Strona 341 z 646
Pokaż wyniki od 3,401 do 3,410 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Bąbelku dziękuję za troskę stosuję prenalen mam całą serię, tantum verde i oczywiście inhalacje paracetamol też wzięłam jestem dobrej myśli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moniqla, mnie też ostatnio bolało gardło. Za radą Martity kupiłam Tantum Verde i po dwóch dniach przeszło jak ręką odjął.
    Jest to lek bezpieczny w ciąży: http://fajnamama.pl/tantum-verde-w-ciazy/

Cieszę się, że Annex zrobił na Tobie takie dobre wrażenie, bo też się na niego nastawiam, mi się z kolei najbardziej podoba kolor SP14 (ten z pomarańczem z kolekcji 2017). Co do fotelika to ja planuję Be Safe Izi Go Modular (któryś z tych ciemnych), bo ma jedną bazę do dwóch fotelików i po roku wystarczy dokupić tylko nowy fotelik bez bazy.

Asia, fajnie, że zakupy się udały Też muszę się za niedługo wybrać, ale ja będę na lato celowała w sukienki, bo mój gin starej daty zawsze mi mówi, że mam nie uciskać brzucha i chodzić jak najwięcej w sukienkach jak tylko się zrobi ciepło.

A poza tym to jestem w szoku, bo żona mojego przyrodniego brata jest znowu w ciąży (wpadka). Mają bliźniaków z czerwca 2014 i córkę z lutego 2016. 9 tydzień, termin na Sylwestra. Czwarte dziecko w ciągu 3,5 roku. Nie zazdroszczę im. Moja biedna siostra, która od roku nie umie zajść chyba się już całkiem załamie...
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 20-05-17 o 11:14

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Moniqla ja do Anexa chce dokupić fotelik Kiddy ewolution Pro, jest duży rozkłada sie na płasko, choć jak bym miała wybór to tysiąc razy wolała bym Moodda [/QUOTE]

Ooo właśnie sprzedawca wspominał o tym foteliku, bardzo pożyteczna opcja rozłożenia nad tym też pomyślę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wybaczcie, ale ja na temat wózków i fotelików nie będę się wypowiadać bo nie jestem na bieżąco z nowościami, wózek będziemy mieć po Olim adamex pajero, na początek jeździć będzie w nosidełku od wózka z kompletu, później pomyślimy o nowym foteliku. Może dostanie po Olim Chicco Eletta (9-18kg), a Oli dostanie na wyższy przedział wagowy.

Mira, współczuję siostrze to na pewno będzie dla niej cios. A brat z bratową będą mieli co robić, też trochę im współczuję choć dzieci to też piękne chwile

Dziś pierwszy raz czuję wyraźne smyranie mojego synka, cieszę się, niech się rozbryka w końcu żeby mama mogła czuć się spokojna

A pianka z bielendy spisała się bardzo fajnie. Najpierw zrobiłam peeling nóg, ale mimo to po balsamach miałam plamy, a tu równomiernie pokryło i kolorek jest fajny.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Faktycznie czwórka dzieci w tak krótkim czasie to mega wyzwanie dla rodziców. Oraz oczywiście wielka radość. My latem dopiero bd oglądać się za wozkami

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Mój Mąż stwierdził ze kupi wszystko we wrześniu. Na pewno na to nie pozwolę, koniec wakacji i wszystko juz musi być kupione. Nie bede biegała z brzuszkiem i spuchniętym nogami pi sklepach we wrześniu. Dzisiaj oglądałam body ale na nic się nie skusiłam . Mam jakas barierę i cały czas to odwlekam ... kolejna mamuśka chora

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bąbelku gratuluję synka

Mira jakie to życie jest niesprawiedliwe. Siostra chce zajść i nie może, a przyrodni brat zalicza wpadkę mając już trójkę dzieci. Na miejscu Twojej siostry też by mnie dobiła ta informacja

Pisałam Wam, że mąż robi remont. Dziecięcy pokój już był prawie skończony. Kupiliśmy dziś jeszcze dywan, zostało tylko pomalować kawałek ściany tablicówką i przykręcić szafę i komody do ściany, żeby się na Maję nie przewróciły, jak wpadnie na pomysł wyciągania wszystkich szuflad. No i pech chciał, że mąż wwiercił się w rurę z wodą, ta zaczęła tryskać, pokój zalany i zamiast kończyć remont pokoju to teraz trzeba było wszystko rozkuć i mąż będzie wymieniał rurę. Ehh.. no i żeby było ciekawiej to jak wiercił w pokoju, to za ścianą w łazience w tym miejscu odpadła płytka. Także tego.. zachciało mi się remontu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    biedronka23

O mnie
    Maggie, moje remonty całe szczęście zakończone ale jak ja przy nich schudłam, ciągle coś nie tak a to zle uszczelki, mało płytek i tak dalej. Przetrwasz, pomysl o efekcie końcowym

Member
    biedronka23

O mnie
    Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie ale w Rossmannie jest super promocja 2+2 pielęgnacja, ja właśnie zamówiłam internetowo i czekam na potwierdzenie ze mogę odebrać w drogerii. Nie wytrzymałabym w sklepie w takich tłumach jak zapewne dzisiaj są w galerii

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O cholerka, to brzmi jak opis sceny z jakiejś komedii, ale Wam na pewno do śmiechu nie było. Współczuje, ale dobrze, że Twój mąż jest taką złotą rączką, że umie sam to naprawić, bo szukalanie fachowca w sobotę to by była dopiero masakra.
    Zrób nam zdjęcie pokoju po metamorfozie

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów