mieszkanie teraz przeleciało koło nosa, nie chcemy absolutnie wyprowadzać się z miejscowości, którą sobie wybraliśmy a i dzieci mają stabilizację jeśli chodzi o szkołę. Mamy no cóż ... Warunki ciasne ...38 metrów w tym 4 ludzi i 4 koty. ALE ciasne i własne. Jak się nadarzy okazja to zmienimy na większe, ale obecnie mieszkania większe mają raptem 12 metrów więcej, więc to mnie nie urządza. Jak sobie dajemy radę ? Normalnie żyjemy, fakt, ze mieszkanie jest małe, ale jeszcze jedno małe łóżeczko się zmieści, wózek już nie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cześć Ulena

Krew na badanie układu krzepnięcia ponownie oddana, wynik będzie w poniedziałek do odbioru przed wizytą.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Ullena to Twoja pierwsza ciąża?

Mira no i dobrze, że wynik poznasz przed samą wizytą. W razie czego nie będziesz miała czasu na stres i zastanawianie się czy jest ok Ale oczywiście trzymam kciuki, żeby wynik był dużo lepszy

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ullena witaj
    Mira mam nadzieje ze tym razem wszystko Bedzie dobrze z wynikami
    Kiora podziwiam Was ale sądzę że im większy dom tym trudniej utrzymać rodzinę razem. Każdy idzie w swoja stronę i siedzi sie osobno. Mnie tez denerwuja stwierdzenia ze kiedys to robilo sie tak i tak.. albo ze jak ja bylam w ciazy to coś tam lub za moich czasów... mam nadzieje ze ja takich sformułowań nie bede używać

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Evlin, nie wiem czy widziałaś kiedyś te zdjęcia? Są bardzo dosłowne i nie pozostawiają pola do wyobraźni, ale cieszę się, że je widziałam bo w tych wszystkich programach typu Położne takich obrazków nie pokazują: http://m.supermamy.pl/porod-i-polog/...a-porod,8683,1

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj ullena zapraszamy do wypowiadania się

jak ząb córki martita?

co do ilości dzieci nie zarzekam się, że pozostaniemy na dwójce bo zastanawialiśmy się wcześniej 2-3 dzieci, ale wiemy że po dwójce chcemy sobie zrobić dłuższą przerwę bym mogła wrócić do pracy (czyt. poszukać nowej, fajnej) i nie będę raczej chciała od razu zachodzić w ciążę, a później podejrzewam już nie będzie mi się chciało wracać do pieluch. Chociaż niepowiedziane, może jeszcze będę miała taki instynkt że bardzo mi się zachce ostatniej szansy na maluszka. A czyjegoś gadania na pewno nie będę słuchać. Od zawsze wiedziałam, że chcę więcej niż jedno dziecko bo sama jestem jedynaczką i wiem, że nawet najfajniejsi rodzice nie zastąpią brata czy siostry, przynajmniej mi bardzo brakowało choć znam i takich, którzy są zadowoleni że są jedynakami bo mieli pełno koleżanek, kolegów i im to pasowało. Mi brakowało kogoś w domu. Do tego teraz jestem sama odpowiedzialna za rodziców, którzy mieszkają 100 km ode mnie, wiem że tylko na mnie w razie czego mogą polegać i nie chciałam nigdy by moje dziecko miało w dorosłym życiu takie brzemię. Od razu mówię, że oczywiście to tylko takie moje przemyślenia na podstawie moich doświadczeń. Jakbym miała tylko Oliwierka to przecież świat by się nie zawalił i byłabym i z tego bardzo szczęśliwa. Chciałam jednak bardzo dwójki i mam nadzieję, że uda mi się ich tak wychować by byli kiedyś dla siebie wsparciem.

mira powodzenia z wynikami widziałam kiedyś takie zdjęcie z główką w ... i był to dla mnie szok. W sumie to nadal chyba jest

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    nie wytrzymałam i przepisałam się na poniedziałek na wizytę u gin
    nie znam jeszcze płci choć mam już 20 tc
    chociaż najbardziej chyba czekam na informację, że z dzidzią jest wszystko w porządku
    nie wiem czy to trauma po poronieniu ale potwornie boję się, że pójdę do lekarza i okaże się, że coś jest nie tak
    też tak macie? może za bardzo panikuję

Z zębem naszczescie nie jest tak strasznie jakby sie wydawało bylysmy w szpitalu pan doktor obejrzał zęba zbadał czy nie ma gdzies na wierzchu nerwa, czy miazga zeba nie jest naruszona, zrobiłyśmy rtg w korzeniu tez jest Ok. Wiec na spokojnie juz umówił nas na konkretny termin akurat na dzien dziecka na rekonstrukcje zęba nie chciał tego robic miedzy zapisanymi pacjentami na szybko, tez jestem chyba tego zdania ze niech lepiej zarobi za tydzien ale dobrze. Chyba ze ktos sie wykreśli to zadzwonią zeby przyjść wczesniej.

Iwcia witaj na pokładzie my tez tutaj czesto panikujmy czy wszystko z naszymi maleństwami jest dobrze, kobiety w ciazy juz tak maja.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    I sporo nas tu po stratach i różnych przejściach, także doskonale rozumiemy. Jak miałaś taką możliwość i to sprawi, że będziesz się czuła bezpieczniej, to nie ma co czekać i się katować. Polecam Ci detektor tętna, jest w takich sytuacjach nieocenionym uspokajaczem

Martita, wielka ulga, że akcja ząb skończy tak dobrze się skończy. Doktor wydaje się być konkretny i w sumie dobrze, że chce się Waszą córą zająć na spokojnie, a 1.06 już za parę dni, także Hania wytrzyma
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 25-05-17 o 21:27

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów