Strona 337 z 667
Pokaż wyniki od 3,361 do 3,370 z 6666

Październikowe mamy 2017

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    gratuluję mooniaa i troszkę zazdroszczę wszystkiego dobrego i odzywaj się częściej szkoda że mam wizytę 2 czerwca bo może bym się dowiedziała że jednak siusiak był łechtaczką haha no nie załapię się na różowy maj

maggie czekamy na wieści, współczuję dolegliwości
    Tez mam wizyte 2 czerwca ale na szczęście rano , muszę zrobić krzywa cukrowa bleee i może tym razem Janek bardziej pochwali się siusiakiem bo babcia nie traci nadziei na wnuczkę, 3 wnuków to sporo, żadnej babeczki

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny wczoraj w drodze powrotnej ze zlobka mialam stluczke a w zasadzie 4auta. Auto jadace wlaczylo nagle migacz i zahamowalo. Ledwo sie zatrzymalam przed nim i nagle slysze pisk i kolejne auta sie stukly. Gosc za mna tylko lekko mnie uderzył. U mnie to prawie zniszen nie ma ale Ci ludzie za mna miesli bardzio zniszczone auta. Mialam takie nerwy i sters trzymal mnie do konca dnia. Na dodatek zawsze zabieram tel a wczoraj zapomnialam. Wczoraj sobie uswiadomilam ze podziwiam ludzi za glupote i brak pasow. Gdybym wczoraj ich nie miala to moj brzuch bylby na kierownicy. W domu sie ze mnie smieja bo nawet do lasu zapinam.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa współczuję. Ja to męża wyzywam że ma już na parkingu zapinać bo i tam zdarzają się stłuczki, a on zazwyczaj dopiero po chwili.

Robaczku co Ty myślisz 18 tc i że nie będzie widać? Ciesz się że tyle Ci się udało w ogóle podziwiam że jeszcze 2 miesiące chcesz chodzić do pracy zamiast sobie spokojnie grzebać w ogrodzie i korzystać w pełni z jego uroków i wolnego czasu, którego niedługo Ci zabraknie jak piżamy?

Dziewczyny które korzystacie z tej aplikacji do detektora tętna, samo Wam pokazuje jak macie serduszko namierzone czy cos musicie wcisnąć/ przesunąć ? (Szczególnie do tych z Was które mają iphona) No kurczę zła jestem że u mnie nie działa bo chociażby to tętno zmierzyć pózniej może byc istotne.

Wiecie coś na temat stosowania balsamów brązujących w ciąży? Mam tak białe nogi, ale to dosłownie białe że wstyd je pokazywać (bo do tego nie są zgrabne i szczupłe) że chciałam choć trochę je "opalić" w ten sposób. Normalnie opalać się ani nie mam gdzie, ani w ciąży się nie powinno z tego co wiem (bo nagrzewa się skóra i moze to powodować skurcze)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    biedronka23

O mnie
    tez słyszałam ze nie wolno się opalać, muszę kupić jakiś kapelusz ochronny jak bede chodzić po ogródku czy łące, mieszkam na wsi i terenów jest sporo. Co do serduszka maleństwa to możecie dać mi link do sprzętu którego w tym celu używacie

Asia ja tez biała jak córka młynarza zwłaszcza nogi ale nie mam pojęcia jak jest z tymi balsamami brazujacymi, poszperaj w internecie tam napewno cos o tym bedzie. Wczoraj sie troche wystawiłam na balkonie ale ja sie ciezko opalam taka mam karnację.

Stologa dobrze ze Tobie nic sie nie stało podczas tej stłuczki, ze Cie pas za brzuch nie pocisnął. Ja to zawsze pasy zapinam bo mnie denerwuje pikanie jak nie zapne

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa współczuję przeżyć. Dobrze, że nic złego Tobie ani dziecku się nie stało, to najważniejsze! Ja też zawsze zapinam pasy. Ostatnio teściowa zapytała mnie, po co zapinam pasy, że przecież w ciąży nie muszę. Brak słów

Asia moje nogi też biją po oczach bielą ale ja się tym nie przejmuję nie wiem jak jest z balsamami bazującymi. Nigdy tego nie stosowalam, więc tym bardziej w ciąży nie planuję

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny
    Asia wszystko jest możliwe sa sytuacje przecież ze lekarz mówi ze chłopiec a rodzi się dziewczynka wiec można mieć nadzieje a tak poważnie to aby było zdrowe podobno łatwiej się wychowuje chłopców chociaż to tylko z opowieści wiem Zawsze może trzecia będzie dziewczynka Co do balsamów brazujacych to używam i nawet nie pomyslalam ze może cos szkodzić ale tylko to mi pozostało na moje białe nogi
    Stologa bardzo ci współczuje stłuczki wyobrażam sobie jakie to przezycie ja nie ukrywając z przodu to zapinam pasy ale z tylu to nie .Najwazniejsze ze z Toba wszystko w porządku.
    Co do złego nastroju dzieci w aucie ale takiego na stałe a nie po tym co zdjadło to słyszałam ze zaklejanie plasterkiem pępka pomaga.Mozna spróbować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Stologa współczuję stluczki ale dwa miesiace temu przezylam prawie to samo. Facet wymusil i musialam gwaltownie hamowac az abs sie wlaczyly. I masz racje co do pasow. Ja cieszylam sie ze brzusio malutki wiec dziecko bezpieczne.
    Monia gratuluje córeczki
    Ja tez mam blade nogi ale ja mam taka karnacje ze nigdy sie nie opalam. Wiec juz jestem przyzwyczajona

Member
    biedronka23

O mnie
    Oczywiście ze czytam i czytam i coś mi umknęło. Stologa to musiał być ogromny stres dla Ciebie taka stłuczka, oby się to nigdy nie powtórzyło.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Stologa ale przeżycia, współczuje ale dobrze ze Wam się nic nie stało. Tez się zapinam zawsze i wszędzie, po trosze nie mam wyjścia bo moje auto wyje jak opętane gdybym tego nie zrobiła.

Ja też córka młynarza i się tym w ogóle nie przejmuje, bo lubię siebie bladą i nigdy się specjalnie nie opalałam, bo mi się nie podoba jak wyglądam z opalenizna, także ja to ten typ co na wakacjach leży cały czas pod parasolem w cieniu.

Asiu, mój iPhone pokazuje serduszko automatyczne, nic nie musiałam naciskać.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów