Strona 307 z 659
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ciężka sprawa, w piątek wieczorem niewiele da się zrobić. A sprzedawca potwierdził otrzymanie tej większej płatności?
    Jak tak, to zignoruj tego maila od Allegro, skoro pani twierdzi, że paczka jest wysłana, to niech Ci wyśle nr listu przewozowego, sprawdzisz sobie online gdzie jest paczka i będziesz mieć pewność, że do Ciebie jedzie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Babka powiedziala ze płatność otrzymali i dzis dostane nr przesylki, ktorego oczywiście nie mam. To wyglada tak jakbym zrezygnowala ze wszystkiego i nie dostane towaru tylko co z pieniedzmi...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Chyba do poniedziałku wstrzymalabym się z jakimkolwiek ruchem i wtedy od rana dzwoniła że chcę nr przesyłki jak nie dostanę do tej i do tej to smaruję mega złą opinię na Allegro. A na następny raz kupuj tylko od sprawdzonych sprzedawców

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Niestety musze poczekac do poniedzialku i chyba wyklocac sie albo o przesyłkę albo o zwrot pieniedzy. I chyba to były ostatnie zakupy na Allegro...

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Co tu się narobiło... Wrzuca zdjęcia z usg dzidziutka, a obrączek nie chce..
    Powiem Wam, że codziennie/kilka razy dziennie Was czytuje, natomiast mało się udzielam, ponieważ w sumie to nie mam o czym pisać
    Co do nowości, to stwierdziłam, że zacznę naukę szycia i zamówiłam materiały (między innymi materiał minky, wkład i materiał w pieski aby uszyć kocyk
    I do tego z ciekawości zrobiłam flower boxa, aby przetestować czy uda mi się go stworzyć na dzień matki

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin jeśli przesyłka nie wyjdzie to na pewno zwrócą Ci kasę. Musisz się uzbroić w cierpliwość do poniedziałku, a na przyszłość to sprawdzaj zawsze oceny i komentarze allegrowicza unikniesz niepotrzebnych nerwów

Jabłuszko możesz pisać o tym co u Ciebie, jak się czujesz, czy choćby o pogodzie za oknem ważne żeby się odzywać Wow to widzę, że fajne zajęcie sobie znalazłaś jak już zrobisz kocyk to pochwal się i wstaw zdjęcie może jeszcze będziemy zamawiać u Ciebie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    A to się porobiło,to było za piękne żeby było prawdziwe.
    Życie toczy się dalej a my w swojej grupce cieszmy się ze swoich skarbów i wspierajmy się dalej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Maggie żeby to było takie proste.. Napisałam do koleżanki o moim super planie bycia najlepszą krawcową na świecie, ale sprowadziła mnie na ziemię i poradziła zacząć od szycia bardzo prostych rzeczy, a do tej kołderki wrócić za jakiś miesiąc czy dwa
    Oczywiście jak uda mi się stworzyć coś co ma ręce i nogi to z chęcią się pochwalę
    Natomiast pochwalę Wam się flower boxem, polecam tym które nie mają pomysłu na prezent. Kosztowało mnie to: 9,5zł za pudełko, 10 zł za margerytki( polecam tulipany lub róże, bo mają po jednym kwiatku na łodydze i wyglądają estetyczniej niż moje nierówne, 3 zł za gąkę i 0,50 za folię. Wszystko zakupiłam na giełdzie kwiatowej - Bąbelku gdybyś miała ochotę to polecam bakalarską (bo kojarzę, że Ty jesteś z okolic Warszawy
    Mogę jedynie wrzucić link do tych zdjęć, bo tutaj nie mogę ich załadować bo pomimo mojej znajomosci painta i tak ich nie zmniejszyłam...
    http://public.zoomfoot.com/6F9AP

Jabluszko moj pierwszy projekt szyciowy to byla kolderka, podusia zwykla i motylek wlasnie z minky i bawelny z wypelnieniem. Mialam pomoc mamy i babci wiec jakos poszlo. Mysle ze dasz rade jedyna trudnosc to ze minky sie sciaga podczas szycia. Najlepiej szyc po stronie bawelny.

Dziewczyny czy jest mozliwosc dodania zdjecia z tel?
    Jabluszko w necie jest duzo tutoriali krok po kroku. Dasz rade z tym szyciem gdybys potrzebowala pomocy to daj znac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów