Strona 328 z 659
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,280 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    A ja to już sama nie wiem co jest mojemu dziecku. Ona jest bardzo podatna na pogryzienia komarów itp. ostatnio coś ja znowu pogryzlo ale zrobiło sie tego więcej i w połączeniu z tą gorączką lekarz podejrzewa ospe. Muszę ją dokładnie obserwować czy to faktycznie ospa bo on nie był pewien. W ogóle to jakiś nowy pediatra i jakoś nie wzbudził naszego zaufania. Tak czy siak siedzimy w domu i zobaczymy co dalej.

Oj Mira współczuję

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, a propos "smaków" to ja nie zauważyłam u siebie żadnych wariacji. Wcinam to, co zwykle - dużo nabiału na śniadanie, razowe pieczywo, zupki, sałatki i takie tam. Słodyczy nie lubię, uzupełniam posiłki w przerwach owocami i orzechami. Teraz zajadam się szparagami i nie mogę się doczekać sezonu na owoce... czereśnie, truskawki, malinki, borówki...będę to wciągać tonami :-)
    Czytam z zainteresowaniem Wasze rekomendacje na temat wózków, bo nie mam pojęcia jaki wybrać. Przy okazji, trafiłam na tany artykuł: http://mamygadzety.pl/jak-wybrac-pierwszy-wozek/ Ogólnie na tym blogu dużo fajnych artykułów, polecam.
    Czytałam też o mebelkach dziecięcych i niestety meble Klupś, które mi się podobają, mają dużo negatywnych opinii...czy polecacie jakiś sprawdzonych producentów?

Mira, polecam świetny przepis na pizzę, bardzo proste wykonanie: http://www.mojewypieki.com/post/cias...zy-przepis-iii

Asiu, pokaźny brzuszek! Wyglądasz kwitnąco

Maggie, miłe zaskoczenie w przychodni! Wyniki mogą świadczyć o jakiejś niewielkiej anemii...być może żelazo jeszcze się nie wchłonęło, bo wyniki suplementacji wymagają czasu i być może stąd ta niedokrwistość. To zaoczna diagnoza mojego M, ale koniecznie skonsultuj ze swoim lekarzem przy następnej wizycie.

Martita, Aga, zdrówka dla córci życzę!
    Pozdrowienia dla wszystkich forumków

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag ospa to już nie przelewki :/ a wiesz, że przy ospie nie zalecają stosowania leków z ibuprofenem, bo zwiększają ryzyko powikłań? Ostatnio natknęłam się na artykuł chyba na fb, później jeszcze poszperałam w necie i tak wbiłam sobie do głowy, żeby w razie ospy u Mai pamiętać, żeby nie podawać ibuprofenu. Chociaż paracetamol słabo na nią działa, więc może być ciężko

Aaaa czereśnie! Robaczku czemu mi to zrobiłaś? Teraz nie zasnę dzięki za info o żelazie, nie wiedziałam o tym a lekarza oczywiście zapytam w czwartek

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Kiora super wiadomości świetnie to wszystko opisałaś z całego serducha Ci życzę żeby była dziewczynka różowe szaleństwo będzie na całego hihi

Cudo super że u Ciebie u maleństwa wszystko w porządeczku ja Ci mogę oddać trochę mojego brzuszka jeśli byś chciała szczerze to zazdroszczę dziewczynom że mają małe brzuszki i dopiero co zaczyna być widać ciążowy brzuszek na półmetku.

Maggie jednak dziś kobieca solidarność zwyciężyła w przychodni. Super że Cię przepuscili Ja dziś też miałam zaszczyt w rossmnie kiedy to pani idąc do kasy zauważyła u mnie brzuszek,zapytała zy jestem w ciąży i poprosiła do kasy przed jedną kobietą, jak od dawna chodzę do tego rossmana tak nigdy nikt mnie nie poprosił do kasy przed kolejkę w pierwszej ciąży,dzisiaj pierwszy raz mi się to tam zdarzyło aż byłam w szoku to jednak oznacza że mój brzucholek już nie da się ukryć tym bardziej że robi się coraz cieplej i mamy na sobie cienkie ubrania.

Asia cudny brzuszek taki sam jak mój ja się boję stanąć na wadze ale jutro u gina będę musiała się zderzyć z okrutną rzeczywistością rosnącej wagi.

Martita współczuję skoku cukru,musisz się bardziej pilnować z jedzeniem, chodzisz do diabetologa? Może on by Ci ustalił jakąś dietę,nie wiem tak tylko głośno myślę. Zdrówka dla córeczki :* oby gorączka szybko spadła. Martita mi też coś kręgosłup daje o sobie znać i ciągnie mnie w posladkach przy wstawaniuz łóżka, dobrze jest wstawać przekręcając się na bok i podeprzeć rękoma a nie zrywać się tak nagle.

Mira współczuję złego samopoczucia po tej mrożonej pizzy,mam nadzieję że czujesz się już lepiej.

Agag zdrówka dla córeczki. Oby to nie była ospa.

Witajcie, u nas nocka dobrze narazie gorączka sie wiecej nie pojawiła dziecko wstało i krzyczy ze chce śniadanie.

Agus, tak chodzę do diabetologa kazał obserwować mierze cukier po posiłkach i pierwszy raz od miesiąca taki miałam skok. Zawsze sa w normie.Jednak musze bardziej pilnować dietę.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Martita bardzo sie ciesze ze goraczka ustapila. Oby już sie nie pojawila.
    Dziewczyny życzę zdrówka dla Waszych coreczek.
    Wczoraj wieczorem pobolewal mnie brzuch ale na szczescie przeszlo. Spalam dzis jak dziecko

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Agag ospa to już nie przelewki :/ a wiesz, że przy ospie nie zalecają stosowania leków z ibuprofenem, bo zwiększają ryzyko powikłań? Ostatnio natknęłam się na artykuł chyba na fb, później jeszcze poszperałam w necie i tak wbiłam sobie do głowy, żeby w razie ospy u Mai pamiętać, żeby nie podawać ibuprofenu. Chociaż paracetamol słabo na nią działa, więc może być ciężko

Aaaa czereśnie! Robaczku czemu mi to zrobiłaś? Teraz nie zasnę dzięki za info o żelazie, nie wiedziałam o tym a lekarza oczywiście zapytam w czwartek
    Na szczęście w domu miałam paracetamol i tym jej zbijalam gorączkę a wczoraj lekarz mi powiedział że tylko paracetamol można podawać. Później sobie przypomniałam że faktycznie gdzieś o tym czytałam ale zapomnialam. Zresztą ospy to ja u niej wtedy nie podejrzewalam.

U nas wczoraj już lepiej. Gorączka tylko dwa razy i już nie taka wysoka. Zaraz będę młodą przebierać to muszę ją dokładnie obejrzeć czy coś nowego się pojawiło.

Jutro jadę na pobranie krwi przed wizytą w poniedziałek. Ostatnio niektóre wyniki były na granicy normy a od pewnego czasu jestem strasznie osłabiona, więc zastanawiam się czy jakaś anemia mi się nie wkrada.

Maggie fajnie ze panie sie tak zachowały w przychodni. W mojej przy rejestracji i na drzwiach od labo jest tabliczka ze ciężarne bez kolejki także zawsze ładnie przepraszam i wchodzę

Milego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Spałam jak dziecko - nigdy nie zrozumiem tego powiedzenia moje dziecko dziś Pierwszy raz! Przespalo całą noc bez żadnej pobudki 21-7:30. Ani na smoczka.

Zdrówka dla Waszych chorowitków!

Robaczku Ty zdrowa dziewczyna jesteś w sensie zdrowo żyjesz, bardzo dobrze, mnie strasznie ciągnie do niezdrowego jedzenia i od zawsze tak mam, ale z tym walczę. Jeśli chodzi o meble klupś nie są na pewno jakieś wypaśne (w końcu są tanie), ale jednak łóżeczko plus komoda zazwyczaj są tylko na parę lat więc to zazwyczaj wystarczy. Niestety cieżko teraz o dobrej jakości meble, zazwyczaj mają cenę zaporową jak dla mnie.

Mira współczuję rewolucji po pizzy. Ja mam takie fazy, że czasem pare dni mnie przeczyszcza po jedzeniu. To jest cos okropnego. Na początku tej ciąży tak miałam i od jakiegoś czasu odpukać spokój. A ten dzień co się strułaś miałam taką ochotę na mrożoną pizzę, dwie czekały w zamrażalniku, ale sobie odmówiłam jeśli chodzi o ciasto na pizzę dla mnie wyborne jest ze strony smaki życia przepis na pizzę Magdy Gessler, każdy kto u mnie zje zachwala że lepsza niż w pizzerii, jest cienkie i trochę z nim roboty, ale warto

I nie wiem co jeszcze chciałam napisać, ostatnio taki fajny ruch się tu zrobił, że cieżko każdemu odpowiedzieć

Miłego dnia! U nas pięknie i korzystamy z pogody z synkiem.

A z przeglądarką sobie tak poradziłam, że mam dwie na telefonie i na jednej mam wersję full na drugiej mobilną

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Maggie ja dziś też odebrałam wyniki i mam podobnie jak ty. Leukocyty podwyższone (może z uwagi na moje przeziebienie) erytrocyty , hemoglobina i hematokryt zanizone. Narazie czekam w spokoju na wizytę u gin. Zobaczymy co powie. Poza tym muszę zrobić młodemu rtg klatki piersiowej bo dr podejrzewa bezobjawowe zap pluc . Agag te krosteczki ospy są dość łatwe do rozpoznania bo wyglądają jakby były podbiegniete w środku płynem. I faktycznie uważaj na ibuprom. My na szczęście dawno już po ospie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja miałam zastaw klupś łóżeczko z szufladą i komodę z przewijakiem i byłam bardzo zadowolona z tego zestawu. Komoda była fajna bo szuflady są wysokie i wszystkie płyny do mycia itp mieściły się na stojąco. Do pierwszej szuflady był słaby dostęp przez przewijak ale tam trzymałam rzeczy które mniej używałam.

Wreszcie dzisiaj udało mi się pojechać na badania ale z ledwością mój książę wstał. Jeszcze się wkurzyłam bo w przychodni okazało się że mi się połowa moczu wylała. Na szczęście był w woreczku więc chociaż torebka sucha. Podobno trzeba umiejętności żeby zakręcić te pojemniki. Masakra

Ja już połowę podwórka skosiłam, właśnie młody zasnął i mam chwilę dla siebie.
    Jak ja kocham te chwilę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów