Strona 345 z 667
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,450 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Mira co to za targi ? Masz jakiś link ?
    Proszę:
    http://www.exposilesia.pl/rodziceidzieciaki17/pl/

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    u mnie weekend na uczelni.. a taka ładna pogoda.. dobrze, że to już przedostatni zjazd...
    I ogólnie nie mogę usnąć, bo boję się historii z wczoraj.. Śpimy, śpimy a mnie nagle złapał skurcz w łydce, ale to taki, że się popłakałam z bólu... zaczęłam krzyczeć, że mam skurcz, a na to mój M xapytał się czy rodzę... faceci i cały dzień kulałam na tą nogę i boli cały czas.. może Wy macie sposób co z tym zrobić, bo szczerze mówiąc ciąży boję się wiedzy typu ,,zapytam wujka google".

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jabłuszko jak pojawiają się skurcze, to znaczy, że może Ci brakować magnezu. Możesz go bezpiecznie brać. Polecane są magne b6 i chela mag b6. Ja ostatnio też się zastanawiałam, jak tam mój poziom magnezu i przed wizytą, jak i tak robiłam badania, dałam sprawdzić też magnez i mam w połowie normy. Tylko u mnie skurcze nie występują, ja po prostu z tych nadgorliwych, co lubią mieć wszystko pod kontrolą
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 22-05-17 o 06:34

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dokładnie to samo pomyślałam - niedobór magnezu.

Co się stało z suwaczkami? Czemu ich nie widzę w wersji mobilnej? Też tak macie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dobrze mówią. Najprawdopodobniej jest to niedobór magnezu.
    Ja rowniez nie widze suwaczkow.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Też nie widze suwaczkow w wersji mobilnej. Jabłuszko w pierwszej ciąży brałam magne b6, że względu na skurcze właśnie. Teraz póki co odpukać

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie współczuję stresu z przewierconą rurą i sprzątania. Całe szczęście że w porę zakręciłaś zawór i nie zalało sąsiadów na dole. Bartuś bardzo ładne imię dla chłopczyka też jestem bardzo ciekawa kolorowego pokoju liczę na fotkę Maggie

Maja masz jeszcze tydzień czasu do komunii spokojnie nie stresuj się,dzisiaj inna fryzjerka uratuje Twoje włosy i Twój wizerunek. Udanej wizyty

Agag powodzenia na wizycie

Maja, Agag obyście się dziś dowiedziały na 100% kto mieszka w Waszych brzuszkach

Jabłuszko który semestr zmierza ku końcowi? Jak z Twoją pamięcią w ciąży? Jesteś w stanie się nauczyć na kolokwia? Mąż udany z tym zapytaniem tak jak dziewczyny piszą to może być niedobór magnezu,po kilku dawkach powinno być lepiej.

Ja też nie widzę suwaczków.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No właśnie ja też nie widzę suwaczków na wersji komputerowej

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maja i Agag trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i obyście dowiedziały się kto siedzi w Waszych brzuszkach

Kiora gratuluję dzisiejszego półmetka

Miłego dnia Dziewczyny

Na skurcze oczywiście magnez!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Witajcie ja juz od 6 na nogach starsza córa pojechała na zielona szkole dwa dni spokoju bedzie hihi po drodze zajechałam do Lidla a tam jakies oblężenie bo sandały rzucili dla dzieci jak dla mnie nawet nie warto było na nie patrzeć a "baby" sie Tam przewracały i walczyły.

Moja dzidzia w brzuszku miała wczoraj po raz pierwszy czkawkę, skakała sobie z 15 minut.

Dziewczyny wizytujące trzymam oczywiscie kciuki ja jutro połówkowe alez euforia z tego powodu.

Mnie narazie skurcze nie męczą, ale jak juz złapie to potem pare dni mięsień boli.

Suwaczkow tez nie widze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów