Strona 310 z 646
Pokaż wyniki od 3,091 do 3,100 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem żaden obciach, a z Oliwierem beda stanowić super duet

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Asiu to jest piękne imię! Sama bym dała takie synkowi, ale mi nie wypada bo moja pierwsza miłość tak miała na imię Cudowny facet teraz z niego wyrósł

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jeśli któraś z Was uważa że to obciach to niech się nie krępuje, nie mówię że posłucham, ale chciałam się zorientować jednak jak to postrzegają inne osoby przewijak mam po Olim w stanie idealnym na łóżeczko. Jak ktoś ma mało miejsca to lepiej na komodzie zostawić sobie miejsce na kremy, patyczki, waciki i mnóstwo innych pierdół, które potrzebuje maluszek. Nam też bardzo się przydał organizer na łóżeczko. Kupiłam w zestawie z pościelą na allegro, można tam trzymać aspirator do noska, nożyczki i właśnie jakieś kremiki chociażby czy ja też wkładałam tam pampersy na zmianę.

Musiałam powyciągać rzeczy z wielkiej szafy przesunąć ją i powkładać spowrotem żeby wytrzeć tą wodę spod szafy bo byłoby zaraz po panelach. Masakra, na szczęście szybko poszło.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja mam trzy pokoje, ale pewnie przez pierwszy rok maluch będzie w naszej sypialni. Nie chcę go wprowadzać do pokoju Zuzi głownie z wygody i żeby jej nie budził w nocy. Ja mam sypialnie z małą antresolą i dół tego pokoju mogę spokojnie przeznaczyć na jakiś fajny dziecięcy kącik. Komody z przewijakiem nie kupuję, bo mam sporą komodę, którą wykorzystam na ciuszki dziecka. Kupię przewijak na łóżeczko, z Zuzą się sprawdził. Robaczek jeśli chodzi o rozmiar łóżeczka to tak jak pisała Mira standardowo jest to 120/60 chociaż czasami zdarzają się inne rozmiary, ale do tych 120/60 najłatwiej jest wszystko dokupić. Fajnie jest ustawić wszystko w pokoju tak żeby mieć najważniejsze rzeczy pod ręką. Mi np. przydał się organizer wieszany z boku łóżeczka, zawsze miałam tam pampersy, krem itp. Przyda się też jakaś mała lampka żeby w nocy dziecku po oczach nie świecić dużym światłem, bo może się skończyć nocnym krzykiem Rzeczy, które w ogóle mi się nie przydały była pościel w wypełnieniem. Tym razem kupię jakiś fajny kocyk minky, kołdra była za duża i zbyt ciepła. Później dokupiłam śpiworek do spania bo Zuza strasznie się wierciła i rozkopywała. Tak przeżyła zimę (urodziłam w listopadzie) a od wiosny do tej pory śpi bez kołdry. Trafił m się typ zimnolubny i za nic w świecie nie da się przykryć Co do kosza mojżeszowego to mam takie zdanie jak Mira. Za to za świetną rzecz uważam leżaczki, zawsze możesz mieć dziecko na oku czy to w kuchni czy w łazience, naprawdę przydatna rzecz. Fajne są też maty edukacyjne.

U mnie planów na weekend brak. Mąż w pracy. Chociaż dobrze, że jest pogoda to posiedzimy na ogródku i pójdziemy na spacer.

Robaczku ja wybrałam kosz Mojżesza nie wiem jak z jego funkcjonalnością a wybrałam go tylko dlatego ze mozna z nim wędrować po całym mieszkaniu i postawic sobie koło łóżka. Bo standardowe łóżeczko mam wlasnie z ikei. Choc wczoraj Pani w sklepie próbowała mnie uświadomić ze kosz Mojżesza nie moze byc na plozach do bujania bo sie przewróci, mysle ze tylko z tego względu ze u nich były tylko na kolkach. Miałam kołyske na kolkach i dla mnie minusem były te kolka ktore nie chciały jezdzic po panelach, wogole ciezko jeździła ta kołyska.
    A teraz chce taki jak na zdjęciu i koniec, nie beda matki trójki dzieci uświadamiać hihi

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mi się bardzo podoba kosz mojżesza, ale skoro już mam łóżeczko nie zmieści mi się to i to. Mi też na początku nie przydała się pościel, jedynie na początku klin i rożek, potem kocyk. Oli z kolei nie lubił śpiworków bo mu ograniczały ruchy. Teraz od jesieni śpi pod kołderką, ale i tak się rozkopuje więc raczej nie ubieram go za lekko na noc. W dzień na drzemce jakoś nie zdąży i jest pod kołderką.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dziękuję za odzew, jesteście kochane. Każda z Was ma tyle bezcennej dla mnie wiedzy w temacie - nie macie pojęcia jakie to dla mnie ważne.
    Ale po kolei :-)
    Mira, zestaw z żyrafką uroczy i bardzo elegancki do ciemnych mebli. Przejrzałam ofertę tej firmy i spodobał mi się zestaw Marsell z motywem sówki, śliczny!
    Łóżeczko i komoda wygląda super w zestawie, do mojego pokoiku byłoby idealnie wymiarowo. Do tego mogłabym dokupić białe, kwadratowe kosze z Ikei i zagospodarować szklane mebelki, które mam teraz zamiast wstawiać dodatkowo szafę. Nie chcę nadmiernie zagracać tego pokoiku, bo nie jest duży.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2245.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	8.0 KB
ID:	100905
    Jabłuszko, dzięki ❤ Tapeta bardzo ładna!
    Asiu, ja nagrywam przez aplikację na telefon, nic prostszego. Ładujesz aplikację (darmową), ja mam akurat "UnbornHeart" na iPhone'a, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę aplikacji "doppler" to znajdzie Ci wiele darmowych app. Podłączasz kabelek do telefonu w czasie nasłuchwiania i włączasz nagrywanie gdy namierzysz serduszko. Aplikacja mierzy tętno, pokazuje kardiogram i pozwala zapisać plik, więc nie musisz nagrywać płyty.
    Jesli chodzi o spanie w sypiali, to zobaczymy jak to się sprawdzi..chciałabym, żeby M się chociaż wysypial, więc jeśli będę wstawać w nocy to wolałabym go nie budzić i karmić w pokoju obok, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce..nie mam pojęcia.
    Komodę jedną mam do dyspozycji i na te wszystkie potrzebne gadżety (kurczak, muszę to wszystko zapisywać! ) miejsce będzie, ale myślałam o dodatkowej komodzie z przewijakiem, bo dwie mi się zmieszczą w pokoiku wraz z łóżeczkiem.
    Olaf brzmi bardzo dostojnie...podoba mi się! Ja się zaczęłam zastanawiać nad imieniem i poza typem, który mam od zawsze - Julia - ale ze względu na popularność mocno się waham...przyszła mi do głowy Róża Kocham róże i mój ogród, mam ich ponad 200 więc moja mała Różyczka bylaby spełnieniem marzeń...co myślisz?
    Aga, przewijak na łóżeczko to tez fajna myśl, w sumie dość praktyczne. A masz fotę tego organizera? Może pamiętasz firmę? Czy to pasuje do wszystkich modeli?
    Oglądam zestaw Marsell firmy Klupś - co o nim myślisz jeśli chodzi o funkcjonalność?
    Lampka, kocyk minky, śpiworek..zapisane! Dzięki :-)
    Martita, właśnie te fotki pamietam, cudna ta kołyska...właśnie nad tym się zastanawiam. Czy to zastępuje leżaczek, o ktorym piszą dziewczyny? Ja tez potrzebowałabym coś takiego, co mogę ustawić w salonie, czy jak coś robię w kuchni, a potem coś ustawnego do ogrodu, ale w maju maleństwo będzie miało 8 mcy to do tego kosza pewnie już się nie zmieści?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 13-05-17 o 11:37

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Co do organizera to ten z Ikei jest moim zdaniem za duży, bo trzeba by go powiesić na przedniej ścianie łóżeczka zasłaniając dziecku widok na świat. Ale znalazłam idealny w Smyku o wymiarze
    60x60 idealny na bok i już go zakupiłam
    Zaraz wrzucę zdjęcie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0325.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	82.0 KB