Strona 354 z 670
Pokaż wyniki od 3,531 do 3,540 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u nas dziś okropna pogoda, co chwilę pada więc pewnie przesiedzimy dziś w domu. Właśnie umówiłam się na prenatalne połówkowe na 21.06. godz. 9. To będzie 21+5. Zwykłe prenatalne kosztuje 200 zł i trochę się bałam dopłaty dużej do 3D, ale na szczęście tylko 50 zł więcej więc chociaż raz będę miała okazję obejrzeć buźkę naszego drugiego skarba.

robaczku jestem po wstępie i pierwszym rozdziale, ładnie napisane i z czułością do nienarodzonego dziecka. Napisała tę książkę położna z powołania, odbierająca także porody domowe i raczej duchowo pomoże mi ta książka oswoić się z porodem i będę świadoma co i dlaczego się dzieje, jaki ma to sens.

bąbelku poproszę kawałek tortu

evlin zdrówka!

mira Tobie oby wyszły wyniki w starym laboratorium takie jak wcześniej

miłego dnia wszystkim

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie tak samo szaro, buro i ponuro jakby był listopad. Chciałam dziś jechać do Empiku (natchnęłaś mnie), ale w taką szarugę nawet nie chce mi się wychodzić z domu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U nas też pochmurno i pada :/ także dziś się biorę za przegląd ciuszków po Mai, bo i tak trzeba siedzieć w domu.

Evlin dużo zdrowia!

Mira dobrze, że zadzwoniłaś do lekarza, przynajmniej Cię trochę uspokoił trzymam kciuki, żeby wyniki w tym labie wyszły dobre

Witajcie, u nas tez pochmurno i wieje ale nie pada a przydało by sie bo wszedzie pełno takiego żółtego pyłku a ja alergiczka i mnie meczy Wogole dzisiaj w nocy nie mogłam cos ułożyć sie wygodnie do spania juz nawet wyciągnęłam ta poduszkę co sobie chwalicie i miałam wrazenie ze ona jeszcze bardziej mi przeszkadzała, jak na lewym boku śpię to Agatka takie harce wyprawia ze tez mnie budzi.

Evlin zdrowka najlepsze jest tantum verde szybko pomaga.

A ja polowkowe robiłam za darmo w ramach wcześniejszego skierowania na genetyczne i PAPPA tak wiec choc jedno udało sie za darmo bo tak za wszystko musze płacić.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Evlin dużo zdrówka. Mnie dzisiaj też coś gardło boli ale tylko trochę, więc mam nadzieję, że szybko przejdzie.
    Mira dobrze, że zadzwoniłaś do lekarza, przynajmniej wiesz co robić i będziesz spokojniejsza.
    U nas pogoda się zepsuła pada od rana. Siedzimy i się nudzimy. Zabrałabym Zuzę do jakieś sali zabaw ale nadal ma jeszcze krostki więc wolę nie ryzykować. Chyba też tak jak Maggie wezmę się za przeglądanie ciuszków. Te typowo dziewczęce wszystkie wypiorę i wystawie na sprzedaż, bo po co mam mi to zalegać w domu.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    mira a po co do empiku?

agag widzę nowy, chłopczykowy suwaczek

moje ciuszki po Olim są u rodziców 100 km od nas, myślę że tak w sierpniu przejrzę co muszę dokupić.

22.10.2016(*)6tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Pooglądać książki, może jakąś kupić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    U nas dziś też brzydka pogoda. Od rana pada, więc posiedzimy dziś pewnie w domu.
    Agag fajnie, że możesz sprzedać niepotrzebne ubranka. Po moich chłopakach to raczej na sprzedaż nic się nie będzie nadawać. Może jakieś pojedyńcze sztuki. Zresztą nie ma się co dziwić, bo większość trojka dzieci nosiła. Komuś z rodziny ewentualnie te lepsze oddam.
    Wiecie jak myślę, że to moja ostatnia ciąża to tak mi trochę smutno, no ale troje dzieci to na nasze warunki i moje zdrowie psychiczne to max

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    moja jakby co jest tutaj http://sklep.fzz.pl/pl/p/URODZIC-RAZEM-I-NATURALNIE/70 myślałaś może o tym by mama była z Tobą przy porodzie?

22.10.2016(*)6tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    moja jakby co jest tutaj http://sklep.fzz.pl/pl/p/URODZIC-RAZEM-I-NATURALNIE/70 myślałaś może o tym by mama była z Tobą przy porodzie?
    O dzięki!
    Asiu, to jest oczywista oczywistość i rozumie się samo przez się, że mama będzie ze mną
    Moja mama jest bardzo konkretną osobą, to jest taki typ walecznego Pitbulla i wiem, że przy niej mi się nigdy krzywda nie stanie, bo w razie W postawi oddział na nogi, także już dawno podjęłam tą decyzję. Zresztą dwa razy prosić i namawiać nie musiałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów