Strona 336 z 659
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie najważniejsze że z synkiem wszystko ok i wiesz jakie leki możesz brać.
    Mira podluchalam Maksa śliczne dźwięki ja w sobotę wezmę od szwagierki stetoskop być może już będzie można tak posłuchać Antosia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Maksiu pięknie bije Twoje serduszko

A tu nasz mały no name macha Ciotkom

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8255725_20170518_160033.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	36.9 KB
ID:	100943

Obiad zjedzony, sandałki dla Mai kupione (Po to ją braliśmy, bo u nas w mieście to żadnych porządnych atestowanych butów kupić nie można) i jedziemy do domu. Aż się boję tej drogi. Kupiliśmy Mai lokomotiv i mam nadzieję, że ominą nas przygody

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, piękny chłopczyk, ale słodka minka

Bezpiecznej i spokojnej drogi do domu. Daleko macie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    65km. Jesteśmy już w połowie i Maja na szczęście zasnęła, więc powinno się obyć bez przygód

Maggie alez cudowny kawaler wam rośnie, cudowne zdjecie buzki do kogo podobny?
    Moze to jednorazowy wybryk były te wymioty gorąco sie zrobiło, może przed wyjazdem Maja za duzo zjadła. My jak jechaliśmy na usg genetyczne w 12 tygodniu to mieliśmy to samo Iga nam puściła pawia nikt by sie nawet tego nie spodziewał bo to urodzona podróżniczka, a zjadła przed wyjazdem jogurcik i to wszystko z niej wyleciało ale juz potem było Ok.

Mira pięknie bijące serduszko Maksia wlasnie słuchałam

O mnie
    Martita mówimy, że przystojniak po tatusiu, ale nosek ma duży i kartoflany jak mama o widzisz, może to faktycznie jednorazowy wypadek przy pracy jak u Igi, bo Maja do tej pory też nie miała problemów, a pokonywala dłuższe trasy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maggie masakra ile się narzekałaś! Ja teraz właśnie szukałam blisko lekarza bo czasem z Olim muszę pójść a nie mam auta. No i znalazłam super panią dr 20 mi ut spacerem ode mnie więc zawsze jak mam wyjsc dzwonię spytać do rejestracji czy jest opóźnienie. Gratuluję dorodnego i ślicznego synka, oby tak dalej

Mira cudne serce Maksia, szkoda że u mnie coś kabel nie styka i nie mogę Wam pokazać.

Dziś się porwałam spacerem do sklepów po te spodenki dla Oliwiera i prawie zemdlałam w pepco. Coś czuję że cudowne będzie to lato dla mnie :/

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira super serduszko
    Maggie gratuluję udanej wizyty i zdrowego synka, ale swoje się naczekałaś u lekarza.
    Asia ja mam właśnie strasznie daleko do przychodni, zawsze mam znaleźć gdzieś bliżej i zapomnę, a przypomina mi się jak muszę z młodą iść do lekarza.

Byłam w biedronce, udało mi się kupić poduszkę ale ubrań nie było żadnych.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie współczuję przeżyć z wymiotami Mai w podróży, całe szczęście była to jednorazowa sytuacja i z powrotem do domku zajechaliście spokojnie. Przystojniaczek z Twojego synka super że wszystko dobrze u Was i Ty czujesz się lepiej ale co się naczekałaś jeny strasznie długo.

Mira piękne bicie serduszka Maksia

Asia ojej dobrze że nie upadłaś tam nigdzie, masz zawsze wodę przy sobie jak idziesz na spacer z synkiem? Ja jak się czuje gorzej to kilka łyków wody i wracam do żywych. Teraz jest ciepło więc musimy uważać na siebie i pić dużo wody.

Moonia gratuluję córeczki tym bardziej że masz już chłopaka dziewczęca passa trwa

Asia jeszcze wszystko jest możliwe i czerwiec też być może będzie należał do dziewczynek

Macie racje muszę zadzwonić do gina i mu powiedzieć że koniec czerwca to zbyt późno na prenatalne połówkowe i 8czerwca machniemy te pomiary wraz z krzywą cukrową. Pewnie z pośpiechu mu się poplątało.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Piękne serducho Mira!
    Dziewczyny, ja mam wrażenie, ze zaczynam "puchnąć" w oczach...dotychczas w pracy śmigałam w szpilach, kostiumach i "zwykłych" bluzkach i generalnie nikt się nie domyślał mojego stanu poza tymi, którzy wiedzą. Ale dzisiaj zauważyłam już opinającą się spódniczkę i mam wrażenie, ze wszyscy w lot się zorientują...pora garderobę zmodyfikować ;-) A propos, dostałam przesyłkę z piżamami z Italian Fashion i Granatova :-)
    Do pracy jeszcze planuję chodzić przez 2 miesiące, ale jak będzie coraz cieplej to podejrzewam, ze będzie trudniej..już mi nieco nogi puchną i muszę zmienić buty na niższe..
    Zmęczenie mnie szybko chyba dzisiaj ulula..niewyspanie z całego tygodnia daje o sobie znać.
    Poza tym dzisiaj dobiła mnie wiadomość o śmierci Chrisa Cornella :-(

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów