Strona 350 z 667
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita trzymamy kciuki
    Mira, slabo że wyniki spadły, ale coś z pewnością uda się zaradzić
    Witaj Iwcia.
    Ja dzis też robiłam krew i mocz oraz tsh, wyniki popołudniu i zobaczymy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    niestety mira ból już nie jest fizjologiczny jak dostajesz oksytocynę, ale nie ma się czym przejmować na zapas. Może nie będziemy potrzebowały. Ja się też boję powtórki z rozrywki, że po prostu odejdą mi wody, a dzidzia nie będzie gotowa i będę miała 24 godziny na to by urodzić. Zobaczymy. Zaraz zleci i będziemy sobie tu opowiadać historie porodowe
    Mnie najbardziej zestresowało, że od pełnego rozwarcia do momentu urodzenia się dziecka u pierwiastki nie może minąć więcej niż 2h a u wieloródki 1h. Jak po tym czasie dziecko się nie urodzi, to awaryjne CC. Przecież to jest bardzo mało czasu... Ale jak piszesz, nie ma się co martwić na zapas.

Martita, dawaj od razu znać co u Agatki

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja wczoraj padłam już o 21.30 to chyba z nadmiaru emocji
    Co do bioder to mnie też czasami bolą i to właśnie jak śpię bez poduszki. Teraz aż tak mocno mi to nie dokuczało, ale w pierwszej ciąży pod koniec bolało okropnie. Pewnie dlatego, że zawsze spałam na brzuchu i biodra nie przyzwyczajone.
    W moim szpitalu podają zzo, ale raczej nastawiam się, że nie będę korzystać. Z Zuzą wzięłam, zanim przyszedł anestezjolog to znieczulenie było podane za późno i poród się zatrzymał. Fakt, że dzięki temu mogłam chwilę poleżeć i odpocząć, ale później musieli mi podać oxo, po której skurcze były dużo silniejsze.

Ermilka gratuluję córci. Maja trzymam kciuki żeby w piątek udało się poznać płeć.

Biorę się za robienie gołąbków, mam ochotę już od dawna i w końcu się za nie zabieram

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    martita trzymam kciuki za wizytę może jakaś antenka urosła Agatce?

dziewczyny które brały dupka lub luteinę. Bierzecie jeszcze? Pytam bo z Olim brałam do 20 tc, a dziś wzięłam ostatnią tabletkę. Lekarka już wcześniej nie chciała mi przepisać bo mówi, że już nie trzeba. Fakt czytałam, że między 14-16 tc całą produkcję progesteronu dla bobasa przejmuje łożysko. Ale jestem ciekawa jak u Was to wygląda.

u nas piękna pogoda, ale znów dzień spędzimy sami z Olim głównie. Tak mi szkoda męża, wcale nie ma kiedy nacieszyć tą pogodą, ma teraz mega dużo pracy i wraca 19 albo i dalej, zmęczony chciałby nacieszyć się synem a nie ma siły do tego jeszcze ma zapalenie dziąseł od jakiegoś czasu i ledwo je i mówi. Macie może jakiś pomysł na zrobienie czegoś miłego dla drugiej połówki? Pomijając kwestię łóżkową

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nadal biorę Dupka w dawce 3x2 dziennie, myślałam, że już na ostatniej wizycie dawka zostanie chociaż zmniejszona, ale nic z tego. Zobaczymy co teraz lekarz zadecyduje.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam Was dziewczynki.Jakie plany macie na dzisiejszy dzień?
    Ja właśnie zmieniłam ubranko na mniej wyjściowe i idę odpalam kosiarę. Pranie już się kończy prać więc jeszcze wykorzystam moment że nie pada i powieszę na dworku.
    Miłego dnia życzę

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ja miałam zzo przy porodzie aczkolwiek nie pomógł mi w niczym. Staram się jeszcze nie myślec o porodzie. Dla mnie ważną informacją będzie ile pod koniec ciązy będzie ważył synek. Mira nawet nie wiedziałam że od rozwarcia pełnego jest 2 h na poród bo w przeciwnym wypadku tną. U mnie chyba dłużej to trwało, aczkolwiek miałam już zaburzone poczucie czasu więc moze mi się wydawać. Ja wczoraj robiłam gołąbki, taki wielki gar Pyszne wyszły i do tego sosik pomidorowy z dużą ilościa koperku pycha Idę pranie wywiesić. Milego dnia wszystkim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Asia ja dupka brałam do 20 tyg ciąży potem mi odstawiła
    Agag u mnie dziś na obiad młoda kapustka , podobne smaki mamy dzisiaj

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia, ja już nie biorę dupka. Gin kazał odstawić chyba w 16 tygodniu, ale mam jeszcze 2 opakowania zapasu w razie czego. Teraz jak skarżyłam się na bóle brzucha to gin pytał, czy mam zapas dupka lub luteiny, żeby w razie czego wziąć razem z nospą, ale na szczęście ostatnio spokój z bólami Asia dla męża może jakąś dobrą kolację, albo masaż jak jest zmęczony

Mira, nie ma co się na razie przejmować porodem u mnie druga faza trwała pół h.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Maggie u mnie tez pół, dla mnie to druga faza była gorsza niż pierwsza. Bo dostałam 5jednostek oxy więc skurcz był za skurczem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów