Strona 335 z 670
Pokaż wyniki od 3,341 do 3,350 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez biedronka23 Zobacz posta
    Mój M zakupił dzisiaj w biedronce ta wielka poduszkę. Koleżanka z pracy zachwalała wiec zobaczymy
    Ja mam taka poduszkę z firmy Motherhood i nie wyobrażam sobie bez niej spania już teraz, a co dopiero jak brzuch jeszcze urośnie, także również polecam

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Domki też mogą być jak macie coś cieawego

Właśnie przyszły wyniki morfologii. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Czyli tak jak podejrzewałam wkradła mi się anemia

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Biedronka ja właśnie zaraz jadę do biedronki i chcę kupić tą podszukę mam nadzieję, że jeszcze będą.

Ja w każdej ciazy hemoglobinę mam poniżej normy, narazie tak na granicy lekarka kazała jesc wiecej mięska

Agag jak domki to w Rewalu http://domkimodrzew-rewal.pl bardzo ładne, zawsze czyste i plus ze nowo postawione bodajże rok maja.

Ja to jestem zwolenniczka tych mniejszych miasteczek nad morzem raz byłam w Kołobrzegu to zamiast wypocząć to wrocilam zmęczona tyle ludzi wszedzie ani przejść ani kawałka plazy.

Ja teraz szukam cos na nastepny weekend ale w górach nie mieliśmy majówki to teraz chcemy pojechac troche sie rozerwać.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. Dawno się nie odzywałam ale cały czas podczytuje co się u Was dzieje. Wiekszosc dnia z Patrykiem spędzamy na dworzu wiec czytam tylko na telefonie a nie lubie na nim pisać Przepraszam ze napisze tak ogólnikowo ale tyle się dzieje ze nie sposób spamietac wszystkiego.
    Gratuluje dużych i dorodnych maluszków i trzymam kciuki za kolejne wizyty. Ja byłam na wizycie w sobotę no i jak to na naszym forum w maju lekarz potwierdził dziewczynkę. Bardzo się ciesze bo będzie parka - te sukienki i kucyki ach nie mogę się już doczekać
    Postaram się częściej odzywac... Obiecuje

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Ja w każdej ciazy hemoglobinę mam poniżej normy, narazie tak na granicy lekarka kazała jesc wiecej mięska

Agag jak domki to w Rewalu http://domkimodrzew-rewal.pl bardzo ładne, zawsze czyste i plus ze nowo postawione bodajże rok maja.

Ja to jestem zwolenniczka tych mniejszych miasteczek nad morzem raz byłam w Kołobrzegu to zamiast wypocząć to wrocilam zmęczona tyle ludzi wszedzie ani przejść ani kawałka plazy.
    Ja również polecam Rewal, Pogorzelica,Niechorze od lat jeździmy w te rejony i jesteśmy zadowoleni ale to zależy jak kto lubi bo jedni wolą ciszę i spokój a inni tłumy. Ostatnio byliśmy w innym miejscu tylko nie pamiętam teraz jak się nazywa, było to tak zwane zadupie blisko do morza było dodatkowo w ramach opłaconych pokoi mogliśmy za darmo korzystać z rowerków wodnych bo po 2 str ulicy było jezioro. Była kuchnia dostępna dla wszystkich, grill na tarasie, sala bilardowa.Mi się podobało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratuluję mooniaa i troszkę zazdroszczę wszystkiego dobrego i odzywaj się częściej szkoda że mam wizytę 2 czerwca bo może bym się dowiedziała że jednak siusiak był łechtaczką haha no nie załapię się na różowy maj

maggie czekamy na wieści, współczuję dolegliwości

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, wszystko dobrze? Martwimy się...

A tu moje drogie Panie odrobina prywaty, Maksymilian chciałby się przedstawić osobiście: http://soundcloud.com/unbornheart/rytm-serca-p-odu-19
    Robaczku, dziękuję za polecenie aplikacji U mnie działa super

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Czekałam dziś 3h15min, normalnie rekord. Akurat dziś, kiedy my jesteśmy takie niedysponowane. Ehh. Na szczęście z maluszkiem wszystko dobrze synek nadal jest synkiem, siusiak już mu sporo urósł i był tak widoczny, także teraz nie mam żadnych wątpliwości, że to chłopak waży 350g. Na bóle mam brać nospę i dupka. Szyjka na szczęście długa i zamknięta na 3 spusty. No i smectę można brać w ciąży na biegunkę, mówił, że do 3 saszetek dziennie. Później zamieszczę zdjęcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów