Strona 326 z 654
Pokaż wyniki od 3,251 do 3,260 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    haha udało się dodać zdjęcie z telefonu, szkoda tylko że "wiszę'

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, mogłybyście się z Moni zamienić tygodniami i nikt by nie zauważył
    Mam też pytanie o te koszule Italian Fashion, oglądałam i są super, pierwsze koszule bez przesłodzonych, dziecinnych wzorków albo głupawych napisów. Powiedz mi, czy do tej granatowej nie łapią się wszystkie paprochy? Bo niektóre ciemne tkaniny tak mają.

Ps. Cudo gratki!! Kiora, a co u Was?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Moniqla jaki malusi brzusio wazne ze córeczka dobrze sie rozwija ja przed ciaza taki mialam
    Asia jaka pileczka moj tez jest juz pokaźny ale z duma go noszę a najlepsze jest to że moj M twierdzi ze wygladam lepiej niz wczesniej

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mi się urosło w szerz w zadku ;] A brzuch dalej żyje swoim życie, rano mniejszy, wieczorem większy, a jak sobie dobrze pojem, to już ogóle się robi piłka. A potem rano magicznie jest pół z tego.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Hej dziewczyny podczytuje Was z tel.w miarę na bieżąco. Cieszę się, że u wszystkich ok. Miro ja mam tak samo z brzuchem jak Ty. W ndz byliśmy na komunii to każdy był zdziwiony że to prawie połowa ciąży a brzucha nie widać. Na dodatek luzniejsza bluzkę miałam. My też bd przemierzać się do zakupu łóżka piętrowego jak dzidzia
    Podrośnie. Powiem wam że od kilku dni mam jakiegoś doła. Na dodatek jakieś przeziebienie zlapalam.Pani w aptece zalecila prenalen na gardło to może trochę pomoże. W pt mam dr i nie mogę się doczekać by sprawdzić czy u dzidzi wszystko ok. Na dodatek mój starszak w nocy nadal ma ataki kaszlu więc śpię jednym okiem. Coś te leki nie działają na niego. Jutro idziemy do innej dr Może ona coś wymyśli co to za cholerstwo się go uczepilo , bo w dzień nie ma kaszlu

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    No więc i ja po wizycie. Na kolejną już się umówiłam na 13 czerwca i nie ma siły, zeby była później. No więc tak: badanie ginekologiczne super, uśmialiśmy się jak wiewiórki z mojej fruzurki na dole Skosiłam się na mniej niż zero, na dodatek jeszcze pocięłam Ale kichać to. Szyjka bardzo długa, biedny prawie by mi tam rękę wsadził. Powiedział, ze jestem w doskonałym stanie. Przejrzawszy badania prenatalne (ten opis cały bo otrzymałam go po wizycie u gina) doczytał się tam, ze wyniki są jak u 15 letniej dziewczyny-czyli rewelacja. Usg-np fakt on ma prehistorię a nie prawdziwe USG tak więc coś tam dojrzeć graniczy z cudem a zdjęcia to juz w ogóle poezja-młode się buzią do nas odwróciło. Najprawdopodobniej ale to nic pewnego ... Będzie dziewczynka, ogonka nie zauważono. Badanie prenatalne mam 29 maja. Oby tam się wszystko okazało. Ech, jeśli to będzie ONA to oszaleję, zwariuję, słów mi brakuje jak się będę czuła. Będziemy rzygać różem !
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    haha mira magik z Twojego Maksia sprawdziłam na stronie italian fashion i na allegro (jest taniej) i nie ma modeli, które ja mam. Mam we wzory biało-szarą i biało-granatową, nic się nie działo, ale nie wiem jakby było z całą granatową. Wydaje mi się że ok.

evlin mój też mówi że w ciąży wyglądam kwitnąco. Miło mi, ale wolałabym słyszeć komplementy jednak przez większość życia, a nie tylko w stanie odmiennym

22.10.2016(*)6tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    kiora you made my day p.s. rozumiem to rzyganie różem, chyba miałabym tak samo

22.10.2016(*)6tc

Kiora no to trzymam kciuki żebyście " żygali" tym różem Hahahah super ze wszystko wporzadku

Ja za tydzien mam usg połówkowe tez doczekać sie nie mogę znowu u tego nieomylnego doktorka ale to dobrze poogląda znowu wszystko dobrze.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kiora, opis epicki, uśmiałam się
    Super, dzidzia zdrowa, a jak to dziewczyna to już w ogóle poezja
    Normalnie mamy tu gremialną sielankę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!