Strona 349 z 665
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,490 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta

Mira przepadła dziś też byłaś w szkole rodzenia? A miałam pytać, jak wyszły Ci te wyniki posiewu z pochwy? Znaleźli coś konkretnego?
    Mira wcale nie przepadła, tylko źle się wczoraj poczuła na szkole rodzenia i po powrocie padła w łóżko. Przede mną siedziała dziewczyna ze świeżo pomalowanym paznokciami, strasznie mi to śmierdziało, sala mała i duszna, ludzi tłum, więc wyszłam po tych 2,5 godzinach wykładów z takim bólem głowy jak po ciężkiej imprezie, ledwie zajechałam do domu. Same wykłady bardzo ciekawe, poród od A do Z, niestety zwiedzanie sal porodowych zostało przełożone na później, bo wszystkie były zajęte
    Z mniej ciekawych rzeczy których się dowiedziałam, to wybrany przeze mnie szpital nie oferuje ZZO, więc moje dylematy brać czy nie brać poszły do kosza, trza będzie na żywca ;] To jest też argument, żeby wybrać SR przy szpitalu, w którym chcemy rodzić, bo jednak w naszym kraju oczekiwania a realia potrafią być bardzo różne i każdy szpital ma inne zasady. Taka dygresja.

Agag, gratuluję syna! Maja, cieszę się, że z Twoim dzidziusiem też wszystko ok Ermilka niezła aparatka z Zosieńki, takie numery robić przed lekarzem I jaka duża dziewczynka

Poza tym przyszły wyniki badań (robiłam już wczoraj bo mam znowu do zrobienia odczyn Coombsa a na niego się czeka 4 dni robocze, więc żeby bez nerwów był na poniedziałek). Morfologia nie najlepsza, także chyba również witam się w klubie anemiczek i nieszczęsny układ krzepnięcia też się pogorszył. Zobaczymy co w poniedziałek docent na to powie.
    Maggie, wyniki posiewu czekają w kartotece w gabinecie, dowiem się co wyszło na wizycie.

Rzeczywiście, wszystkie staraczki 2017 będą miały synów Niesamowicie się zgrałyśmy

Moja poducha spisuje się wyśmienicie (kojec Motherhood) i nic mnie od niej nie boli, a wręcz przestało, nie wyobrażam sobie bez niej spania.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 23-05-17 o 07:58

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl

chciałabym dołączyć :)

Witam,
    chciałabym dołączyć do pażdziernikowych mamusiek
    termin porodu mam na połowę miesiąca,
    nie znam jeszcze płci, bo maluszek się zasłonił pępowiną

mam do was takie pytanie,
    od kilku dni boli mi krocze, nasila się gdy więcej pochodzę cały dzień
    martwie się, gdyż wizyta u gin dopiero za 1,5 tygodnia
    nie za wcześnie na takie bóle?
    u mnie 20 tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Na moje oko za wcześnie, ja takich bóli nie mam, więc nic więcej ponad telefoniczną konsultację z lekarzem jeżeli masz taką możliwość nie mogę doradzić.

Witaj w naszym wątku

jakby mi kość rozrywało, na szczęście pomaga leżenie i sen.
    Może czas pooli zwolnić tempo

Dziękuję

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, szkoda że wyniki niezbyt dobre, ale na pewno coś się da na to zaradzić. Z tym zzo to nigdy nie wiadomo czy się dostanie, np w szpitalu może być, a niechętnie podają, a to anestezjologa nie ma wolnego, a to rozwarcie za małe, a za chwilę za duże dlatego mimo, że u mnie w szpitalu jest znieczulenie, to nie nastawiam się na to, że je dostanę. Druga sprawa, że nawet nie wiem, czy chciałabym zzo

Iwcia witaj ja też nie mam tego problemu, więc nie pomogę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj Iwcia. Wg mnie takie bóle trochę później powinny być, ale jak mira pisze może skonsultuj się z lekarzem. Pewnie to nic groźnego, ale mogłoby być trochę później.

Z tego co czytałam na stronie gdzierodzic.info w moim szpitalu też nie ma zzo, ale muszę podpytać lekarkę która tam pracuje. Nie wiem zupełnie jaki to może być ból bo przy pierwszym porodzie doczekałam tylko skurczy na oksy i nic nie dostałam do tego etapu nic przeciwbólowego. W sumie nie wiem czy zdecydowałabym się na zzo bo przy vbac nie jest polecane ze względu na to że mama nie wyczuje podczas porodu bólu blizny gdyby coś się z nią działo. Także Mira będziemy (mam nadzieję że mnie dopuszczą i się uda) rodzić z bólem. Ale jak to mówią ból nie musi oznaczać cierpienia i tak to trzeba rozdzielić. Ten ból będzie potrzebny by wydać na świat naszych synów

Ermilko gratuluję córci, duża dziewczynka, ale w końcu to już 21 tc

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Położna wczoraj bardzo ładnie o tym mówiła, że to jest ból fizjologiczny i trzeba o tym tak myśleć, że każdy skurcz to krok bliżej do spotkania z dzieckiem. Mnie akurat przekonywać nie musiała, bo ja jestem nastawiona na poród SN od początku i nie jestem strachliwa (i będzie mi autentycznie przykro jak się okaże, że muszę mieć CC), także co tam, damy radę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    niestety mira ból już nie jest fizjologiczny jak dostajesz oksytocynę, ale nie ma się czym przejmować na zapas. Może nie będziemy potrzebowały. Ja się też boję powtórki z rozrywki, że po prostu odejdą mi wody, a dzidzia nie będzie gotowa i będę miała 24 godziny na to by urodzić. Zobaczymy. Zaraz zleci i będziemy sobie tu opowiadać historie porodowe

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Dziewczynki ja juz na miejscu czekam na swoja kolej tutaj fajnie sie to odbywa jak na 11 to na 11 nie ma obsunięć czasowych.
    Trzymajcie kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów