Strona 360 z 670
Pokaż wyniki od 3,591 do 3,600 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    PatiM gratuluję córeczki
    Martita oby udało się dostać do jakiegoś dentysty
    Evlin ja też polecam naklejki z tej strony co Maggie podała. Miałam te z castoramy i niektóre się odklejały i do tego razem z farbą :/

My trzeciego dziecka nie planujemy (ale wiadomo różnie to bywa) także dla mnie to też ostatni taki stan Teraz już bardzo nie mogę się doczekać porodu. Jakoś w pierwszej ciąży tak nie miałam, ale może dlatego że nie wiedziałam jakie szczęście się dopiero zacznie po porodzie

U nas pogoda się poprawiła więc biorę się za pranie. W sobotę brat przywiezie mi chłopięce ciuszki, które dostali od kogoś a oni mają córkę. Może coś się z tego nada dla naszego małego. Cały czas imię nie wybrane ale jest postęp bo zastanawiamy się między dwoma: Kacper i Filip

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja w ogóle ciąże traktuje jako cud, coś nieprawdopodobnego. Jak patrze na Zuzę i pomyślę sobie, że kiedyś była tylko małą fasolką w moim brzuchu to nie mogę uwierzyć. Dla mnie nawet poród był czymś niezwykłym

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    oba imiona ładne agag chyba z lekką przewagą na Filipka u nas sprawa z imieniem nie ruszyła ani o krok... nadal niby Olafek, ale nie jesteśmy przekonani do żadnego. Nie zdziwię się jak na porodówce nadamy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Witajcie, ja od rana wydzwaniam po dentystach i wiecie co coraz bardziej zadziwia mnie nasza służba zdrowia, mowie ze córka wywaliła sie ze ząb ulamany i kazdy tłumaczy mi przez telefon ze tak ze trzeba zrobic prześwietlenie zobaczyć czy struktura korzenia nie naruszona i wogole pytam kiedy najszybciej mozna przyjść w lipcu. Rozumiecie w lipcu i to nie na NFZ tylko w klinikach prywatnych, gabinety prywatne to samo. Az sobie przypomniałam ze u nas przy szpitalu jest poradnia dentystyczna i zadzwoniłam miła pani wszystko wytłumaczyła i powiedziała zeby dzis do 18 sie do nich zglosic bo oni to traktują jako wypadek i zajmą sie i wszystko naprawia od reki. Czyli zaraz córka przyjdzie ze szkoły bo musiała isc napisać sprawdzian na koniec 2 klasy i uderzamy do dentysty.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    właśnie zaglądałam do tabelki i po odliczeniu blanki wychodzi że mamy 9 dziewczynek oraz 9 chłopców. Jeszcze tylko 4 lokatorów zostało w tym mój więc może się okazać że zostanie pół na pół
    Mnie nie liczcie ani w jedną ani w drugą stronę bo tak naprawdę to nic nie wiadomo. Przynajmniej do poniedziałku.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    PatiM gratuluję córeczki

My trzeciego dziecka nie planujemy (ale wiadomo różnie to bywa) także dla mnie to też ostatni taki stan Teraz już bardzo nie mogę się doczekać porodu. Jakoś w pierwszej ciąży tak nie miałam, ale może dlatego że nie wiedziałam jakie szczęście się dopiero zacznie po porodzie
    My też trzeciego nie planowaliśmy, a konkretnie to ja już byłam po drugim tak załamana, ze nie udała się parka, ze stwierdziłam, ze jestem na przegranej pozycji. Ale po poronieniu (między chłopcami) coś mnie trzymało. Wydawało mi się, że ta trzecia ciąża( z mlodszym synem) mi to wynagrodzi. Było to zagłuszenie, psychicznie byłam przekonana, że to jest to. Okazało się po paru latach, że jednak jest o jedno dziecko ( to stracone za mało). A później jedna strata za drugą, zaczęłam się przyzwyczajać, zaczęłam sobie wmawiać, że tak miało być, tak tam w górze sobie wymyślili, że już nie mam szans.Widząc kobiety w ciąży było mi przykro, słysząc noworodka płaczącego w wózku miałam ochotę go ukraść matce i utulić. Kiedy w ubiegłym roku urodziła moja kuzynka-córkę, wziąwszy ją na ręce czułam, ze to jest to czego mi w życiu brakuje.Kiedy dostałam się do obecnego lekarza powiedziałam jak się sprawy mają. Obiecałam sobie, że maksymalnie trzy miesiące daję sobie szansę. i udało się za pierwszym razem. Byłam w totalnym szoku kiedy zrobiłam (przecież już chyba tysięczny test ) z myślą, że znowu będzie ta przeklęta jedna kreska. Trzymając już papierosa jeszcze nieodpalonego w ręku ( a w paczce zostały ostatnie dwa) spojrzałam na test i wydało mi się, ze widzę jakąś bladą drugą kreskę, więc od razu odłożyłam fajkę i poleciałam po następny. Ten już był wyraźniejszy. No i po paleniu. Popłakałam się i długo się zastanawiałam jak powiedzieć mężowi, jak to zrobić, zeby było wyjątkowo. Ale nie wytrzymałam. Obudziłam go, zrobiłam kawę, zagoniłam do łazienki, zeby zapalił i włożyłam test do reki. Jego reakcja była dla mnie do przewidzenia, przytulił, popłakał się ... Nigdy nie zamykajmy się na planowaniu dzieci, bo nigdy nie wiadomo co będzie za jakiś czas.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kiora niesamowita historia zakończenie wzruszajace
    Martita najważniejsze, że szybko uda się naprawić ząbka
    Agag obydwa imiona bardzo mi się podobają, również brałam je pod uwagę ale Filip bardziej mi się podoba
    Dziewczyny macie racje.. ciąża to wyjątkowy stan. Mimo wszystkich przykrych dolegliwości to uwielbiam ten stan

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ja pisałam, że mi smutno. Mówi się, że dzieci i pieniędzy nigdy nie za dużo, no ale trzeba też patrzeć na swoje możliwości finansowe itd. Chciałabym kiedyś pójść do pracy i dlatego też miałam w planach wyrobienie się z trójką do 30-stki. Zresztą dzieciom też chcemy zapewnić dobre warunki, żeby każde miało swój pokój jak już będą chodzić do szkoły. Ktoś mi ostatnio mówił, że dawniej to mieli i po sześcioro i w jedym pokoju wszyscy spali. Jak ja nie lubię tego "dawniej, kiedyś".

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita wspaniale, że dacie radę zrobić zabka jeszcze dziś
    Asia też bardziej w stronę chłopca się skłaniam ale ostatecznie zobaczymy 5 czerwca
    My planujemy trojeczke
    Moje wyniki moczu wyszły dobre, nie ma ketonow.Pomogla wczorajsza kolacja o 21 glukoza naczczo 80 więc też okej.

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Witam, wszystkie MAMUSIE obecne i przyszłe Jestem w 21 tc, najprawdopodobniej noszę pod serduszkiem córeczkę, ale jeszcze nie wiemy na 100%

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów