Strona 322 z 665
Pokaż wyniki od 3,211 do 3,220 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Piękne bicie serduszka az troszkę żałuję że nie kupiłam detektora.
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedz odnośnie łóżeczek turystycznych. Niestety ale moja kotka uwielbia siateczki... w ogole materialy... kiedys wisiały na suszarce rajstopy grubsze i zezarla mi palce.. innym razem z koca zrobila ser szwajcarski. Masakra.. Martita ta komunia musiala byc przykroscia dla tego dziecka. Lepiej by bylo gdyby ojciec sie na niej nie pojawil jeśli tak mial sie zachowywac
    Evlin Ja miałam zawsze co najmniej dwa koty i siatek nie drapały ALE uwielbiały spać w tych łózeczkach (piszę w l mnogiej bo łóżeczka się namiętnie rozlatywały a kupowane były nowe. Ale zżeranie kotek to juz chyba standard. Moja królewna norweska jak dorwie (znajdziena podłodze, poza koszem na pranie, nie schowane) majtki, skarpetki, biustonosze, rajstopy, pończochy, mój szlafrok-to wdupia małpa ile wlezie. Gumki jej najbardziej smakują i miejsca, które są mocno zszyte.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Cześć dziewczyny.

A napiszcie dziewczyny, macie doświadczenie z łóżkiem piętrowym?

Ermilka
    Pamiętam kiedy to postanowiliśmy kupić łóżko piętrowe, moja kochana teściowa oczywiście od razu wykpiła i wyśmiała mój pomysł twierdząc, że Kubunio (jej ukochany obecnie 12 letni wnusio) jest stanowczo za malutki (miał wtedy około lat 5 !) na leżenie na piętrze, dobrze zabezpieczonym z wysokimi barierkami. Oczywiście olałam jej dyskusje, bo w koncu ona już swoje 5 minut na wychowanie swoich potomków miała.
    Od razu się przyzwyczaił, nie było problemu, wręcz nie chciał z tego łóżka wychodzić. Pod nim 2 letni Paweł Tak wiec uważam, ze piętrówki to świetna sprawa, jedynie trzeba je bardzo dobrze zabezpieczyć. Obecnie mamy już 2 łóżko piętrowe a raczej antresolę (u góry łóżko z namiotem, na dole biurko z półkami i szafą).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Juz zdecydowalismy ze w domu będzie drewniane łóżeczko. A jeszcze postaram się przekonać mojego do turystycznego na wyjazdy
    Kiora powodzenia jutro na badaniach, upomnij sie o te usg

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mała poprawka co do postu o chrzcie,miało być że mamy komunię w przyszłą niedzielę i rodzice dziewczynki się rozstali, czytałam o chrzcinach na które idziesz Martita z mężem i się zakręciłam

Martita Ermilka u mnie dziś też półmetek zaczynamy 20tc ciekawe która z nas pierwsza trafi na porodówkę.
    Ermilka domyślam sie jak musi być Ci ciężko w sytuacji z nieustępliwym teściem. Łooo matko piątka dzieci, jacy życzliwi ludzie

Kiora upomnij się badania usg,wystarczająco długo nie widziałaś maleństwa. Super że udało Ci spełnić takie fajne marzenie po to są marzenia żeby się spełniały hihi Łóżko piętrowe to fajna sprawa,Kiora pokaż łóżko jakie masz

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Powiem Wam, że w wyścigach na porodówkę to ja startuje z Wami, dziś 21 tydzień

Cytat Zamieszczone przez jabłuszko Zobacz posta
    Powiem Wam, że w wyścigach na porodówkę to ja startuje z Wami, dziś 21 tydzień
    Ja chyba zostanę wrześniowa mama bo cos ostatnio ginekolog wyliczyła ze 28 września w tych okolicach bedziemy sie umawiać na cc

A gdzie to reszta dziewczyn??? Dziewczyny wszystko u was wporzadku?

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Ja chyba zostanę wrześniowa mama bo cos ostatnio ginekolog wyliczyła ze 28 września w tych okolicach bedziemy sie umawiać na cc

A gdzie to reszta dziewczyn??? Dziewczyny wszystko u was wporzadku?
    U mnie ostatnio 25 września został wyliczony, więc dzidziutek może być uznawany jako 22 tyg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja w wyścigach pewnie przegram bo termin na 26.10. w dodatku z OM, ktory z usg wyrównał się dopiero w 12 tc, a wcześniej wychodził zawsze przynajmniej parę dni pózniej, w dodatku Oliwiera przenosilam i choć mam nadzieję to się nie powtórzy nie wiem jak będzie.

Kiora trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i tak jak dziewczyny piszą upomnij się o usg. Ile można nie widzieć dzidziutka!

Łóżko piętrowe planujemy dla chłopaków, ale najpierw będą mieć łóżka dziecięce osobne bo młodszy będzie miał z 2 lata jak trzeba będzie go przenieść z łóżeczka, a 4-letni Oli będzie jak dla mnie jeszcze za mały na piętrowe. Więc na następną wymianę się im kupi. U szwagierki dzieci dostały jak miały 12 i 6 lat.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co do podkładów nie kupowałam bo szpital zapewniał, a majtki miałam akuku jednorazowe, ale były beznadziejne bo się strasznie darły i pożyczałam od koleżanki z sali bo miała więcej i była tak miła. Muszę jej spytac jakie miała bo mam z nią kontakt do dziś, w dodatku w sierpniu będzie drugi synek jak u nas

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Melduję, że się przemogłam i zrobiłam pierwszy zakup :-) Kupiłam pierwszy ciuszek dla maleństwa Do tego piżamy w sklepie polecanym przez Asię (italian fashion) i w Granatova. Jak przyjdą paczki to się pochwalę :-)
    Słoneczne pozdrowienia z Posen! Zmykam do roboty

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów