Strona 330 z 646
Pokaż wyniki od 3,291 do 3,300 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeździmy razem raz na jakiś czas na wielkie zakupy i mama mi wnosi siatki do góry.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    A ja sie dzis wybrałam ze starsza córa na zakupy bo jedzie na zielona szkole w poniedziałek, musiałam jej kupic piżamy i nigdzie nie ma na nią najgorszy rozmiar na 158 nie ma znalazłam w Tesco juz z damskiej rozmiarowki xs i jest na nia dobra czyli mam juz kobietkę w domu hihi a co sie uchodziłysmy ledwo zyje, a jeszcze musze dzis zaliczyć zebranie w szkole.
    Podziwiam was dziewczyny ze tak szalejecie z kosiarkami i w ogrodach ja nie lubie takich prac

Dziewczynki wizytujące trzymam kciuki

Mira ja tez robię raz w tygodniu jedne większe zakupy tak ze karton mleka, dwie zgrzewki wody i reszta takich ciężkich rzeczy. Moj T mi wnosi a jak go nie ma to teściu przyniesie. Zawsze to potem wygodniej.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem zwolenniczka wiekszych zakupow chociaż dokupi sie to czego braknie pozniej
    Ja również staram sie oszczędzać ale to różnie jest. Tak naprawde do bez dzieci i ogródka to za wiele nie mam roboty w porównaniu z Wami. Ale ja nie mam nacięcia go ogrodkow... ale za to kwiaty na parapecie to owszem

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Super, że tak dajecie radę z ogródkami, koszeniem, ja mimo chęci, póki co mogę pomarzyć. Cały czas podczytuje Was na telefonie, ale nie miałam chwili ostatnio aby coś naskrobać. Wczoraj miałam z synem maraton po lekarzach. Najpierw byłam u swojej rodzinnej po skierowanie na badania, potem czekaliśmy do pediatry, po skierowanie do ortopedy i okulisty. Bilans czterolatka nam się zbliża i musimy kontrolować to wszystko Mój syn niby nie ma wady, ale tata i dziadek już tak i to spore, więc nie wiemy jak to się potoczy. Brzuch mnie pobolewał dziś, nie jesteś sama Evlin, ale wzięłam nospe i póki co okej.
    Kurier przyniósł nam dziś zamówiony dywan, więc mega się cieszę. W piątek zaczynam połowe ciąży, tak szybko to zleciało

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ależ się cisza zrobiła. Proszę o kciuki za moją jutrzejszą wizytę i usg połówkowe coś mnie brzuch ostatnio pobolewa, a dziś to już wyjątkowo i mam nadzieję, że szyjka daje radę. Ostatnio ludzie mnie drażnią, bo kto nie zagada to wali tekstem w stylu "chyba już niedługo rozwiązanie" albo "ciężko musi pani być na tej końcówce". Nosz kurna, ja rozumiem, że mam spory brzuch, ale bez przesady A gdzie tu jeszcze do października

Martita 8 lat i rozmiar 158cm? Wow, to niezła laska Ci rośnie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kciuki są, nawet kot zaciska.
    Ludźmi się nie przejmuj, u mnie jest odwrotnie. Ale jak to "taki mały brzuch w 5tym miesiącu?". Nie dogodzisz

Gardło mnie boli. Nie wiem jak to jest możliwe, przetrwać całą zimę bez infekcji, a złapać coś jak zrobiło się w końcu ciepło, ale mi się udało. Także u mnie Prenalen i herbatka z lipy na tapecie, mam nadzieję, że nie wykluje mi się z tego pełnoprawne przeziębienie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Byłam u kardio ... No co się dowiedziałam. Przy Holterze wyniki wyszły dobre. Pani doktor powiedziała, ze serce na sekundę zatrzymało się 20 razy w ciągu tych 24 godzin. Mam się tym nie martwić (no ciężko się nie martwić ale spoko). Tak czy inaczej, jeśli będzie się działo coś niepokojącego to mam lecieć na IP. Jeśli po krzywej cukrzycowej wyjdzie mi cukrzyca (w mojej rodzinie sporo jej) to w podskokach do kardiologa, bo będą problemy. I tyle.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Martita Twoja corka to wyższa ode mnie
    Maggie kciuki zaciśnięte
    Mira zdrowka życzę mam nadzieję ze szybko ból gardła minie.
    My jesteśmy u teściów i jutro szykujemy grilla już chyba miesiąc za mną chodzi
    Mnie ostatnio tez pobolewa brzuch ale tak delikatnie... i chyba pomylilam ruchy Antka... bo poczulam cos raz a teraz cisza. Ale w weekend sa we Wrocławiu targi Babymother i bedzie możliwość ponoć zrobienia usg za darmo wiec zobaczę co u Antosia

maggie duża jest ta moja pannica buty rozmiar 35-36 ciuchy jak sie okazuje trzeba zaczac kupować na xs, u nich w klasie wogole dziewczyny są takie dorodne a chłopaki sięgają im ledwo do ramion.
    Nie przejmuj sie gadaniem ludzi, ludzie zawsze beda gadać za duży brzuch za mały brzuch, za ciepło za zimno, deszcz pada nie pada no nie dogodzisz.
    Kciuki za wizytę zaciśnięte

Mira na bol gardła tantum verde spray bezpieczny w ciazy choc ja wole pastylki ostatnio mnie bolało wyssałam 3 pastylki i przeszło jak reka odjął.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów