Strona 358 z 646
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Maggie piękny pokoik

Mira nic nie wiem na temat szumisiów. Może coś na dzień dziecka będzie, ale ciężko powiedzieć bo dziewczyny jeszcze żadnego towaru nie dostały.

2. dzieckozakupy.pl
    Maggie pokoik bardzo ładny i jaki kolorowy, super pomysł z ta farba tablicowa

A u nas jak zwykle cos, nie moze byc chwili spokoju moja najstarsza latorośli wywaliła sie dzisiaj na rolkach i jedynka w chodnik dobrze ze nie wybiła, ale prawie połowa zęba ukruszona teraz graniczy z cudem znalezienie dentysty co od reki zrobi oby jutro mi sie udało.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Martita a to już stały ząb?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira niestety stały, ale mysle ze da sie go jakos porządnie naprawić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Mira niestety stały, ale mysle ze da sie go jakos porządnie naprawić.
    Oj, to się Hania załatwiła. Grunt, żeby go nie naruszyła, nadbudowanie zeba to nie problem. Ucałuj w czółko nieboraczkę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jejku Martita ale pech :/ dobrze chociaż, że cały ząb nie wyleciał. Mam nadzieję, że jutro przyjmie Was jakiś dentysta jako nagły przypadek. Powodzenia

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Martita współczuję, moja też wiecznie jakieś akcje odstawiała, przed komunią złożyła krzesełko razem z palcami wszystkie siwe dobrze że rękawiczki miała ale to jeszcze nic bo dzień przed komunią tak piła sok z butelki że zassała górną wargę że miała kółko odbite i musiałam ją fluidem malować. Potem była przygoda z okiem bo pies jej patykiem przywalił i całe oko krwią podeszło więc była jazda w nocy 50 km do szpitala na okulistykę. Kolejna akcja jak się wywaliła na rowerze i musieli jej brodę szyć. Zeszłe wakacje zakończyła również upadkiem na rowerze bo wpadła na łep do betonowego rowu zdarła pół japy i wstrząs mózgu. No jeszcze w między czasie zamknęła drzwi od samochodu z palcami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wpadła w panikę i siedziała i wyła godzine ale nie z bolu czy żalu za zębem ale pewnie ze strachu przed dentysta ostatnio jak byłam z nia wyrwać mleczaka trzonowego bo jej pod spodem rósł nastepny ząb to ugryzła dentystkę w rękę Haha dobrze ze Hanka szczepiona

Maja no to niezla aparatka z tej Twojej córki moja jeszcze jej nie dorosła do pięt narazie z takich poważniejszych rzeczy to ten ząb a tak to wiecznie poobdzierana i poobijana

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    witajcie dziewczynki po dłuższej nieobecności. staram sie nadrobić nowości wasze... a u mnie zmiana lekarza na lepszego, juz po badaniach połówkowych, mysle ze wszystko w porządku no i znamy pleć- Asia ty czarownico- będziemy mieć dziewczynke

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita biedna Hania, daj znać jak ząb, co udało się zrobic. Pati gratuluję córci :* Ja rano powtarzałam mocz bo w poprzednim jakieś ketony wyszły i rodzinna kazała powtórzyć. Sama wczoraj do mnie zadzwoniła, Jak tylko dostała wyniki i wypisała mi skierowanie , zmierzyła cukier. Wspaniała kobieta. Bardzo zaangażowana. A dziś jakos gorzej się czuję, będę trochę leżeć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów