Strona 347 z 659
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 6587

Październikowe mamy 2017

Asia tez sie troche boje jak to bedzie. U nas troszke wieksza roznica bo 3lata i 3mc ale przeraza mnie to. Starsza pojdzie juz do przedszkola wiec rano trzeba zaprowadzic. Jak to ogarnac.

Dziewczyny czy macie tez bole bioder i kregoslupa? Zastanawiam sie czy to nie od tej poduszki dla ciezarnych z biedronki.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Ja po pierwszej nocy z ta poduszka tez wstałam połamana. W związku z tym ze brzuszek jest jeszcze mały to używam ja tylko w dzień do drzemek albo gdy oglądamy jakiś film z Mężem

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Dzisiaj zapisałam się do szkoły rodzenia. Było bardzo miło, pani położna bardzo się zdziwiła ze lekarz juz teraz kazał zrobić krzywa cukrowa i tez poradziła cytrynę

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Wybaczcie że tak późno, ale mieliśmy sporo spraw do załatwienia na mieście i dopiero dotarliśmy do domu.
    W moim brzuszku siedzi zdrowy SYN! Tak jakoś czułam od początku a mimo to nie mogę uwierzyć, że będzie parka Mąż był ze mną na usg pani dr mu wszystko pokazała i wytłumaczyła także zadowolony. Maluch waży 291g, serduszko bije jak dzwon i wszystkie pomiaru usg połówkowego mamy dobre. Następna wizyta 19 czerwca a przed nią nieszczęsna glukoza i powtórka toxo. Teraz będziemy głowić się nad imieniem, ale to już będzie przyjemna rzecz.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super Agag!!! Ja cały czas mam przeczucia do córeczki a tu siusiak także gratuluję intuicji kawał chłopaka z Twojego synka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Agag, gratuluję Synka wspaniała wiadomość

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag super, gratuluję synka a pamiętam jak pisałaś, że mi trochę zazdrościsz, że drugi będzie synek, a teraz wyszło, że też będziesz mieć parkę bardzo się cieszę, że wszystko dobrze

Ja bóle bioder mam straszne, czy śpię z poduszką czy bez, ale ja z tych śpiących całe życie na brzuchu, więc teraz biodra nie wiedzą co się dzieje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asiu u nas jest różnica rok i 4mies a teriaz będie rok i 6mies. To zdecydowanie mój świat i spełnienie marzeń! Wiem, że zdania są różne ale wg mnie mała różnica wieku jest super Wiez jaka tworzy się między dziećmi nie do opisania. Nie zawsze jest lekko i łatwo ale zdecydowanie przepięknie!

Agag gratuluje!

wybaczcie dziewczyny, że pisze tak z doskoku ale czasu mam jak na lekarstwo, a wyprawke całą po maluchach. Ale za każdym razem cieszę się z Waszych zakupów i każdych dobrych wieści.

Agag gratulacje zdrowego synka super bedzie parka
    Majowa passa na chłopców ciagle trwa.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Agag gratuluję bardzo się cieszę że wszystko u synka dobrze :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów