Strona 331 z 667
Pokaż wyniki od 3,301 do 3,310 z 6665

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kiora... przykro mi ze masz takie klopoty ze zdrowiem ale mam.nadzieje ze cukrzyca nie wyjdzie. U mnie w rodzinie tez jej dużo ale ze mną na razie wszystko dobrze. Wierze ze u Ciebie tez będzie dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maggie kciuki zaciśnięte mocno mnie brzuch też pobolewa od wczoraj ale dziś wzięłam nospę i jest okej, chyba wczoraj przesadziłam z tą bieganiną ;/
    Mira kuruj się, szkoda, że Cię dopadło, gdy tak ładnie już na dworze.
    Kiora postaraj się nie martwić na zapas, zobaczymy co pokaże krzywa cukrowa, ściskam Cię mocno
    Evlin to szykuje się Wam miły czwartek ,

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Nie martwię się, naprawdę. Mam tyle stresów w domu, ze gdyby się miało coś strasznego stać to pewnie już by mnie szlag jasny trafił. Żyję normalnie, coraz lepiej się czuję fizycznie i psychicznie, ogólnie to już jestem prawie jak młody bóg.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To jak u mnie, i to w moim pokoleniu. Także generalnie, cukrzyca to plaga. Dobrze, że w ciąży tak nas pilnują z tymi badaniami, to szybko się da wyłapać jak zaczyna się dziać coś złego.
    Jako dziecko miałam podobnie jak corka Martity, w wieku 12 lat miałam już prawie 170 cm, grałam w kosza nawet, wszyscy myśleli, ze będę jakaś wielka, choć nie miałam po kim, a ja wtedy przestałam rosnąć i taka jestem do dziś.

Martita, dzięki! Jutro zakupię Tantum Verde!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kiora nie martw sie nawet jak Ci wyjdzie cukrzyca to wszystko mozna opanować ja sobie cukier mierze ale nie mam narazie takich skoków co bym musiała insulinę wdrażać i jakas mega specjalna dietę stosować. Zauważyłam ze po daniach mącznych cukier skacze jak szalony.

Mira dokładnie miałam tak samo ze byłam wysoka w wieku 10 lat byłam najawieksza w klasie, ja grałam w piłkę ręczna i tak sie zatrzymałam i mam171 wiecej nie uroslam mam nadzieje ze moja Hanka nie pojdzie w ślady swojego ojca on chłop 2 metry

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Uuu Mira to się kuruj i mam nadzieję, że szybko przejdzie. Ja na ból gardła jeszcze robiłam płukanki z szałwii

Kiora no to oby nie wyszła Ci cukrzyca, a serce dało radę

Evlin ja początkowo też pomyliłam ruchy dziecka z jelitami, a to moja druga ciąża, więc teoretycznie powinnam umieć to odróżnić Ale jak już poczułam właściwe ruchy to byłam pewna, że to synek tak czy siak niedługo zaczniesz czuć ruchy, jeszcze chwila cierpliwości fajnie jak uda się podejrzeć Antosia

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira, u mnie ledwo metr sześćdziesiąt , więc nigdy w koszykówke za dobrze nie grałam Uwielbiaam siatke ale tylko w podstawówce , potem juz byłam za niska a siatka za wysoko hihihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No właśnie, wychodzi to słodzenie wszystkiego i karmienie czekoladami od maleńkości przez naszych rodziców. A potem teksty kiedyś dzieci Piły krowie mleko jak miały parę miesięcy i próbowały czekoladki a Ty dziecku żałujesz. Grrr

Ja mam 162 cm więc jestem niewiele większa od Twojej córki Martita

Kiora obyś nie musiała jechac na to IP.

Maggie oczywiście kciuki są, ja tu ciszy nie widzę wręcz przeciwnie teraz mam mniej czasu bo dużo na dworze z młodym to nie wiem komu odpisać nie pamietam wszystkich wątków.

Evlin miłego grilla! U mnie tez ruchy ćmią od jakiegoś czasu i tak już 2 tygodnie. Raz czuje raz nie zbyt.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Kciuki zaciśnięte

Ale mnie przypaliło słoneczko,całe ramiona bordowe a wieczorem poczułam jak mnie wszystko boli łącznie z mięśniami

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Jestem dziewczyny,już wszytko wiem, gin się spóźnił 40minut i znowu leciał szybko ale atmosfera była luźniejsza niż zazwyczaj i trochę się pośmialiśmy, szyjka ma 4cm, dzidziuś za mały żeby zrobić pomiary prenatalne,trzeba poczekać do 22tc. Znowu sprawdził tylko tętno i nawet nie wiem ile mierzy i waży moja kruszynka. Jednak sprawdził coś co ostatnio spędzało mi sen z powiek, chyba nie złamię tej dziewczęcej majowej passy hihi Tak będę miała drugą córeczkę M rozczarowany bo chciał syna. A ja uradowana bo moja Nati będzie miała kompankę do zabawy Teraz m będzie mi truł o kolejnej ciąży żeby się doczekać chłopca,niedoczekanie jego. Gin mi przepisał cyclo3forte bo mi wyskoczyła żyła na nodze od uda do łydki i czasem czuje ciśnienie od środka jakby mi się żyła zapchała. Zapisał mnie na dwie kolejne wizyty chociaż nie wiem po co,mówił że finansowo będą one rozłożone na pół. Pierwsza 8czerwca po zrobieniu obciążeniu glukozą na omówienie badań i szybkie usg. A druga 29czerwca na dokładne badanie prenatalne z pomiarami. Martwi mnie to że dzidziuś jest za mały na to badanie,powiedzcie w którym tv Wy będziecie miały wykonywane badanie prenatalne? Martwi mnie że moja kruszynka może słabo przybierać chociaż po moim brzuchu tego nie widać bo jest większy z dnia na dzień. Albo po prostu gin mnie zbył dlatego że się spóźnił i chciał nadgonić z przyjęciem pacjentek i dorobić sobie rozbijajac jedną wizytę na dwie. Nie wiem co o tym myśleć...

Maggie trzymam kciuki jutro za Ciebie i Twojego synka i żeby lekarz coś poradził na Twoje wyniki badań. A gadaniem ludzi się nie przejmuj chociaż mnie to pewnie tez już niedługo czeka takie uszczypliwe uwagi i pytania,a co tam,nosimy pod serduszkami nasze skarby i nic nikomu do tego jak bardzo duże jesteśmy,najważniejsze jest to żeby naszym skarbom było dobrze w naszych brzuszkach i żeby się zdrowo rozwijały a ludzie gadali gadają i będą gadać nic na to nie poradzimy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów