Strona 314 z 665
Pokaż wyniki od 3,131 do 3,140 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Ja na śniadanie jem dziś makrele jeju juz czwarty raz odpisuje bo telefon mi zaczal szwankowac... Martita nie zmuszaj sie na siłę by tam siedzieć długo. Kiora widze ze Twoj zbiór juz sie znacznie powiekszyl ja chce laktator elektryczny Tomme Tippy i butelki tez tej firmy
    Mira to prawda że jest to super uczucie teraz czekam na kolejne chociaz wiem że może to potrwać Ale już jest inaczej
    Zostało mi w zasadzie tylko wózek kupić. Ciuszki muszę przejrzeć, bo mam w garażu kilka szafek niemowlęcych łaszków zostawionych " w razie W" gdzie wtedy absolutnie nie planowałam kolejnej pociechy. Czego braknie to dokupię. Żyjemy w naprawdę wspaniałych czasach, gdzie w zasadzie już wszystko można kupić używane, z drugiej ręki po taniości z kupą radości Wózek mi przeleciał, niesamowita okazja i kolor, który mi się bardzo spodobał ale cóż ... Obeszłam się smakiem. Odnośnie laktatora podobno Tommee obecnie jest w pierwszej trójce najlepszych laktatorów-zatem chyba dobrego wyboru dokonałaś Ja Medelę sobie bardzo doceniłam po drugiej ciąży kiedy uratowała mi laktację toteż zostanę przy niej Ale powiem szczerze, ze przykładając dwa lejki do obu piersi kobieta się już czuje na serio jak krowa do dojenia
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    aguś dom kupiliśmy i remontujemy, wylewki mamy częściowo zrobione jeszcze tylko w jednym pokoju musimy zrobić. Ściany można powiedzieć że częściowo też już obite karton gipsem zostało pół pokoju gdzie trzeba skończyć sufit i ściany obijać kartonami bo wymyśliłam sobie że w połowie pokoju będę miała bokami obniżony sufit więc trochę roboty więcej. Mam nadzieję że do końca tygodnia już będzie skończony ten sufit i ściany w tym pokoju. Jeden pokój jest jeszcze nie zaczęty czyli wszystko do roboty no i jeszcze chcieliśmy dostawić kuchnię z łazienką więc daleko do końca.
    Szkoda mi go było odstawiać ale teraz nie żałuję. Piotruś przestał sypiać w dzień za to teraz przesypia mi całą noc. Zrobił się grzeczniejszy i przy każdym moim położeniu na łóżku już nie podlatuje do cyca tylko sam się bawi albo siada obok mnie i sobie razem oglądamy

Senior Member
    84maja

O mnie
    Ja mam szafę narożną tylko nie kupowaną a sami robiliśmy mebelki do Piotrusia pokoju. Ja mam 2 drążki więc mogę nawieszać dużo ubranek.
    Wyprawki jeszcze nie kupowałam bo na tą chwilę skrobię każdy grosz na remont. Jedynie huśtawkę kupiłam. Muszę przebrać ubranka po Piotrusiu i zobaczę co trzeba dokupić bo większość rzeczy tam mam. Niestety w tej chwili to nawet nie mam jak tego zrobić bo część rzeczy już mam przewiezione do letniej kuchni i dopiero po przeprowadzce będę ogarniała co tam jest
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01278.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	38.1 KB
ID:	100918 nie patrzcie na bałagan bo jestem w trakcie sprzątania

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Agag a propos bujaczka leżaczka mam pytanie do Ciebie, nie boisz się o to że córeczka może wyjąć maleństwo z tego bujaczka albo go przewrócić z maleństwem w środku ? Ja właśnie się tego obawiam,i też tego że bobas będzie w łatwym zasięgu mojej córki i może ona mu wydlubać oczka i dlatego hamuje się z tym leżaczkiem,przyjaciółka chciała mi pożyczyć ale ja mam duże wątpliwości co do niego, wolę trzymać maluszka w kojcu bądź w foteliku jak będę coś robiła w kuchni na blacie. Mogłabyś mnie jakoś do niego przekonać bo przy starszaku w domu widzę same minusy takiego leżaczka a nie chcę mieć bezużytecznej rzeczy zajmującej tylko miejsce.
    Szczerze mówiąc nie myślałam o tym Wybacz ale nie pamiętam ile ma Twoja córeczka, ale moja będzie miała w październiku 3 lata i myślę, że bez problemu jej wytłumaczę co wolno a co nie. Zresztą moje trzy przyjaciółki mają teraz małe dzieci i Zuzi nawet nigdy do głowy nie przyszło grzebać coś przy tych leżaczkach. Także jakoś się o to nie boje. Wiadomo, że zawsze będę miała leżaczek na oku i dziecko będzie zapięte pasami. Co do fotelików to ja też nie polecam. Jak Zuza miała jakieś pół roku to chodziliśmy z nią na fizjoterapię bo miała trochę problem z napięciem mięśniowym i tam nam też mówili, że foteliki powinny być tylko na czas jazdy samochodem, ewentualnie jakieś szybkie zakupy. Dziecko w foteliku leży w wymuszonej pozycji, która nie jest dobra dla jego kręgosłupa. Tak samo w huśtawkach dziecko nie powinno siedzieć zbyt długo podrząd bo jest to podobna pozycja jak w foteliku.
    A szafy narożne są super, dużo miejsca nie zajmują a są bardzo pakowane.

My już po spacerze i małych zakupach. Pogoda u nas piękna i aż chęci do życia wróciły

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Ja też kupuję laktator tommee tippee, w pierwszej ciąży się sprawdził i butelki też są fajne

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maja rzeczywiscie duzo rzeczy masz
    My bylismy kupić maszynke do mielenia mięsa i poza maszynka wyszlismy obladowani ciuszkami dla Antka kupilismy spiworek, dwa zestawy spodenki ogrodniczki plus body i dwa pajace w Tesco jest promocja na ubranka i zaoszczedzilismy 150 zl
    Wczoraj na obiad zrobiłam makaron z ciecierzycą i suszonymi pomidorami i miał być na dzisiaj. Ale chyba się zepsuł więc mój pojechał po pierogi

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Gdybym znała płeć to bym pojechała do tesco, bo lubie ubranka z f&f

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Śliczne są ja jeszcze jak nie znalam płci to kupilam tam takie uniwersalne

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, nie kuś A na koszule nocne, nie widziałaś czy są jakieś promocje?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Evlin, nie kuś A na koszule nocne, nie widziałaś czy są jakieś promocje?
    na allegro widziałam duży wybór i nawet takie kpl bluzka do karmienia i spodnie mają fajne.
    Ja mam taki jeden kpl kupiony w biedronce jak byłam w ciąży z Piotrusiem tylko muszę go odnaleźć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów