Strona 319 z 659
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,190 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Piękne brzuszki!

I bicie serduszka niestety u mnie jest coś nie tak, ściągnęłam tą aplikacje (jedyną darmową więc już nic więcej nie kombinuje) No i mi nie widzi podłączenia do detektora. Chociaż mam podłączony ten drugi kabelek to wyświetla mi się komunikat że mam podłączyć

Polecam koszule do karmienia italian Fashion. Ładne wzory, jakość super. Korzystam w szpitalu i pózniej cały letni sezon nic się z nimi nie działo a są tak ładne że można je nosić też pózniej jak się nie karmi.

Co do łóżeczka turystycznego mamy, ale na wyjazdy i przydało nam się jak przenosiliśmy małego do jego pokoju bo stopniowo najpierw miał tam drzemki w dzień właśnie w turystycznym, a potem razem z łóżeczkiem się wyprowadził też na noc. Jednak tak na stałe wydaje mi się, że chyba fajniej dziecku w zwykłym bo na przykład latem nie ma aż takiego dojścia powietrza jak zwykle i może byc cieplej. Ale niektórzy mają tylko takie i sobie chwalą. Także to tylko moja opinia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    paula91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz

Smile

Hej dziewczyny!
    Dziękuje za miłe przywitanie
    Jestem z okolic Chrzanowa (małopolska)
    Czuję się świetnie, jem wszystko, nie mam problemu z kręgosłupem ani z opuchnięciem nóg itp także bardzo się cieszę
    Jedynie co to mam problemy z tarczycą (drobną niedoczynność)
    W piątek byłam z wynikami u lekarza i niespodziewanie zrobił mi też kontrolne USG na którym potwierdził że na 100% córeczka Także jestem prze szczęśliwa.

Dobrej Nocki Wszystkim Mamuskom

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira dziękuję za wyjaśnienie odnośnie tej komody,nie wiedziałam że są takie komody z możliwością demontowania przewijaków w takim razie jak najbardziej można kupić taką komodę z przewijakiem do najbliższej ikei mam 100km więc nic stamtąd nie mam prócz krzesła do karmienia antylopę kupioną na allegro. Ogólnie żeby coś kupić muszę to obejrzeć na żywo,nie umiem kupować sobie rzeczy na necie nie móc tego dotknąć obejrzeć i przymierzyć. Kiedyś kupiłam Natalii kilka pajaców na allegro ale były na nią za szczupłe(a może po prostu Nati była pulpetą i dlatego w nie nie wchodziła). Co do fotelika to mojej przyjaciółki córeczka bardzo dużo spędzała czasu w foteliku i nic jej nie jest,uwielbiała w nim przebywać tak jak w leżaczku. Ja nie mówię żeby dziecko w nim leżało cały czas tylko w razie potrzeby gotowania czegoś i żeby mieć bobasa na oku. Dodam że moja lalka często w nim leżała na początku jak wychodziłyśmy same na zakupy albo do lekarza bo było mi lżej znosić nosidełko z dzieckiem niż gondole z zawartością z drugiego piętra. Wszystko z głową.

Rety znowu się rozpisałyście dziękuję za taki odzew

Maja świetny komplet mebli z szafą, rzeczywiście jest pojemna brzuszek cudny taki zgrabniutki

Evlin dziękuję za opinię koleżanki czyli taka szafa dla dwóch skarbów to jest duży plus Tak Evlin to napewno Antoś daje znać o sobie prawda że boskie te łaskotki są?

Martita sąsiadki łóżeczko ma regulowany jeden bok,nie ten który ma szczebelki tylko ten od strony nóżek, wygląda to tak że z jednej strony jest standardowa wysokość zagłówka a od nóżek jest niższe,nie umiem tego dokładnie opisać,mam nadzieję że wiesz o co chodzi. W sumie w naszym łóżeczku też można odczepic boki łóżeczka i może służyć jako tapczanik właśnie w sposób jaki pokazałaś na zdjęciu Nasze łóżeczko miałam dostawione do naszego łóżka z odczepionym jednym bokiem,było mi łatwiej kp i nie musiałam ciągle wyjmować małej tylko kładłam się przy niej nakarmiłam i poszłam spać do siebie.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Kiora ładna ta huśtawka mam wizytę dzień po Tobie i nie mogę się już doczekać 5tygodni czekania to wieczność,będziesz miała usg czy będzie to zwykła wizyta?

Co do laktatora to zakupiłam go dopiero po porodzie znaczy mąż kupił,pobiegł do apteki bo po powrocie do domu dostałam nawału,piersi twarde jak kamienie i obolałe,dziecko spało a ja myślałam że mi eksplodują,kupił ręczny laktator który spraw dziś się super do wyciagania brodawek przed przystawianiem córeczki do piersi i do odciagania nadmiaru mleka, również się przydał w sytuacji kiedy piersi tak bolały że aż strach było dziecko nakarmić przy poranionych brodawkach i jedynym ratunkiem żeby nie dostać zapalenia i uchronić się przed kolejnymi torturami (czyt.karmienia). Potem kupiłam sobie medeli elektryczny do robienia zapasów i też się fajnie sprawdził.

Maja rzeczywiście sporo macie jeszcze do zrobienia ale wierzę że uwiniecie się do porodu Odstawienie od piersi wyszło Wam tylko na dobre Chciałabym mieć też przespane noce a nie takie jak dzisiaj,panna się obudziła o 3 bo zrobiła siku,wypila mało mleka a ja się tylko rozbudzilam i nie mogłam długo usnąć. Robię mojej na noc kaszkę i tylko kilka dni ładnie mi spała a teraz odstawia cyrki,nie wiem co tu zrobić żeby zaczęła przesypiać całe noce eh...

Martita jak się czujesz po dzisiejszym dniu? Dałaś radę wysiedzieć w kościele i na przyjęciu? Właśnie doczytałam,masakra jak się ojciec tego chłopca zachował...Odbijecie sobie świetną imprezką na chrzcinach U mojego męża w stronach w następna niedzielę też mamy chrzciny na które nie jedziemy i dziewczynki rodzice też się rozstali i aż się zaczęłam zastanawiać jak oni się zachowają....

Agag moja Natalia w lipcu skończy 2lata,mam do niej ograniczone zaufanie,wystarczy że lalce z mrugającymi oczami w nich grzebała więc wolę nie myśleć co by mogła zrobić bobasowi gdyby miała do niego łatwy dostęp,jeżeli już to tylko w mojej obecności i dlatego jestem tak sceptycznie nastawiona do leżaczka.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Evlin ja mam łóżeczko turystyczne które potocznie nazywam kojcem,służy nam jako spanie dla Nati jak jedziemy w męża strony,w domu raczej jest złożony i leży w szafie ale bardzo nam się przydał na wyjazdach i teraz myślę właśnie żeby go wykorzystać jako spanie dla maluszka,ma on podwyższony stopień dla niemowlaka. Z Natalią tego poziomu nie testowaliśmy bo kupiliśmy to łóżeczko turystyczne kiedy ona już wstawała więc nie chciałam ryzykować żeby mi z niego wypadła i jak już to kładłam ją na sam dół do spania.

Padł jeszcze temat koszul do porodu i do kp. Ja też ze swoimi koszulami wróciłam do domu bo skończyło sie na cc. Miałam jedną z ciucholandu do porodu a dwie nowe z odpinanymi bokami do karmienia ale zmieniałam koszule codziennie i padło że indukcje miałam w nowej koszuli, te z rozpinanymi bokami do karmienia są świetne i bardzo funkcjonalne. Tą jednorazową którą dają do porodu jest z fizeliny czy jakoś tak i jest w niej okropnie gorąco,założyli mi ja do cesarki i strasznie się w niej spociłam.

Wybaczcie za ten monolog ale w dzień czytałam z doskoku bo byliśmy u mojej mamy na wsi i dopiero teraz siadłam na spokojnie żeby odpisać.

Stologa powodzenia w remoncie, żłobek dla córeczki to duże odciążenie na te kilka godzin kiedy e domu jest tyle rzeczy do zrobienia. W kwestii wózka to jakiś byś nie kupiła to i tak parasolka w późniejszym czasie jest niezbędna.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Piękne bicie serduszka az troszkę żałuję że nie kupiłam detektora.
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedz odnośnie łóżeczek turystycznych. Niestety ale moja kotka uwielbia siateczki... w ogole materialy... kiedys wisiały na suszarce rajstopy grubsze i zezarla mi palce.. innym razem z koca zrobila ser szwajcarski. Masakra.. Martita ta komunia musiala byc przykroscia dla tego dziecka. Lepiej by bylo gdyby ojciec sie na niej nie pojawil jeśli tak mial sie zachowywac

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie poniedziałkowo z Mają już duzo lepiej. Gorączka się skończyła, za to wczoraj wyskoczyła jej wysypka, więc teraz jest jasne, że to była trzydniówka. Dobrze, że tego antybiotyku jej nie podałam.

Martita brak słów na tę sytuację z komunią. Żal dziecka w tym wszystkim..

Aguś poszalałaś wieczorem z postami chyba też jesteś tzw. nocnym Markiem, co? może nie będzie tak źle z traktowaniem rodzeństwa przez Natalkę. Do października jeszcze trochę czasu, a takie dzieci szybko "dojrzewają"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Maggie a mówiłam ze przy takiej gorączce nie do zbicia moze byc trzydniówka super ze Mai juz lepiej.

Z tą Komunia naprawde ja do tej pory nie moge wyjąc z szoku a najlepsze ze matka tego chłopca wziela mojego T pod rękę i mowi mu to chociaz chodz Ty ze mna na błogosławieństwo, wiecie kościół na osiedlu kazdy każdego zna zaraz beda gadać ze to jego jakies lewe dziecko.

Wiecie co dałyscie mi do myślenia moja Iga skonczy niby 3 latka ale kto wie jak sie bedzie zachowywać wobec młodszej siostry mam nadzieje ze bardziej podejdzie pod względem opieki niz robienia po zlosci. Chociaz moja teściowa wczoraj opowiadała jak to moj T złapał taki wieszak na ubrania jak to kiedys były drewniany i swojego brata w lozeczku pobił a miedzy nimi wlasnie 3 lata różnicy.

A ja dzisiaj zmierzyłam cukier i na czczo miałam az 90 fak jeszcze w normie ale z ciekawości zjadlam pączka ciekawe co za godzine pokaze

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Martita, bardzo przykro się czyta o tej komunii. To mi też uświadamia, że rodzice muszą się dogadać dla dobra dziecka, żeby w życiu Maksa nie było takich sytuacji.
    Cukier moim zdaniem prawidłowy, ja mam na czczo ok 85 i mój lekarz nie miał zastrzeżeń do takiego wyniku.

U mnie nowy tydzień na suwaczku ciągle mnie to cieszy. Jeszcze dwa tygodnie i połowa. Strasznie szybko to zleciało.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie dobrze że skończyło się 3-dniówką i nie dałaś antybiotyku. My też mamy jedną za sobą, ale podobno można mieć dwie więc jeszcze nic straconego.

Wiecie a ja jakoś się nie obawiam, że Oli zrobi coś braciszkowi... on jest bardzo ostrożnym dzieckiem i bardziej z niego przytulas niż agresor. Nie zostawię go oczywiście sam na sam z takim niemowlęciem, ale raczej - przynajmniej póki co - nie mam obaw, że podbiegnie i zrobi krzywdę. Zycie wszystko zweryfikuje, nie mam pojęcia w tej chwili jak to będzie z dwójką dzieci. Jak Oli zrobi się łobuz nie do upilnowania to kupi się chustę i młodszy będzie wtedy na pewno bezpieczny.

Martita współczuję dziecku takiej Komunii, w ogóle dzieci zawsze niewinne obrywają za rozpad związku rodziców - chociaż nie powiem, są ludzie którzy potrafią rozstać się tak by dzieci nie cierpiały i przynajmniej przy nich się zachowują. A z takich rodzinnych historii mi teściowa opowiadała jak gdzieś wyszła i starsza córka (wtedy 2 lata) wyjęła młodszą (wtedy parę miesięcy) z kołyski i teściowa przyszła a tam starsza się buja w kołysce, druga na łóżku leży, no zawał na miejscu.

Miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów