Strona 351 z 665
Pokaż wyniki od 3,501 do 3,510 z 6643

Październikowe mamy 2017

No ja juz po usg ale nas wymęczył równe 40 minut, wszystko u Agatki wporzadku pięknie rośnie 486g wazy, serducho pięknie bije, wszystko ma na swoim miejscu, rośnie ksiazkowo żadnych odchyleń od normy. I napewno Agatka pozostanie Agatka
    To teraz mamusia w drodze powrotnej do domku rusza na zakupy a coooo!

Miłego dnia dziewczynki

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Asia ja jak byłam na wizycie w 15 tygodniu, to powiedział, że mam skończyć to opakowanie luteiny które mam i tyle. Zostawił mi dalej acard

Martina super ze wszystko dobrze i Agatka jaka duza.

U mnie w szpitalu gdzie rodzilam dostalam znieczulenie i zasnelam na z2h bo bole krzyza mialam od ponaf 24h. Po nocy z przygodami tzn. 2lekarzy powiedzialo ze nic sie nie dzieje wiec dostalam nospe i lekarstwo na uspokojenie spalam z przerwami co 5,min na skorcz. Rano okazalo sie ze mam 6cm rozwarcia. Od tego momentu jeszcze 8h na porodowce i urodzilam. Slyszalam ze znieczulenie spowalnia akcje ale nie wiem co zrobie przy tym porodzie. Jeszcze troche czasu zostalo.

Dzis spalam bez poduszki i czuje sie duzo lepiej moze faktycznie jak ktoras z was pisala brzuch jeszcze za maly.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratuluję Martita za chwilę będziemy podawać wagę maluszków w kilogramach udanych zakupów!

dziękuję za odpowiedzi w sprawie luteiny/dupka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ermilka i Martita gratuluję dużych coreczek
    Oj Martita poszalejesz na zakupach u mnie w szpitalu jest zzo ale nie chcę z niego korzystać. Chyba ze będę musiała. Witam Cie Iwcia napisz cos więcej np która to ciąża, jak się czujesz
    Mira współczuję takiego samopoczucia po zajeciach.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Witamy cie Iwcia
    Martita fajnie ze Agatka już taka duza i ze wszystko w porzadku u niej
    U mnie tez na obiad dziś młoda kapustka
    Asia ja nie miałąm doświadczen ani z jednym ani z drugim wiec w tej kwestii nie pomoge.

Miłego dnia dziewczynki

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Martita, gratulacje I udanych zakupów

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    A ja wam powiem że jeszcze nie myślę o porodzie tak mi się wydaje że to jeszcze kawał czasu do tego momentu i jakoś się nie stresuję choć tylko się obejrzę i będę na porodówce tak ten czas szybko leci

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    do mnie dziś doszła książka "Urodzić razem i naturalnie" Informator i poradnik porodowy dla rodziców i położnych. Mam nadzieję, że zdążę ją przeczytać do porodu muszę się trochę "dokształcić" na wypadek znów trafienia na położną do porodu, która będzie miała totalnie w dupie mój poród na szczęście się nie stresuję, jak już wcześniej napisałam nawet nie mogę się doczekać i mogłoby to być dziś. I tak trzeba będzie to przeżyć swoją drogą ostatnio myślami jestem właśnie z majówkami 2017, gdybym nie poroniła byłabym tuż przed lub po. Niby o tym nie myślałam już, ale jak przyszedł ten czas to jakoś tak dziwnie. Dzięki Bogu czekam na kolejny cud w październiku.

84maja trawa skoszona? Podziwiam za Wasz zapał! Ja dziś odgrzewam schabowe z niedzieli bo tyle narobiłam, że rodzice dostali do domu i my jeszcze dojadaliśmy wczoraj i będziemy dzisiaj

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Maja ja po ostatnim koszeniu miałam straszne zakwasy ale ogólnie lubię to robić

Powiem Wam, że w ciągu ostatnich kilku dni moje piersi strasznie urosły aż mnie bolą. Muszę koniecznie jechać kupić nowe staniki. Nawet dziewczyny w pracy wczoraj się ze mnie śmiały, że najpierw wchodzą moje cycki a później ja Ogólnie mam 3kg na plusie trochę więcej niż z Zuzą na tym etapie, ale już zaakceptowałam to, że pewnie w ostatecznym rachunku też będzie więcej bo brzuch już mam duży a to dopiero połowa. We wrześniu idę na wesele i się martwiłam, że się w nic nie zmieszczę ale okazało się, że razem z moimi przyjaciółkami mamy być druhnymi i sukienki uszyje nam krawcowa, więc nie muszę się martwić bo w coś mnie ubierze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów