Strona 338 z 646
Pokaż wyniki od 3,371 do 3,380 z 6456

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    A już myślałam że tylko ja świecę białymi nogami haha. Próbowałam je opalać na wiele sposobów ale w moim przypadku nic nie działa więc dałam sobie spokój i świecę białymi a jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Widzę, że nie jestem jedyna jeśli chodzi o opalenie nóg moje opalić to jakiś koszmar, nigdy mi się nie udaje a pozostałe części ciała opalają się szybko. Co do balsamów to fajne są te z drobinkami, ładny dają efekt. Kiedyś używałam balsam z liren i był spoko, a klientki w zeszłym roku zachwalały piankę z bielendy.

Stologa współczuję stresu. Ważne, że z Tobą i maleństwem wszystko dobrze. Ja też zapinam pasy. Tak jestem przyzwyczajona, że dziwnie mi bez.

U nas zapowiada się pracowita sobota. Trzeba ogarnąć ogródek, mąż chce zmontować Zuzi huśtawkę i planujemy zrobić meble z palet. Na niedzielę zaprosiliśmy teściów na grilla. Także weekend zleci szybko a w poniedziałek wizyta

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag właśnie tą piankę z bielendy wczoraj kupiłam do jasnej karnacji jak dobrze że nie tylko moje nogi są "nieopalalne" i oczywiście jeśli Wam to nie przeszkadza nie ma co się przejmować. Mi właśnie to zabiera pewność siebie, m.in. dlatego wolę zimniejsze pory roku bo wstyd mi pokazywać ciało. Jak mam jakieś półbuty, rurki i luźniejsze bluzki to jestem zadowolona, gorzej jak mam ubrać coś krótkiego więc chociaż lekko opaloną być dobrze. Jeszcze mam tendencje do siniaków i mam zawsze parę wiec dodając białe nogi do kilku sinców jest nieciekawie. Spytam jeszcze mojej gin na wizycie a póki co co parę dni będę stosować tylko na nogi. Mi właśnie pasuje lekka opalenizna bo mam ciemne włosy i oczy. Żeby było śmieszniej ideał mojego męża to blada drobna blondynka

Miłego piątku kochane

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Asia daj znać jak się sprawuje ta pianka, może też się skuszę Mam podobnie, nie lubię pokazywać nóg bo zwyczajnie nie mam co pokazywać jeszcze jakieś sukienki to przeżyję ale spodenki zakładam jedynie w domu, ewentualnie na wakacjach.

Ja w tamtym roku miałam tą piankę z bielendy ale ja nie umiem aplikować takich rzeczy bo wyszlam pasiasta jak zebra

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Najlepiej chyba kupić taką rękawiczkę żeby to rozprowadzić

Agag nie wiem nie znam sie czy sa takie rękawice czy nie, wiem ze trzeba zrobic peeling przed nałożeniem czegokolwiek brazujacego ale mi az tak nie przeszkadzają moje blade nogi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mi też ciężko jest opalić nogi,górę mi szybko łapie,wczoraj chwilę wyszłam i już czerwone ramiona za to nogi od kilku sezonów smarowalam żelem brązującym. W zimę wyhaczyłam na promocji krem z ziaji i zamierzam go za niedługo wypróbować. Ja jestem blondynką i slonce łapie mnie szybko,nawet włosy po lecie mam jak malowane od słońca. A powiedzcie mi dziewczyny jakie Wy robicie peelingi na twarz,z saszetek czy chodzcicie z tym do kosmetyczki?ja byłam dwa razy w życiu na peelingu kawitacyjnym i efekt super ale wiadomo w ciąży się nie zaleca, robiłam sobie dotychczas peelingi z saszetek potem maseczka nawilżająca i było git tylko ostatnio mi czasu brakuje a i chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat,może macie jakies sprawdzone domowe sposoby. Do ciała fajny jest peeling z mielonej kawy z balsamem nawilżajacym,skóra po tym jest taka delikatna jak jedwab

Stologa współczuję stresu, całe szczęście wyszłaś z tego bez szwanku. My mieliśmy stłuczkę w pierwszej ciąży w 27tc, dziewczyna walnęła nam w bok, samochód nadawał się tylko do kasacji bo naruszona była główna rama. Na szczęście skończyło się tylko na obserwacji w szpitalu,najgorsze było to czekanie na tętno córki kiedy położne szukały detektorem, to była najdłuższa chwila grozy dla mnie,tak się bałam że coś mogło jej się stać bo uderzenie było silne od strony męża.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam wlasnie balsam z lirene do jasnej karnacji o efektach nie opowiem bo stosuje od wczoraj wiec trzeba troszkę poczekać i tez stosuje na same nogi bo reszta ciałą opala mi się w miare szybko... ach te nogi

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja aż głupio przyznać nie robię peelingów, nie mam w ogóle do zabiegów kosmetycznych natchnienia. Do twarzy zestaw żel+tonik z Tołpy, na noc mam krew Iwostin bo walczę co rusz z pryszczami, na dzień taki eko przywieziony z Kanarów, który dostałam w prezencie. Do tego smarowanie brzucha i biustu Mustelą i to wykańcza moją cierpliwość. Nogi smaruję balsamem jedynie po depilacji. Jakbym się miała bawić w jakieś peelingi czy balsamy brązujące to bym chyba oszalała

Powiem Wam, że jestem przerażona jak ja przeżyję to lato. Pierwszy ciepły dzień, i to nie ma jakiegoś wielkiego upału (26 st.) a ja mam dość, stopy mi spuchły, głowa boli. Przygotujcie się na trzy miesiące jęków jak mi źle

A to dzisiejsze nowości z Maksowej szafy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowe.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	89.1 KB
ID:	100961

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów