Strona 313 z 646
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Aguś, w tej komodzie, którą wybrałam przewijak jest do zdemontowania, także jak już nie będzie potrzebny to się go zdejmie a komoda będzie służyła małemu dalej. To jej spora przewaga nad Ikeą, poza tym tamta jest jak na moje warunki mieszkaniowe zdecydowanie za duża.
    Co do sklepów w których kupujemy rzeczy, to w zasadzie są tylko dwa - Smyk i H&M (obydwa internetowe), a gdybym miała wstawiać linki to nie robiłabym chyba nic innego , bo mam już tego ogrom (to też spora zasługa mojej mamy, która jak to przy pierwszym wnuku wpadła w prawdziwy babcioszał i nie ma tygodnia, żeby nie kupiła "czegoś dla Maksia", bo jednak wnuki od przyrodniego syna i to w Niemczech, to nie to samo). W zasadzie teraz zostały mi do kupienia tylko te rzeczy, na które jest jeszcze za wcześnie (wózek+fotelik, meble, wanienka ze stojakiem czy kosmetyki itd).
    Co do kładzenia dziecka w domu w foteliku, to ja bym miała obiekcje, bo na warsztatach właśnie o tym mówili, że fotelik to nie jest mebel do przesiadywania w domu. Wymusza nienaturalną pozycję i dziecko nie powinno przebywać w nim za długo, tylko tyle ile trzeba na czas transportu i żeby z maluchem ograniczać zakupy w sklepach, bo dla dziecka dwie godziny w foteliku nie są ani przyjemne ani zdrowe. W bujaczku jest jednak dużo większy komfort i luz.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie my dzisiaj musimy odbębnić tą komunie moj T juz poleciał bo on chrzestnym jest a ja pojde na koniec bo nie wytrzymam w tym tłumie ludzi, na zwykłej mszy robi mi sie słabo.

Agus ja mam łóżeczko kupione w Ikei wlasnie z funkcja tapczanika super sprawa moja młodsza córa w nim teraz Spi juz bez szczebelkow wlasnie i sie jeszcze ładnie mieści na długość. Potem jak juz Agatka wyrośnie z kosza Mojżesza to sie kupi juz normalne lozko dla Igi a dzidzi zmontuje sie spowrotem łóżeczko Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6449.JPG
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	29.8 KB
ID:	100911Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6450.JPG
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	44.8 KB
ID:	100912

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja również jestem przeciwniczka kladzenia dziecka w domu w foteliku. Agus co do tej szafy to moja przyjaciółka ja ma i przy dwójce maluchów jest z niej bardzo zadowolona. Ubranka kupowałam w Smyku ze strony internetowej, w Tesco i allegro od P.P.H.U BEBE. Cześć wyprawki chce zamówić ze strony wyprawkowy.pl

Ja jeszcze polecam strone 5.10.15 i w Tesco tez są fajne jakościowo ciuszki

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Martira trzymam kciuki za udaną komunię. Dziewczyny w nocy nie moglam zasnac i jak lezalam na lewym boku to po prawej stronie poczulam takie bardzo delikatne muskanie. Czy to mozliwe ze to Antek?? Bo nie na srodku tylko po prawej stronie

Evlin dzięki choc z mojej strony ide od niechcenia bo słabo znam tych ludzi, T sie uparł ze mam isc i koniec, ani to rodzina ani nic tylko znajomi T z młodych lat. Mogę zawsze jeszcze wymyślić ze sie źle czuje ale nie chce mu tego robic, najbardziej to on chyba chce sie pochwalić Agatka

Co do ruchów to tak to napewno antek, ruchy bedziesz czuła wszedzie nie koniecznie tylko na środku, gratulacje oby wiecej tych muskań

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ale się rozpisałyście. Szaleju się najadły czy jak ? We wtorek wizyta, nareszcie ! 5 tygodni czekania, nie mogłam już wytrzymać. Teraz jak mnie w rejestracji zapytają "na kiedy lekarz kazał umówić wizytę" to odpowiem "jak najprędzej !" Hahaha. Ja już mam huśtawkę Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fisher.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	54.6 KB
ID:	100913, laktator elektryczny na dwa dojce z Medeli, kołyskę kupiliśmy tydzień temu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	milly.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	17.9 KB
ID:	100914 no i nareszcie przyszedł detektor Pełno pampersów i pościel i to by było na tyle.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    A na śniadanie-kompletnie od czapy ... Kluski na parze z czekoladą. Tak dobrze to jeszcze nigdy na śniadanie nie jadłam, no moze nie wliczając all inclusive w Turcji-jeju jak tam dobrze karmią dziewczyny
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, to na pewno Antoni!! Super co nie?
    Ja wczoraj zjadłam trochę czekolady to Maks od razu kopnął

Martita, idź na dwie-trzy godziny i po obiedzie do domu, po co się męczyć jak słabo się czujesz.

U mnie śniadanie mistrzów - zapiekane awokado z jajkiem, szczypiorkiem i serem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ja na śniadanie jem dziś makrele jeju juz czwarty raz odpisuje bo telefon mi zaczal szwankowac... Martita nie zmuszaj sie na siłę by tam siedzieć długo. Kiora widze ze Twoj zbiór juz sie znacznie powiekszyl ja chce laktator elektryczny Tomme Tippy i butelki tez tej firmy
    Mira to prawda że jest to super uczucie teraz czekam na kolejne chociaz wiem że może to potrwać Ale już jest inaczej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów