Strona 329 z 665
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta

Ja już połowę podwórka skosiłam, właśnie młody zasnął i mam chwilę dla siebie.
    Jak ja kocham te chwilę
    A myślałam, ze tylko ja oporządzam ogródek bez ogródek Haha. JA na kosiarce darłam w ubiegłym tygodniu, tylko jeden dzień był słoneczny. Założyliśmy nowy płot (bo sąsiedzi oczywiście się za to nie wezmą a i o dołożeniu się do niego mowy nie ma bo BIEDNI ). Wycieliśmy masę krzaków, nożycami uformowałam na nowo żywopłoty. Fakt, ze do domu wracałam niemal na czterech jak po dobrej libacji u żulerni ale było warto. Ja niestety na ogródek mam 10 km więc kawałek jest no i trzeba 4 chętnych osób a nie tylko mnie aby tam jechać ... A weź no namów i zaszantażuj 12 i 9 latka ...
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maja ja zawsze kupuje zakrecane pojemniki. Bo sa tez takie zatykane i z tego tez kiedys prawie mi sie wylalo. Dobrze ze torebka sucha i cos sie zostalo do badania ja zawsze Jeszcze awaryjnie w ręcznik papierowy zawijam babelku trzymam kciuki za wizytę
    Asiu co do jedzenia tez lubie coś niezdrowego zjeść. Ale staram sie pilnowac w ciąży i mój mnie pilnuje. Ale zupkę chińską to jedna w tygodniu zjem a przed ciąża to może 5 w życiu zjadłam

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Kiora moja ma 16 lat i żeby coś zrobiła to jest koszmar. Koszenia mam bardzo dużo bo mam wielkie podwórko i ciężko kosić te kępy trawy no i mokro jest ale po kawałku i do przodu.

Pojemnik miałam zakręcany tylko podobno trzeba odpowiednio w rowki trafić. Jutro wyniki więc zobaczymy co pokażą mam nadzieję że wyjdą dobre

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    też mam czasem problem z pojemnikiem by dobrze zakręcić. Są strasznie badziewne, mogliby robić trochę droższe a solidniejsze.

jak ja znam ten moment ulgi jak mały zaśnie, ale niedługo już chyba nie będzie tych momentów, ciekawe czy się uda drzemka w jednym czasie dwóch maluchów Oli to bardzo mało spał od urodzenia... więc jak słyszę, że małe dziecko to tylko je, robi kupę i śpi to nie wiem o co kaman

bąbelku zdrowia dla synka, współczuję

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    mój przestał robić drzemki w dzień od jakiegoś miesiąca i sporadycznie mu się zdarza zasnąć w dzień, w sumie to widziałam że jest śpiący i powoziłam go w wózku i zasnął ale już wstał

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Moja Natalia miała jedną drzemkę jak skończyła 11m-cy,wcześniej miała dwie. Teraz już całkiem z nich zrezygnowała i nie śpi w dzień od tłustego czwartku,zdarzyło się jej kilka razy usnąć ale generalnie trudno ją było uspać,nic na siłę. Myślałam że noce będzie przesypiac jeśli nie będzie w dzień spała a tu klops. Ja się boję najbardziej tych nocy,przecież się nie rozdwoje a m musi się przecież wysypiać do pracy. Właśnie jestem pod gabinetem. Dzwi wejściowe zamknięte nawet do środka nie wejdę,właśnie gin zadzwonił że na oddziale coś się dzieje i będę musiala poczekać na niego. Nie wiem ile to potrwa.

Agag całe szczęście że jest poprawa.
    Matrita dobrze że u Was też gorączka już odpusciła.

Maggie pytalaś mnie czy jestem nocnym markiem, jak nie muszę rano wstawać do pracy to mogę siedzieć do północy tylko potem trzeba ciut odespać

Kiora,Maja podziwiam za działanie w ogródku z kosiarką alez Wy dajecie czadu,nic się nie oszczędzacie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No nie Aguś, dziewczyny są jak maszyny, ja to przy nich jestem zdechlak i leń nad lenie, ale tak się boję po przeżyciach z I tc, że bardzo się oszczędzam i może nawet przesadzam, ale tak się lepiej czuję psychicznie.

Mocz nigdy mi się nie rozlał, zawsze trzymam go na pionowo, dodatkowo w woreczku i jakoś się udaje. Na szczęście. Teraz niestety zmienili w labie pojemniki i nie chcą już próbek w tych aptecznych słoiczkach zakręcanych, tylko w swoich o wyglądzie próbówki na korek i przypuszczam, że z tymi może już nie być tak łatwo, bo tego się nawet postawić nie da ;/ Poza tym do tego się nie da oddać próbki i trzeba będzie przelewać. Utrudnili tylko pacjentom życie.

Trzymam kciuki za wizytę
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 17-05-17 o 13:48

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Agus powodzenia na wizycie. My zjedliśmy naleśniki i lezymy. Jutro zrobimy rtg, wynik bd w pt i wtedy na kontrol do pediatry. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Więc pt będzie dla mnie sądnym dniem. Podziwiam dziewczyny za te prace w ogródkach
    Mi nic się nie chce. Robaczku a Twój ogród zapiera dech w piersiach. Świetny blog :-)

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia gratuluje przespanej nocki oby było takich więcej Asia ja Cię bardzo dobrze rozumiem w kwestii snu dziecka,moja lalka też spala bardzo mało od urodzenia,za każdym razem gdy przyszło mi ją uspać musialam z nia doslownie walczyć,dla mnie też jest nie pojęte jak słyszę że dziecko je śpi i robi kupki. W ogóle to dla mnie jest jakiś kosmos gdy słyszę że dziecko jest na piersi,ciąga smoczka i na noc jje mleko z butelki i co najbardziej wzbudza we mnie zazdrość to to że przesypia całą noc skończywszy zaledwie pół roku,dla mnie bajka i też bym tak chciała niestety u mnie było całkiem na odwrót.

Mira kochana jak trzeba to się oszczędzaj ile się da żebyś potem nie miała żadnych wyrzutów sumienia że mogłaś bardziej uważać na siebie. Odbijesz to sobie po porodzie na spacerach z Maksiem Zakupy sama sobie robisz czy mama Ci pomaga? Teraz jak wyszło słoneczko i jest cieplutko to tylko plażing
    Ostatnio edytowane przez aguś026 ; 17-05-17 o 14:01

Senior Member
    84maja

O mnie
    Mira ja nie bardzo mam na kogo liczyć żeby mi pomógł a puki mam siłę i dobrze się czuję to robię. Ostatnio jak przyniosłam 7 kartonów po bananach drzewa to się wystraszyłam bo mnie brzuch bolał i przystopowałam z wysiłkami ale po trochu staram się robić. Mój P jedzie o 6 rano do pracy a po pracy jedzie remontować dom więc wraca ok 20 to już nie chcę mu nic mówić bo sama widzę po nim że jest zmęczony

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów