Strona 315 z 665
Pokaż wyniki od 3,141 do 3,150 z 6643

Październikowe mamy 2017

Maja u nas podobna sytuacja tylko ze obecnie mieszkam w jednej czesci domu a robmy remont drugiej. Jesteśmy na etapie konca gipsow na scianach a od wtorku zaczynaja klasc plytki. Teraz jestesmy na etapie wybierania sprzetu, mebli i kolorow scian. Masakra jakas z tym wszystkim.
    Spieszymy sie z tym wszystkim przed urodzeniem malej bo nie mamy tutaj dziadkow wiec żadnej pomocy. Corka chodzi do zlobka o tyle dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    W sumie zawsze mogę kupić uniwersalne, racja tylko, że jeśli będzie dziewczynka to nie mam co przeginać z zakupami bo mam ciuszki po Zuzi.
    Ja piżamy też kupie na allegro. Dwie koszule- jedna do porodu, druga na pobyt w szpitalu i jakąś dwuczęściową z bluzką z guziczkami do domu, bo bardzo nie lubię spać w koszulach.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Agag, a warto kupować takie koszule otwierane do karmienia czy raczej zwykłe?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira patrzyłam tylko na ubranka dla dzieci także nie wiem czy jest jakaś promocja
    Dziewczyny a propo koszul to jaka jest najlepsza do porodu? Bo widzialam nawet jednorazowe ale nie wiem czy to nie jakiś wymysł.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Evlin, nie to jest zło. Założyli mi taką koszulę w szpitalu do łyżeczkowania i potem półprzytomna się z niej nie przebrałam i zasnęłam. Spociłam się w tym jak szczur, takie to sztuczne i nieprzyjemne jest, a poza tym prześwituje ;]
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 14-05-17 o 14:52

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Evlin, nie to jest zło. Założyli mi taką koszulę w szpitalu do łyżeczkowania i potem półprzytomna się z niej nie przebrałam i zasnęłam. Spociłam się w tym jak szczur, takie to sztuczne i nieprzyjemne jest,
    Ale te koszule są TYLKO do porodu, po nim się to przebiera na normalną i wyrzuca do kosza. Gdybym miała rodzić naturalnie to z całą pewnością bym taką kupiła. A odnośnie koszul do karmienia- to jasne, ze warto. Łatwość dostępu do piersi jest o niebo lepsza niż wyciąganie spod zwykłej. Tak samo bluzki, teraz już modne bluzy sportowe ...
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Chyba Jednak kupie już taka normalna. Bede przeciez korzystac i po porodzie z niej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ale poród może trwać długo, można się solidnie spocić i tak, także ja sobie w tym nie wyobrażam rodzić.

Jezeli chodzi o wyprawke to kupie troche ubranek i kosmetyki pod koniec ciazy. Wszystko zostalo mi po corce, jedyne co to bujeczek musze kupic bo sprzedalam poprzedni.
    Zazroszcze Wam troche tego szalu zakupowego.
    Ktoras z Was pisala zeby dobrze sie zastanowic nad zakupem wozka a dokladnie spacerowki. My kupilismy dla corki 2w1 i to najglupszy pomysl. Wydalismy kase a i tak musialam kupic parasolke.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    do szpitala najlepiej mieć jedną na każdy dzień bo człowiek się bardzo poci no i różnie to z krwotokami jest. Ja po cc leżałam 5 dni i co dzień była zmiana koszuli bo się strasznie pociłam. Dla mnie najlepsze są te koszule co mają rozpięcia do karmienia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów