Strona 320 z 654
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Witajcie poniedziałkowo z Mają już duzo lepiej. Gorączka się skończyła, za to wczoraj wyskoczyła jej wysypka, więc teraz jest jasne, że to była trzydniówka. Dobrze, że tego antybiotyku jej nie podałam.
    Zuza też kiedyś miała trzydniówkę i cieszyłam się, że nie podałam antybiotyku, bo lekarz mi zapisał, że to niby angina. Jednak intuicja matki czasem wie lepiej

Jak Zuza miała dwa lata to mojemu bratu urodziła się córeczka. Zastanawailiśmy się jak zareaguje a ona w ogóle nie zwracała na małą uwagi. Chyba jej się wydawała mało atrakcyjnym kompanem do zabawy Na starsze dzieci zwraca uwagę, ale raczej się nimi opiekuje, przytula itd. niż chce robić krzywdę. Także jestem dobrej myśli co do tego jak zareaguje na rodzeństwo.

Niektóre z Was już mają pokaźną wyprawkę Ja jak poznam płeć to zabiorę się za kupowanie ubranek i z biegiem czasu kosmetyków i pampersów. Pozostałych rzeczy na razie nie będę kupować bo wiem, że moje przyjaciółki szykują mi latem baby shower, więc wstrzymam się z moimi zakupami żeby nie powielać.

Jeszcze chwila i połowa będzie za nami, jak to szybko zleciało

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Asia nosiłaś Oliwiera w chuście? Ja chcę właśnie się nauczyć żeby było łatwiej ogarnąć dwójkę. Chociażby prowadzanie Zuzy do przedszkola będzie łatwiejsze z maluchem w chuście niż wózku. U mnie w mieście babka prowadzi zajęcia z wiązania i chyba się do niej umówię, bo sama się pewnie tego nie dam rady nauczyć.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moja Maja to też jest taki opiekuńczy typ, przytulas jakich mało. Na półrocznego kuzyna reaguje bardzo dobrze, zachwyca się nim. Poza tym teraz już sama przychodzi, całuje brzuszek, mówi, że kocha małą dzidzię tłumaczę jej, że taka mała dzidzia to często płacze, a Maja na to, że weźmie dzidzię na opka i pocałuje. Także u nas póki co sielanka zobaczymy co będzie, jak maluszek się urodzi i pewnie pojawi się zazdrość

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    agag nie nigdy nie miałam chusty, jakoś wydawało mi się to niewygodne. Oli lubił leżeć w bujaczku czy przy mnie na łóżku jak nie spał i wydawało mi się to krępujące (ruchy). Ale nie wykluczam takiej opcji przy drugim, zobaczę jak to będzie. Jest dużo filmików na youtube z chustowiązania, ale rzeczywiście lepiej chyba na żywo zostać poinstruowanym. U nas na SR były jedne zajęcia gdzie babka pokazywała wiązania na swoim już chyba 1,5 rocznym synku, ale dla mnie to czarna magia latem w górach używaliśmy mai tai, ale chociaż wiedziałam, że jest dobrze zawiązane i tak nie umiałam małego nie podtrzymywać, musiałabym jeszcze zmienić trochę psychikę do tej chusty

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Oby nasze starszaki sprawdziły sie doskonale w roli rodzeństwa. Choc dziecka nie da rady przewidzieć moja kosmetyczka opowiadała jak miała 7
    Lat i urodził sie jej brat a ze mieszkali na wiosce to dzieciaczek leżał w wózeczku wystawiony na ogrod i mama tylko po cos wróciła sie do domu a siostra wziela wózek otworzyła furtkę a ze mieli z górki to poscila wózek i ten sie wywrócił ale Naszczescie nic sie nie stało.

Wlasnie ja chyba tez chciała bym mała nosić w chuście zawsze to łatwiej przy ogarnięciu pozostałej dwójki. Choc nigdy nie miałam z tym do czynienia musiał bym sie nauczyć gdzies wiązać.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    No właśnie ja się boję, że mimo że nauczę się wiązać to i tak będę się bała że mi dziecko spadnie. Raczej używałabym chusty na jakieś krótkie wyjścia, bo zawsze to łatwiej mieć dwie wolne ręce. Muszę to jeszcze przemyśleć. Te zajęcia u tej babki kosztują 50zł lub 80zł jak się idzie z partnerem więc tragedii nie ma.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam kolezanke ktora od urodzenia synka nosi do w chuscie. Chodzila na specjalne zajecia by nauczyc sie prawidlowych wiazan. Maluch ma 14 miesiecy i dalej w ten sposób go nosi. Ja przy jednym dziecku pewnie sie nie zdecyduje ale jesli byloby drugie to pewnie bym to rozwazyla.
    Jest moja paczka oj ja panikara

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Super, że sprzedawca był uczciwy.
    Ja też nie planuję chustowania, przy jednym dziecku nie bardzo widzę sens, a poza tym jakoś nie mam na tyle zaufania do kawałka materiału, żeby nosić bez strachu.
    Choć wiem, że są też chusty elastyczne, takie przekładane, zszyte na stałe, których nie trzeba wiązać.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    fajnie evlin że ta paczka doszła możesz wystawić pozytyw

wiecie co, wczoraj byłam w tesco na zakupach i pożałowałam, że kupiłam bluzki ciążowe w h&m. Co prawda nie typowo ciążowe, ale mnóstwo było bluzek puszczonych luźno pod biustem, chyba jeszcze się skuszę na lato, wpadło mi kilka w oko (jakby któraś z Was miała w planie kupować).

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Piszecie o chustowaniu....mam chuste kupiona i lezy gleboko w szafie. Kilka razy wizalam zgodnie z tymi filmikami ale mialam wrazenie ze i tak to jest za luzno. Jedyne co to fajna na wyjscie do ogrodu bo dziecko moze wszystko zobaczyc. W okolicy nie bylo akurat takich spotkan z paniami od wizan, a indywidualne zajecia bardzo drogie. Jezeli ktoras sie skusi to lepiej kupic uzywana niz nowa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów