Strona 324 z 665
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    w moim szpitalu jest możliwość wykupienia pojedynczej sali za 400zł oczywiście jeśli nie będzie zajęta...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aaa, myślałam że pytasz o salę porodową bo i o paruosobowych słyszałam najpierw po cesarce na pooperacyjnej byłam z paroma dziewczynami, później już w dwójce. Super sprawa, trafiłam ekstra dziewczynę i tak się śmiałyśmy, że ciągle musiałam się trzymać za brzuch. W szpitalu, który teraz wybrałam nie ma możliwości chyba sal jednoosobowych, nie mam wyjścia. Mam tylko nadzieję, że będę 2 max 3 dni, a nie 5 jak z Olim. Te ostatnie już było ciężko psychicznie...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Moniqla ja miałam z Igusia Mooda to jest wózek rewelacyjny dla mnie idealny pod kazdym względem zwłaszcza w podróży wszystko na jeden klik, minus za siedzisko kubełkowe w spacerówce dlatego tylko jeździłyśmy do 1,5 roku potem przeszłyśmy na Greentoma, a mojemu nie podoba sie 3 kołowy wózek pomimo ze mozna dokupic przednia os podwojna ale wtedy jak dla mnie wózek traci swoj urok. A ten kolor Anexa co podałaś linka to jest model 2016 w najnowszej kolekcji 2017 nie ma go.

U nas jak ładnie sie poprosi i sala jest wolna to za darmo mozna miec sale pojedyncza w szpitalu, kiedys było to płatne ale jest to nie zgodne z prawem pobierać opłaty za sale, tak mi tłumaczyła położna. Ja miałam pojedyncza tak sobie zażyczyłam Zreszta tragedi nie ma pozostałe sale sa dwu osobowe z ładna łazienka szpital jest po remoncie. Teraz tez bym chciała miec jednoosobowa jakos człowiek czuje sie bardziej komfortowo, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Hej dziewczyny byłam dzisiaj na usg z dzidzia wszystko dobrze tak się cieszę bo ostatnio żyłam w stresie że coś jest nie tak. Aż mi ułożyło :-) a jak tam Wasze brzuszki U mnie 17 tydzień a brzucha prawie nie mam.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    W moim szpitalu porodowki jednoosobowe a poporodowe dwuosobowe z łazienkami. Ale w moim miescie są sale poporodowe 4 i 5osobowe a do tego porodowki oddzielone jedynie cienką ścianka więc tak naprawdę wieloosobowe.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Moniqla ja miałam z Igusia Mooda to jest wózek rewelacyjny dla mnie idealny pod kazdym względem zwłaszcza w podróży wszystko na jeden klik, minus za siedzisko kubełkowe w spacerówce dlatego tylko jeździłyśmy do 1,5 roku potem przeszłyśmy na Greentoma, a mojemu nie podoba sie 3 kołowy wózek pomimo ze mozna dokupic przednia os podwojna ale wtedy jak dla mnie wózek traci swoj urok. A ten kolor Anexa co podałaś linka to jest model 2016 w najnowszej kolekcji 2017 nie ma go.
    Mogę mieć z kolekcji ubiegłorocznej nie przeszkadza mi to, widzę że są dostępne więc nie powinnam mieć problemu z zakupem (chyba) właśnie w quinny to siedzisko kubełkowe odradzają i zgodzę się z Tobą, że wózek traci urok po modyfikacji na 4 kołowy

weszłam na str anexa i niby ten kolor jest z 2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	anex wave.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	57.9 KB
ID:	100925
    Ostatnio edytowane przez moniqla ; 16-05-17 o 11:52

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cudo95 Suuuuper, że z dzidzią wszystko ok u mnie 20 tydz i zależy od dnia, bo wczoraj miałam bardzo nabrzmiały brzuchol a dziś jest miękki i mało widoczny

U mnie tak samo z 2 tygodnie wcześniej było już widać brzuch ciążowy a teraz zupełnie nic, ale dziecko dobrze się rozwija mierzy tyle ile powinno mierzyć więc nie mam co się martwić jeszcze mnie wysadzi ;-)

Moniqla ten kolor Anexa co wybraliście jak dla mnie jest dobry zarówno dla dziewczynki jak i chłopaczka. Jak juz zobaczysz na żywo zdaj nam recenzje a kto u Ciebie w brzuszku siedzi juz wiesz? Dziewczynka?

Dziewczyny jaki ja mam dzis apetyt!!!!! Zjadam wszystko co napotkam na swej drodze słodkie, słone, kwaśne, ostre obojetnie co popadnie, pierwszy raz od 20 tygodni mam taki napad

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów