Strona 312 z 665
Pokaż wyniki od 3,111 do 3,120 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kurcze chcialam dodać zdjecie i robie tak jak mowilyscie ale ciągle komunikat że dodanie zdjęcia nie powiodło sie

2. dzieckozakupy.pl
    A ja sie wzięłam za przebieranie pościeli, zrobiłam jedno lozko i nie mam siły usiadłam i siedzę moze moj T nadjedzie za niedługo i dokończy Juz Zatrudniłam Moja Hanke do odkurzania, musze sie jakos organizować a tak gorąco sie zrobiło na dworze 25,5 stopnia.

Przypomniało mi sie jeszcze, ze wczoraj moja lekarka juz zasugerowała ze będziemy się ciąć gdzies w okolicach 28 września, mowi zebym nie planowała nic w tych dniach no chyba ze Agatka pospieszy sie to oczywiscie wczesniej. ale ja tak myslalam bardziej na 1 października.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Pamiętacie jak wam pisałam że na święta pojechaliśmy do Poznania i pod koniec drogi zepsuł nam się samochód i ledwo dojechaliśmy na miejsce? Wróciliśmy pożyczonym samochodem który wczoraj mój P pojechał oddać. Wyjechał wczoraj wieczorem i w połowie drogi samochód się popsuł a konkretnie silnik padł i samochód na lawecie trafi na złom!!! Załamałam się totalnie

Na maszynie. Dostalam od tesciowej bo ona nie używa a druga kupil mi maz za kwote smieszna bo mniej niz 100zl. Najlepsze sa te stare maszyny a ludzie je sprzedaja za grosze.

Robaczku wlasnie odsluchalam super! Mialam w pierwszej ciazy pozyczony detektor ale dzwiek byl bardzo kiepski.

Jabluszko fajna ta tapeta

Asia imie fajne. Najwazniejsze to wam ma sie podobac a nie rodzinie.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maju przykro mi ze tak sie stalo z samochodem... no ale jak to mowia pech to pech i zawsze dzieje się coś złego w najmniej oczekiwanym momencie. Nie martw sie bo wszystko jakos sie ulozy

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    Pamiętacie jak wam pisałam że na święta pojechaliśmy do Poznania i pod koniec drogi zepsuł nam się samochód i ledwo dojechaliśmy na miejsce? Wróciliśmy pożyczonym samochodem który wczoraj mój P pojechał oddać. Wyjechał wczoraj wieczorem i w połowie drogi samochód się popsuł a konkretnie silnik padł i samochód na lawecie trafi na złom!!! Załamałam się totalnie
    O kurcze. Strasznie współczuje. Nieszczęścia lubią chodzić parami.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    no znam te nieszczęścia chodzące parami i nikomu takich nie życzę jak ja przechodziłam gdzie m.in spalił mi się dom i zginął w nim mój tata. Teraz też się wszystko sypie, do końca czerwca mam się wyprowadzić a mój dom jest w remoncie w czarnej du.... a kasa na remont też już się skończyła

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,ostatnio się mało odczuwam bo czasu brak ale czytam Was na bieżąco. Wierzyć się nie chce żeby takie akcje robić na forum,jaki cel mają osoby podszywające się za ciężarne kobiety....
    Maggie miałaś nosa.
    Rety ale ruszylyscie z wyprawkami już na dobre. Ja z doświadczenia wiem że przydał mi się przewija na łóżeczko,miejsca na komodę z przewijaniem nie miałam w naszej sypialni a i to zbędne mi się wydawało mając przewijak na łóżeczko bo co potem zrobić zrobić z tą komoda gdy dziecko wyrośnie a mobilny przewijak służy nam do dzisiaj po kąpieli kładziemy na podłogę i tam wycieramy i robimy toaletkę Natalii. W piątek ruszyliśmy po sklepach meblowych w poszukiwaniu mebli do pokoju Natalii,z racji że płci drugiego bobasa nie znamy rozgladaliśmy się orientacyjnie co teraz jest na czasie, bardzo praktyczną wydaje mi się szafa narożna, jest w niej więcej miejsca na wieszaki żeby się ubranka nie gniotly. Ma ktoras z mam taką szafę narożną? Co o nich myślicie? Chciałabym jakiś komplet najlepiej uniwersalny biało szary ale podoba mi się też szaro biało malinowy tylko ta płeć mnie hamuje. Kosza Mojżesza nie kupuje. Nad organizerem na łóżeczko się zastanowię.

Agag a propos bujaczka leżaczka mam pytanie do Ciebie, nie boisz się o to że córeczka może wyjąć maleństwo z tego bujaczka albo go przewrócić z maleństwem w środku ? Ja właśnie się tego obawiam,i też tego że bobas będzie w łatwym zasięgu mojej córki i może ona mu wydlubać oczka i dlatego hamuje się z tym leżaczkiem,przyjaciółka chciała mi pożyczyć ale ja mam duże wątpliwości co do niego, wolę trzymać maluszka w kojcu bądź w foteliku jak będę coś robiła w kuchni na blacie. Mogłabyś mnie jakoś do niego przekonać bo przy starszaku w domu widzę same minusy takiego leżaczka a nie chcę mieć bezużytecznej rzeczy zajmującej tylko miejsce.

Bąbelku cudne nagranie serduszka piękna pamiątka Fajnie że podzieliłaś sie z nami swoja pasją do ogrodów

Martita cudna córeczka na fotce mała akrobatka

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Napisze jeszcze o ochraniaczu na łóżeczko, zamontowalam go zaraz po akcji jak odłożyłam małą do łóżeczka na boczek,ona zaraz włożyła nóżkę między szczebelki,nie wiem jak ona to zrobiła bo przecież spała i jak usłyszałam przerażający płacz zaklinowanego dziecka z nóżką w szczebelkach nie zastanawiałam się i przymocowałam ten ochraniacz,potem Nati spała długo ze mną ze względu na kp,co raz jak ją odkładalam do łóżeczka to byłam spokojna że taka sytuacja już się nie powtórzy, ochraniacz jest do dzisiaj bo Natalia sie tłucze na boki w nocy.
    A co do łóżeczek to sąsiadka moja która ma tp na czerwiec kupiła łóżeczko większych rozmiarów u stolarza z taką przydatną funkcją że potem jak dziecko wyrośnie to można z tego łóżeczka zrobić tapczanik.

Dziewczyny wstawiajcie linki jak możecie do stron z ubraniami i akcesoriami dla dzieci które kupujecie,chętnie się rozejrze za bodziakami, ciekawa jestem jakie ubranka kupujecie na necie

Nie mogę spać od 3-ciej jak się mała obudziła,pobolewa mnie podbrzusze i czułam napięty brzuch bo maluszek przemieszczał się z jednego na drugi bok brzucha,moze jeszcze usnę.

Maja współczuję tych komplikacji ale musisz wierzyć że wszystko się jakoś ułoży, teraz wynajmujecie mieszkanie tak? Na jakim etapie jesteście z remontem domu? Budowaliście swój własny domek tak? Oj remonty pochlaniaja bardzo dużo pienążków,życzę Ci żeby udało się Wam na czas ogarnąć szykowanie domku,ściskam Cię :* Miałam Ci jeszcze pogratulowac odstawienia synka od piersi gratulacje,mądry chłopczyk że zrozumiał że jego kochane cycusie zachorowały i się nimi tak czule opiekował. Jak się teraz czujesz kiedy nie musisz już na zawołanie pokazywać swoich wdzięków?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów