Strona 318 z 656
Pokaż wyniki od 3,171 do 3,180 z 6552

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maja super piłeczka
    Wczoraj kupilam mojemu salceson ale okazalo sie ze nie dobry jest. Wiec stwierdzil ze chociaz kot go zje a ja powiedzialam ze Kota to nie bede maltretowac i teraz mi facet wypomina

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj cały dzień spędziłam na dworze. Mój Piotruś to się tak wylatał że usnął mi na krześle na dworze a jak wstał to zrobiłam sobie z nim grilla. Tak zaszalałam z nudów ale za jakieś 2 godzinki wróci wreszcie mój P więc nie będę sama.Na kolacyjkę dostanie pieczoną kiełbaskę i szyneczkę z grilla

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin skąd masz info o tej odzieży ciążowej w biedronce? Bo przejrzałam ulotki w necie i nie znalazłam:/ chyba, że źle szukam

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ze strony Biedronki

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    http://www.biedronka.pl/pl/press,id,862,title,Mama-i-ja Strona 50, a pare stron wcześniej poduszka.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki Dziewczyny tylko mała poprawka, że ta odzież jest od czwartku, a nie od jutra
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 14-05-17 o 19:14

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane.
    Ja do porodu dostałam szpitalną koszulę Poporodowe miałam swoje
    Łożeczko turystyczne też mielismy, ja byłam bardzo zadowolona, teraz właśnie to turystyczne będziemy mieć dla drugiego dzidziusia, bo jest szare i bedzie nam lepiej pasowało
    A to nasze serduszko: http://soundcloud.com/unbornheart/fetal-heartbeat-9756
    Maja piękny brzuszek, zarazdroszcze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dzięki za info o biedronce
    Evlin u nas turystyczne służyło tylko na wyjazdy więc kot nie miał okazji sie z nim zapoznac, ale faktycznie ta siatka może być dla kota kusząca

A wiec Komunia odbębniona, atmosfera była jak na stypie bo rodzice tego chłopczyka sie rozeszli i chociaz w tym jednym dniu nie potrafili jakos normalnie sie dogadać i zachowywać , ojciec nawet nie podszedł do syna na błogosławieństwo cała msze przesiedział w samochodzie, moj T jak to wszystko zobaczył to po obiedzie zesmy sie zebrali i do domu nawet nie był juz w kościele popołudniu na rozdaniu pamiątek i zdjęciach. Jednym słowem masakra.

Teraz tylko 18 czerwca chrzciny ale to juz bedzie normalna kulturalna impreza bo to chrzest córeczki brata mojego T, i moj bedzie chrzestnym ciekawe czy wcisnę sie w cos eleganckiego, moze byc problem

Jeszcze ja sie wtrącę co do koszul do szpitala, ja dostałam do cc szpitalna koszule za pierwszym razem było Ok a za drugim koszula była tak sztuczna ze zanim odzyskałam czucie to tak sie spocilam az sorry za wyrażenie śmierdziałam. Dopiero jak juz mogłam sie ruszyć to przebralam sie w swoja i juz było Ok ani nie ubrudzilam ani nic. Chociaz do porodu SN tez dają swoje koszule i każą sie przebrać.

Ja miałam kojec taki siateczkowy i kocisko wiele razy było w środku ale nigdy nie drapała tej siatki nie interesowało ją to, moj kot gustuje w fotelu z ekoskory juz go tak załatwiła ale nie mam sumienia wyrzucić to jej jedna ulubiona rzecz spi na nim drapie sobie ale plus jest taki ze nic innego nie niszczy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6454.JPG
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	47.2 KB
ID:	100920

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów