Strona 323 z 667
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Melduję się i ja wywołana do tablicy przez zaniepokojoną Martitę

U nas wszystko w porządku. Wczoraj zaliczyłam pierwsze zajęcia w SR i bardzo mi się podobało. Grupa dość liczna, bo ponad 20 mam (z czego tylko 6 ma w brzuchach chłopaków!). Wczorajsze wykłady średnio mnie dotyczyły, bo były o współżyciu i ćwiczeniach w ciąży, ale prowadzący lekarz, położna, generalnie atmosfera super, także jestem zadowolona. Za tydzień, jak czas pozwoli, to zwiedzanie porodówki, także coś na co bardzo czekam

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku fantastycznie ze udalo Ci się przełamać
    Mira no właśnie nie byłam pewna czy zaczynasz w poniedziałek czy środę
    Fajnie że jesteś zadowolona ja musze na swoje zajecia poczekać dluugo

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki

Mira cieszę się, że jesteś zadowolona z zajęć rok 2017 chyba zdominują dziewczynki
    tez miałam ochotę zapisać się do SR, ale zrezygnowałam. Moja siostra jest położną więc liczę, że najważniejsze rzeczy mi przekaże :P poza tym wszystkiego nie da się zaplanować i tak naprawdę dopiero będąc na porodówce wszystko się okaże i później podczas opieki w domu.

Wrócę jeszcze to tematu wózków, coś kojarzę, że o Anexie pisałyście... albo się mylę. Osobiście skłaniam się ku niemu. Macie jakieś doświadczenia?

Kiora88ŚL 3mam kciuki za dzisiejszą wizytę i czekam na wieści

Mira super ze wszystko dobrze i zajęcia w szkole rodzenia zaliczone, ja trzecie dziecko i nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim.

Moniqla jak wiekszosc z nas mamy chrapkę na Anexa wyczytałam opinie tylko na Fb, te niekorzystne zaraz szybko zniknęły. Nie znam nikogo osobiście kto by juz użytkował ten wózek. My sie zbieramy pooglądać na żywo dotknąć, przejechać sie ale jakos ciagle nam nie po drodze. Teraz za tydzien napewno nie pojedziemy, może za dwa. Choc co by nie było to moj sie uparł i nic innego mu sie nie podoba nawet teściowa mowi ze jak T sie uprze to nie ma zmiłuj

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Ermilka to jeszcze dwojka
    Ludziom to zawsze latwo się mówi..
    Dziewczyny jakie majtki i podklady poporodowe polecacie?
    Ja miałam te siateczkowe chyba z babyono, podkłady nie pamiętam firmy, ale kupowałam w rossmannie. W szpitalu mieli super podkłady, bardzo chłonne i oddychające, bez tej warstwy plastikowej do przyklejenia. Nawet wzięłam sobie do domu dwie paczki i te kupione przeze mnie się nie przydały.

Za mną ciężka noc. Młoda mi się rozchorowała. Jeszcze tak to jej nigdy nie złapało. Cały wieczór i noc gorączka powyżej 39'. Tak jak ona,nawet jak jest chora to biega i wariuje, tak wczoraj zasnęła na siedząco i nawet kolacji nie zjadła. Oprócz gorączki nic innego jej nie jest, więc podejrzewam 3dniówkę. Popołudniu pojedziemy z nią do lekarza. A ostatnio ją chwaliłam, że taka zdrowa jest.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    moniqla zazdroszczę siostry położnej. Bierzesz ją do porodu?

mira fajnie że podeszły Ci te zajęcia u nas też byli sami chłopcy na początku, a zaraz się okaże, że 2/3 to dziewczynki

agag zdrówka dla córci, oby to była tylko trzydniówka!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Też czytałam dużo opinii na jego temat i faktycznie wiekszość jest na plus m.in. https://davidkovamama.wordpress.com/...06/anex-sport/ natomiast zdarzają się i te minusowe . Prawda jest taka, że nie ma wózka idealnego kolor wave wpadł mi i mojemu w oko więc pewnie już się nie rozmyślimy. Jak myślicie ładny dla dziewczynki czy bardziej dla chłopca?Również wybieramy się oblookać go na żywo, bo do tej pory skłaniałam się ku Quinny moodd świetnie się prowadzi, ale gondola jest malutka i spacerówka raczej też nie wystarczy na długo... choć designe bije wszystkie na głowę

Asia 1988x nie rozmawiałam z siostrą na temat jej obecności podczas mojego porodu myślę, że sama dam rade to przetrwać

chcecie być w pojedynczej sali czy ogólnej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    w pojedynczej, inaczej sobie nie wyobrażam. Na szczęście w naszych szpitalach są tylko pojedyncze sale.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    u mnie niestety nie ma pojedynczych sal tylko ok 4 osobowe. Po cesarce leżałyśmy we 3 na sali i wszystkie cc z jednego dnia

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Do porodu w pojedynczej, tylko takie są w szpitalu. A normalne sale są dwuosobowe, każda ze swoją łazienka, także do zniesienia. Choć jeszcze się zastanawiam czy nie dopłacę za jedynkę i prywatną opiekę położnej.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów